за сънчо

  • 2 385
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И моето дете чака Сънчо всяка вечер.

Но не винаги има, и не винаги е от 19,50!

# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
Дъщеря ми /след два месеца ще стане на 4г./ всяка вечер с нетърпение чака сънчо. Това, че по наше време беше по-приятен...надали я вълнува особено. Спомените са си наши...
Вярно е, че понякога почва преди 19.50ч., поради което К1 е на линия още от 19.40ч. През лятото дори даваха по две анимационни филмчета едно след друго и тя беше особено щастлива, че има два пъти сънчо.

# 17
  • Мнения: 320
 Гледате ли предаването "Лека нощ ,деца"?
Колко време трае?И къде останаха онези хубави неща от моето детство?
Какво гледаме? 2 мин. "нещо",  А СЛЕД ТОВА КАК СЕ РАЗБИВА ЕДНА СТЕНА  ЗА ДА СЕ ВИДИ ДАЛИ КОЛАТА НЕ СА Я ОТКРАДНАЛИ!/ РЕКЛАМА/
НЕ МУ ЛИ Е ДОШЛО ВРЕМЕТО ВСИЧКИ НИЕ ДА  ИЗРАЗИМ ПРОТЕСТА СИ   В БНТ?
ДЕЦАТА НИ ИМАТ ПРАВОТО ДА ГЛЕДАТ  ПОНЕ 10МИН.НЕЩО СТОЙНОСТНО!
НЕ МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТРЯБВА ЕДИН ГРАЖДАНСКИ ПРОТЕСТ?

# 18
  • Мнения: 46 520
Не, никога не съм го гледала, и като дете, и сега, скучни ми бяха.

Не виждам с/у какво ще протестираш. Телевизиите предлагат безплатна услуга, която ти преценяваш дали ще ползваш по твое усмотрение. Ако е с/у рекламите, без тях телевизията няма да съществува, така че по-добре с тях, отколкото без ...

# 19
  • Мнения: 4 841
Напиши в търсачката "Сънчо" и ще ти излязат един куп теми по въпроса. Поне веднъж на два-три месеца някоя развълнувана мама тръгва да протестира  Joy

Аз поне още не съм чула гледането на телевизия да е задължително. Че то дори препоръчително не е. Ама щом си нямате друга работа - протестирайте  Hug

# 20
  • Мнения: 320
Дядо ми едно време казваше: Боже пази България!
Какво да кажа сега аз:нямам думи!!!! Sad Sad Sad

# 21
  • Мнения: 3 116
Малката го гледа и много го харесва. Като й кажем че ще започне Сънчо и директно сяда на мястото за гледане на ТВ. За съжаление често се налага бързо да превключваме канала преди или след Сънчо, поради ужасиите които се дават Sad

# 22
  • Мнения: 2 309
Принципно БНТ е обществена телевизия и ние като граждани имаме право на претенция към програмата й. Можеш да се обърнеш към ПР отдела й. Не виждам нищо лошо в това хората да се вълнуват от това какво се излъчва по нея, все пак тя се издържа от данъци. Тъй че ако имаш желание, действай! Друг е въпроса, че ще са усилия и време, хвърлени на вятъра. А и честно казано не бих се впечатлявала толкова какво се излъчва в Сънчо на фона на останалите детски филмчета.

# 23
  • Мнения: 151
Милка, твойта тема ми напомни времето, когато нашият син беше малък и всяка вечер очакваше Сънчо с нетърпение - филмчето за лека нощ беше част от ритуала преди лягане.

В сутрешното предаване Денят започва има открит форум за контакт със зрители - deniat.bnt.bg - би могла да им напишеш едно емоционално мнение, може и да те чуят. Мисля, че имат и още един адрес за зрителски контакти - via@bnt.bg, но най-добре е да гледаш някое от сутрешните им предавания и да видиш дали са точни адресите, които ти посочих.



# 24
  • Мнения: 929
"Сънчо" вече не е същия, поне не е това което помня и съм много разочарована - дъщеряме изобщо неще и да се загледа, а като знам с брат ми как гочакахме с нетърпение...

# 25
# 26
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Дъщеря ми като чуе мелодията на Сънчо и се спира да гледа....но като започне т. нар. същинска част се разочарова и даже на мен ми се сърди, че не било интересно Confused....

# 27
  • Мнения: 24 467
"Сънчо" отдавна не е това, което беше. Такива тъпизми дават, че се чудя кой болен мозък ги е сътворил. Това предаване е абсолютно зловредно и противопоказно за младия организъм. Моите деца /вече са на 7 и 6 г./ досега са го гледали не повече от 5-6 пъти и винаги са били ужасно разочаровани. Мисля, че трябва да се забрани със закон.
Брой ме при подписката за бъдещата петиция. Освен мелодията, която е на години по- стара от мен, няма друго, което да си струва. А за 10 минути може да се пусне нещо наистина интересно и стойностно, а не нечии деца, които се опитват да направят първи стъпки в шоу бизнеса.
В къщи имаме прожекционен апарат, от нашето време, с много сладки анимационни филмчета. В момента това е най- хитовото забавление за малкия, тъй като гласът е на мама/тати, картинката стои толкова, колкото му се иска, може да отиде и да пипне петелът със "сарените гасти", мога да пускам каквото считам за подходящо и интересно и една забавна емоция за всички, което е нещо много по- различно от пускането на ТВ с каквото там предложат.

# 28
  • Мнения: 467
Judy супер идея   bouquet

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Тери засега го гледа,ама то е толкова кратко,че докато се усети и свършва.И мнго тъпо че смениха песничката и анимацийте според сезона,с мелодия и тъпо направена супер кратка анимация.

Общи условия

Активация на акаунт