Фон-дьо тен, пудра?

  • 4 011
  • 101
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 177
Фон-дьо тен,на последък ми се налага,защото кожата ми не е съваршенна,преди не ползвах нищо,но имах къде по хубава кожа.

# 16
  • Мнения: 3 164
Рядко, макар да имам нужда Confused

# 17
  • Мнения: 5 362
ФДТ винаги.
Понякога и пудра.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 415
само ФДТ...понякога с пудра отгоре, понякога без...според настроението ми  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 459
Нито едното, нито другото не ползвам  Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 3 797
Само през студените месеци слагам ФДТ

# 21
  • Мнения: 5 103
Слагам всеки ден ФДТ , от 5-6 години, лицето ми е много чисто и порцеланово бяло ако не сложа някакъв цвят не ми седи добре.

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Ползвам фдт всеки ден, пудра най-вече през лятото. Руж само за специални случаи. Дори да имах перфектна кожа  (а нямам) пак бих си слагала, за да  я предпазя от околната среда, мръсотия и смог, да има фактор и т.н. Пък и като си сложа фдт лицето ми направо грейва, става  едно свежо и тена става равномерен.  Wink

# 23
  • Мнения: 332
Слагам всеки ден ФДТ , от 5-6 години, лицето ми е много чисто и порцеланово бяло ако не сложа някакъв цвят не ми седи добре.

А какъв ФдТ използваш.Питам ако може и други да споделят защото колкото пъти пробвам ФДТ  ми стои като маска.Личи си сигурно от 100м.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 672
Не съм ползвала досега. Да чукна на дърво, нямам нужда и затова няма смисъл да си тормозя кожата на лицето с допълнителни "мазила".

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
А какъв ФдТ използваш.Питам ако може и други да споделят защото колкото пъти пробвам ФДТ  ми стои като маска.Личи си сигурно от 100м.

Да, не е зле тези, които ползват, да споделят от какво са най-доволни и как си избират цвета.

# 26
  • Мнения: 7 201
Изключително рядко ползвам-обикновено по някакъв повод,когато и се гримирам. Embarassed

# 27
  • Мнения: 1 455
Само през лятото не слагам фон-дьо тен, иначе е задължителен за мен. В момента ползвам Лумене, но е на свършване и точно съм в чуденка, дали да си взема пак такъв (много съм доволна от него, защото стои естествено, а не като маска) или да пробвам нещо различно. Ползвала съм на Макс Фактор (colour adapt) и на Bourjois (happy light - дано не бъркам точното наименование), но не бях доволна - личеше си, че лицето е намазано, макар да слагах по съвсем малко.

# 28
  • Мнения: 1 645
Задължително. Не излизам без да сложа качествен фон-дъо-тен.
Понякога слагам и пудра отгоре.

# 29
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Ако имах порцеланова кожа, нямаше и да помисля да си слагам Tired но уви
и за това почти всеки ден ползвам. Не разбирам момичетата с хубави кожи, които се "китосват" и заприличват на маски  Rolling Eyes
danisport опитай на Ревлон, а пък ако ти се дават повече пари - Диор Peace

Общи условия

Активация на акаунт