Либерални отношения в семейството??

  • 15 406
  • 300
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 819
kalli, не знам колко струва, но една от нанонимните писа за "средна заплата", това ми говори, че е от сорта между 250-400лв., знам ли???

Що се отнася за това "Ще закъсне, има командировка" и аз го чувам редовно, но това не е темата в момента. Ако се гоним ще се стигнем.



Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 09:30 от Gigi

# 91
  • Мнения: 1 559
И аз анонимно....

Не ми пука кой какво мисли и как ще се заяжда.  Познавам се с мъжа ми достатъчно дълго време  и знам и кътните му зъби. Чукаме се/ нарочно употребявам точно тази дума/ редовно и сексуалният живот  ни доставя  удоволствие, но и двамата  знаем, че имаме нужда от разнообразие. Говорим свободно по темата и сме наясно със себе си. Безрезервно си вярваме и знаем във всеки един момент какво точно се случва с другия и сме готови да се справим заедно с всяка ситуация. Нашите отношения са преди всичко приятелски и след това всичко останало.... Не знам дали знаете, но има много  мъже желаещи да имат отношения с такива като нас именно защото жените им не ги разбират и те самите са принудени да лъжат...

Само да попитам - колко пъти чувате *Ще закъснея имам много работа*, *Пращат ме пак в командировка*....

А моят мъж се прибира редовно и ние заедно се забавляваме.......  


Това за което говориш,абсолютно не ви описва като перфектното семейство Sick...а като двама тинеиджари,държани на въже до последно hahaha.Само незнам като станеш на 40 и кусур Twisted Evil(а може би вече си),толкова ли много ще те харесват другите... ooooh!
Моя мъж си ме обича такава,нищо че съм ревнива Heart Eyes Laughing bowuu...и не закъснява от работа,и не ходи на командировки,не излиза сам с приятели.Навсякаде сме заедно Wink...ми това за мен е нормално семейство,а не да се събираме и да се чукаме с разни Sick...или пък поотделно... Sick

# 92
  • Мнения: 674
На мен ми е много интересно колко време продължава един акт в 3 -ките.
Те ако са 2 мацките мъжът бързо ще сдаде багажа... newsm78 newsm78

# 93
  • Мнения: 4 796
На мен ми е много интересно колко време продължава един акт в 3 -ките.
Те ако са 2 мацките мъжът бързо ще сдаде багажа... newsm78 newsm78
Той първо гледа....да кажем продължително.Не ги мята момите от самото начало Naughty

# 94
  • Мнения: 674
На мен ми е много интересно колко време продължава един акт в 3 -ките.
Те ако са 2 мацките мъжът бързо ще сдаде багажа... newsm78 newsm78
Той първо гледа....да кажем продължително.Не ги мята момите от самото начало Naughty
Ами той като погледа повече като се стигне до същинската работа още по бързо ще освободи напрежението Joy Joy bowuu

# 95
  • Мнения: 191
Един приятел сподели,че за да не издава бързо багажа в определеният момент си мислел за гробища. #Crazy

# 96
  • Мнения: 2 751
Един приятел сподели,че за да не издава бързо багажа в определеният момент си мислел за гробища. #Crazy
smile3532 smile3532 smile3532


A по горните въпросчета....Мъжът като сдаде багажа, жените продължават помежду си  Mr. GreenПосле мъжът пак се вдъхновява и така....  Mr. Green

# 97
 абе 98 % критикуват.Не мога да раzбера zа6то оба4е продължават да следят и пи6ат. Сигурна съм,4е и на тях им се иска,ама никой не ги иска  Joy
 

# 98
  • някъде
  • Мнения: 4 962
абе 98 % критикуват.Не мога да раzбера zа6то оба4е продължават да следят и пи6ат. Сигурна съм,4е и на тях им се иска,ама никой не ги иска  Joy
 

 hahahaразконспирира ни и изби рибата hahaha

# 99
  • София
  • Мнения: 3 390
Отговарям по темата, не ми се четат 5 страници...
да, искало ми се е и ми се иска да опитам нещо такова. Говорили сме няколко пъти, само че аз давам отбой, защото имам претенции кой да е третият-т.е. бих опитала с още една жена, да речем, която, обаче, да ми е добра приятелка,примерно.
Да, смятам, че ще застраши връзката ни, но ако нашата връзка е толкова лесно застрашима, то по-добре да го разбера възможно по-рано.

# 100
  • някъде
  • Мнения: 4 962
Да, смятам, че ще застраши връзката ни, но ако нашата връзка е толкова лесно застрашима, то по-добре да го разбера възможно по-рано.
сори, но това ли е знака, че една връзка не е здрава Thinking

# 101
  • Мнения: 18
Да, смятам, че ще застраши връзката ни, но ако нашата връзка е толкова лесно застраши ма, то подобри да го разбера възможно поорано.
сбори, но това ли е знака, че една връзка не е здрава ::

като чета тази и някои други теми и се чудя аз ли съм много изостанала или понятието "семейство" вече съвсем се е изпразнило от съдържание

# 102
  • някъде
  • Мнения: 4 962
Да, смятам, че ще застраши връзката ни, но ако нашата връзка е толкова лесно застраши ма, то подобри да го разбера възможно поорано.
сбори, но това ли е знака, че една връзка не е здрава ::

като чета тази и някои други теми и се чудя аз ли съм много изостанала или понятието "семейство" вече съвсем се е изпразнило от съдържание
май има нещо вярно за съжаление Tired

# 103
  • Мнения: 1 819
Айде всеки да има своя начин на мислене.
Да, смятам, че ще застраши връзката ни, но ако нашата връзка е толкова лесно застрашима, то по-добре да го разбера възможно по-рано.
сори, но това ли е знака, че една връзка не е здрава Thinking

Кое да е знак?

абе 98 % критикуват.Не мога да раzбера zа6то оба4е продължават да следят и пи6ат. Сигурна съм,4е и на тях им се иска,ама никой не ги иска  Joy
 

Не знам дали им се иска, но щом четат, явно подсъзнателно нещо ги човърка.

Просто няма такъв мъж или такава жена, които да не са пожелали друг или друга докато са били гаджета и/или женени. Поне да са си го помислили или харесали. Не говоря само за 3-ка. Защо тогава сте толкова възмутени за 3-ката? Едно такова нещо не е нормално за много от нас, защото това не е нещо което се практикува често.

Тук става въпрос за съвсем друго и по-добре не бъркайте нещата.

# 104
  • някъде
  • Мнения: 4 962
Да, смятам, че ще застраши връзката ни, но ако нашата връзка е толкова лесно застрашима, то по-добре да го разбера възможно по-рано.
сори, но това ли е знака, че една връзка не е здрава Thinking

Кое да е знак?
Ако правиш тройка и връзката се разпадне, значи е лесно застрашима Crazy Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт