Либеро,Хъджис или Памперс?

  • 15 833
  • 146
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 485
С двете ми деца съм пробвала всички налични видове на пазара и съм най-доволна от Либеро.

# 106
  • Мнения: 15 753
Ох и аз имам проблем с Памперс. Бяха си супер, но на последък започнаха да пропускат през ноща. Малкия е с номер 5. Искам да ги сменя с Хъджис или Либеро, но не съм сигурна дали номерацията ще отговаря. А и за Либеро да питам гащички или пелени  newsm78

# 107
  • Мнения: 126
Либеро  Peace

# 108
  • Мнения: 295
Хъджис/италианските/ и понякога Молфикс.

# 109
  • София
  • Мнения: 5 746
Нали взех Хъджис да кажа моето мнение за тях...... Много ми изпускаха и не ми допаднаха грам!Минавам си пак на Памперс тъй като Либеро бъкат с ментета!

# 110
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
пробвали сме и трите най-недоволна съм от памперс Naughty Дълго ползвахме Либеро,но нещо станаха кофти Хъджис и Мамиа Peace

# 111
  • София
  • Мнения: 606
Доста майки са писали Памперс и аз подкрепям твърдо, но аз лично имам вкъщи 4 вида различни Памперс 3-ка. Днес по-късно ще ги снимам и ще ви покажа разликата между българският ( 3ка единствен май на пазара)  и немските ( 3 вида за различни случай ). Не знам как е възможно винаги стоките за България да са н-то качество. Ако не живеехме и в чужбина нямаше и да знам, че съществуват други. Българският памперс мирише на химия.

# 112
  • Мнения: 302
Твърдо Хъджис, особено гащичките!

# 113
  • София
  • Мнения: 178
Аз ползвам само пелени Памперс. Много приятно изненадана останах от новия модел - с ластична материя отзад до лепенките и ароматът им е по-нежен и ненатрапващ се от предишния Grinning
Смятам, че сама ще откриеш коя марка пелени е най-подходяща за твоето детенце. Успех!
Моя позната е отгледала дъщеря си с Хъгис също е мн доволна.

# 114
  • Мнения: 706
При малките кг. най-добро съотношение качество цена имат хъджис.В първите месеци сина ми само от тях не се изриваше.Колкото до ментетата всички са оригинални ,но по-некачествените са произведени за източна .Европа.За да се застраховаш гледай кода на страната,аз вземах на Германия и то на кашон.

# 115
  • София
  • Мнения: 5 746
Определено си останах на Памперс!  Peace

# 116
  • Варна
  • Мнения: 691
При малките кг. най-добро съотношение качество цена имат хъджис.В първите месеци сина ми само от тях не се изриваше.Колкото до ментетата всички са оригинални ,но по-некачествените са произведени за източна .Европа.За да се застраховаш гледай кода на страната,аз вземах на Германия и то на кашон.


Какъв по точно е кода на Германия за да гледам него за Huggies говоря?

# 117
  • Мнения: 706
При малките кг. най-добро съотношение качество цена имат хъджис.В първите месеци сина ми само от тях не се изриваше.Колкото до ментетата всички са оригинални ,но по-некачествените са произведени за източна .Европа.За да се застраховаш гледай кода на страната,аз вземах на Германия и то на кашон.


Какъв по точно е кода на Германия за да гледам него за Huggies говоря?
2-ka

# 118
  • Варна
  • Мнения: 691
Номера който е под баркода на стоката трябва да започва с 2 нали?

# 119
  • Мнения: 5 317
За дребната най-добрите се оказаха Huggies, а гащета на Libero.

Общи условия

Активация на акаунт