Либеро,Хъджис или Памперс?

  • 15 816
  • 146
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 738
Кои са по хубави,тъй като аз ползвам до сега 3 ка на памперс но ми миришат гадно? А и ако се спря на Либеро не знам кой номер да взема..... newsm78 мислех вече да почвам с 4 ка на памперс!

# 1
  • Мнения: 98
Аз от Либеро не съм доволна. Пробвай Hugges - най-доброто за момента на пазара, но внимавай да са оригиналните - на картинки са целите и лепенките са широки!

# 2
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ние ползваме памперс и сме си доволни. За размера прочети килограмите на пакета или питай в магазина ще ти кажат.
Не ви ли е малко рано за 4 -ка?  newsm78

# 3
  • Мнения: 999
Либеро!

# 4
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Либеро! Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 5 738
ами 3 ката вече леко се отбелязва на крачетата! 6 кг сме и ми е странно ,че се си вървим с номер нагоре Crazy
А за Хъджиса как да разбера дали са оригиналните newsm78

# 6
  • Мнения: 537
И трите марки съм ги пробвала, от Памперс не съм доволна, много пропускат, даже и сега когато вече не ака и не пиша толкова много и начесто. Либеро за мен са най - добри, Хъджис също, аз лично сега ползвам Кан бебе, с 10 лв са по евтини от Либеро, а качеството комай е същото  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 3 271
От изброените  - Памперс  Peace
Аз лично ползвам едни немски ELKOS - много съм доволна от тях (взимам ги от една борса,на ул Чаталджа).

# 8
  • София
  • Мнения: 5 738
Двоумя се между Либери и Хъджис  bouquet Аз взимам инаги най-голямия пакет и за това не знам..... а и килограмите при тях са различни  Rolling Eyes ние сме 6 кг  а 3 ката на памперс е от 6 до 9 и ни малее малко вече..

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 5 738
на мен ми казаха за Хъджис че имат много ментета по пазара и за това не знам как да ги различавам по опаковката newsm78

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Pampres по принцип са малко по-плитки, но все си мисля, че сте малки за 4-ка. Марти растеше едро бебе, но до към 5-6 месеца бяхме на 3-ка на Памперс, после минахме през няколко марки (без Либеро заради цената) и се спряхме на Мамия.
Като ориентир - когато кг. ви стигнат долната граница на следв. размер  newsm78 мислиш за смяна.
И най-добре, като майка минала през такова чудене - купуваш по 10-15 бр. от тези, пробваш, избираш.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 738
Бе то и аз все си мисля че сме малки за 4 ка Grinning Освен да взема по малък пакет от либеро или хъджис  Flutter

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Ами не знам в Сф, но във Варна на доста места продават на бройка и така може да видиш и размера и дебелината и да избереш. Аз лично много харесвам Либеро и бих ги ползвала, но са ми скъпи. За лятото са малко плътни, но... дотогава има мноооого време.

# 14
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Вземи си малък пакет и пробвай. Аз лично Либеро не ги харесвам защото са много дебели и твърди. Хъджис така и не разбрах кака да разбера дали са оригинални или ментета, но тези, които пробвахме пропускаха и се обрина цялото дупе. Явно съм попаднала на менте. Памперс също не ги харесвам, обрива се явно от тези кремове, които слагат там. На принципа на проба-грешка се спрях на едни турски пелени. Абсолютно неизвестна, поне за мен марка, но пък съм най-доволна от тях.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 079
Само Памперс ползвам и съм много доволна. Пробвала съм какво ли не, но нищо не ми допада толкова, като Памперс.  Wink

# 17
  • Мнения: 389
на мен ми казаха за Хъджис че имат много ментета по пазара и за това не знам как да ги различавам по опаковката newsm78
Наистина имат ментета, дори Криско се беше обринал целия от такива ментета.  От тези, които съм купувала от Метро, на менте Хъджис не съм попадала. newsm30

От изброените - съотношението цена/качество най-ми допада на Хъджиса. Либерото са ми сякаш пресилено скъпи! Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 5 738
Да ще взема малък пакет Хъджис или Либеро и ще пробвам,а за плътността на либеро поне сега е зима няма да спарява,но пък има и на бройки мога да взема няколко либеро и да пробвам Peace но хъджис на бройка няма май newsm78
В метро сега хъджиса са намалени за 64 бр от 23 лв + 2 пакета мокри кърпички!

# 19
  • на село
  • Мнения: 3 964
Ползвала съм от всичките и не мога да кажа, кои са по -добри.
Почти нямам оплаквания от изброените марки, при дъщеря ми много рядко е пропускал памперс,
но обикновено е бил доста пълен, или не е бил сложен както трябва.

Проблем с обрив и запарване също е нямала.

# 20
  • Мнения: 4 447
За тази ви възраст са по-добри Хъгис , после може да минеш пак на Памперс.  Peace

# 21
  • Мнения: 133
само хъджис, и внимание либерото също са много добри но има внесено количество ментета, които са гадни, аз вече 2 пъти попадам на тях и се разправям да ми връщат парите, хем от различни места са купувани, в момента се сменял главния вносител и някой явно се възползва от това, аз лично след хъджис и либеро няма да се върна на памперс никога, хъджис-а са доста скъпички обаче

# 22
  • Мнения: 4 447
.... хъджис-а са доста скъпички обаче

В Пикадили не са.  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 711
Аз отначало ползвах памперс и бях много доволна, но в един момент започнаха много да пропускат и минах на либеро 2ка (тогава бяха на 2 месеца - и двамата бяха над 4 кг). Сега сме на 3 номер (от 5 до 8 кг) и почти никога не са ми пропускали (трябва да е бил много пълен или не сложен правилно за да пропусне). Вярно е че Либерото са по скъпи, но отзад имат ластик и при едно обилно наакване Памперса пропуска отзад. Тези Хъджис не съм ги пробвала, но ако видя ще си взема един малък пакет да пробвам.

# 24
  • Мнения: 1 586
Ние ползваме Пампарс5, винаги сме бели на тях но от време на време започват да пропускат и тогава си сменям с Либеро - и те са хубави Peace

# 25
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Хъджис!

# 26
по повод на промоцията в метро на пелени Хъджис с 2 опаковки мокри кърпички- аз си купих и искам да ви кажа, че кърпичките са супер Peace, страхотно попиват и много лесно избърсват нааканото Peace Колкото до пелените.......... не бих казала че пропускат по-малко то Памперса. Ние понеже се наакваме рядко, но "като за свтовно"  Laughingккавото и да сложа все пропуска  Laughing На панперса това му харесвам, че е мекичък и не е дебел, а и попива добре, а и цената му е умерена.........

# 27
# 28
  • Мнения: 581
До 5 кг ползвахме Памперс. След това минахме на Huggues и След 7 кг на гащичките на Huggues и Либеро. Понеже синчето винаги е бил пукхав с коремче и за него гащичките бяха най-удобни - нито го стягаха, нито бяха широки, а и можех да го обувам и прав докато ме гушка или се е опрял на нещо. От както мина на гашички не сым ползвала друг вид памперси.

# 29
  • Мнения: 2 663
Хъгис и Либеро са най-добрите на пазара!Гащичките на Либеро поемат повече от тези на Хъгис, никога не сам попадала на твърди такива(ползвам ги вече година почти) и са по-добрите за нощно време

# 30
  • Мнения: 1 183
До скоро залагах само на Памперс,но сега Хъджис ми харесват много повече  Peace

# 31
  • Мнения: 27 524
Либеро от изброените  Peace

На 2 месеца 4-ка?  #Crazy Синът ми е още на 4-ка, не е ли малко рано за вас?  Thinking

# 32
  • Мнения: 753
Памперс

# 33
  • София
  • Мнения: 5 738
Блонди бе ще взема 3 ка Simple Smile ДНес ще излезна и ще взема Либеро да видя как ще са от най малкия пакет пък после ако ми харесат ще взема голям! Ако не ми Хъджис!

# 34
# 35
  • София
  • Мнения: 5 738
Е,навихте ме  Mr. Green Либеро взимам пък ще видим Simple Smile

# 36
  • Мнения: 9 973
От изброените  - Памперс  Peace
Аз лично ползвам едни немски ELKOS - много съм доволна от тях (взимам ги от една борса,на ул Чаталджа).
и аз съм с Елкос-доволна
ПП:италиански са-не немски!!!!! Crazy

# 37
  • София
  • Мнения: 5 738
Елкос не чъм и чувала  newsm78

# 38
  • Мнения: 814
Преди ползвах само Либеро, но последните пъти все се будеше мокър  Close.
Сега съм на Huggies Premium и съм супер доволна! Имат много разтеглив ластик, около за крачетата са направени в специална форма и са подсилени и имат готини картинки (не че на малкия му пука от това  Joy)
Знам, че има и Huggies Classic, но за тях съм чувала, че са по-обикновени (аз лично тях не съм ги ползвала)

# 39
  • Мнения: 4 447
Елкос не чъм и чувала  newsm78

И аз ги чувам за пръв път.  Thinking

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 614
Ползвам Памперс и съм много доволна. Не се е случвало да пропуска

# 41
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Вземах по 5-10 броя от марка, за да пробвам. От почти 10 месеца ползвам Либеро и съм много доволна. Peace

# 42
  • Мнения: 5 026
Памперс

# 43
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Уф как ме навивате и аз да пробвам някакви други памперси.От както се е родил все е с Памперс,въпреки че и аз от време на време не съм доволна от тях-или го стягат около крачетата,или пропускат,а тези дни се беше обринал на няколко места и съм почти 100% сигурна,че е нещо от памперса.
А тези гащички,просто никога не съм се интересувала,като памперсите ли се продават и като тяхната цена ли са или по-скъпи?Заинтригувах се,особено за през нощта с това цокане сутрин памперса е  newsm30

# 44
  • Мнения: 2 587
Либеро!
Памперс ми миришеха гадно,а всичко друго,което пробвах пропускаше да сутринта.

# 45
  • София
  • Мнения: 5 738
Сега излизах но взех Хъджис Премиум, защото 3 ка Либеро нямаше в момента Rolling Eyes Ако не съм доволна следващия път ще взема от Либеро! Peace Някой тук беше писал че  премиума са хубави и женаъа в магазина каза така другите на хъджис  от др завод се правят!

# 46
  • Мнения: 814
Сега излизах но взех Хъджис Премиум, защото 3 ка Либеро нямаше в момента Rolling Eyes Ако не съм доволна следващия път ще взема от Либеро! Peace Някой тук беше писал че  премиума са хубави и женаъа в магазина каза така другите на хъджис  от др завод се правят!
Аз бях писала. Кажи си мнението като ги пробвате  Stop

# 47
  • Мнения: 4 451
Памперс Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 5 738
Сега излизах но взех Хъджис Премиум, защото 3 ка Либеро нямаше в момента Rolling Eyes Ако не съм доволна следващия път ще взема от Либеро! Peace Някой тук беше писал че  премиума са хубави и женаъа в магазина каза така другите на хъджис  от др завод се правят!
Аз бях писала. Кажи си мнението като ги пробвате  Stop
Разбира се!  bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 4 294
От Либеро съм много доволна  Peace

Памперс  Naughty

Хъджис не съм пробвала, нямам мнение за тях

# 50
  • Мнения: 270
Аз съм за Либеро много съм доволна от тях на дъщеря ми Памперс и изпускаше вечно беше напикана и наакана. Crazy

# 51
  • Мнения: 4 447
Аз съм за Либеро много съм доволна от тях на дъщеря ми Памперс и изпускаше вечно беше напикана и наакана. Crazy

С другите памперси, не ака ли?  Shocked newsm78

# 52
  • Мнения: 1 733
Памперс!

# 53
  • Мнения: 603
Ние ползваме памперс и сме си доволни. За размера прочети килограмите на пакета или питай в магазина ще ти кажат.
Не ви ли е малко рано за 4 -ка?  newsm78

Абсолютно подкрепям.

Хъджис също ми харесват, но Памперс повече попиват.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Ползвам Памперс и съм доволна,но и Хъджис са много добри.

# 55
  • Мнения: 814
Абе не че има голямо значение, но ми направи впечатление, че вие всички ги наричат "Хъджис", а аз знам, че се казват "Хъгис" (от англ. "hug" - прегръдка и оттам Huggies). И приятелка, която живее в Англия също ми го е казвала... newsm78

# 56
  • Мнения: 4 447
Абе не че има голямо значение, но ми направи впечатление, че вие всички ги наричат "Хъджис", а аз знам, че се казват "Хъгис" (от англ. "hug" - прегръдка и оттам Huggies). И приятелка, която живее в Англия също ми го е казвала... newsm78


Не исках да съм първата, която обръща внимание на това, но да, и аз съм на мнение, че е правилно ХЪГИС  Peace

# 57
  • Мнения: 87
Купих "Huggies" онзи ден, но явно съм попаднала на менте Sad Първо, че на Вили и са малки, т.е. размера не отговаря и второ от едната страна над крачето й се протри и зачерви. Аз лично не ги препоръчвам. Плозваме "либеро" по принцип много са добри, но недостатъка им е, че  някак си висят и изглежда сякаш памперса е пълен, но за мимата са екстра. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 4 447
Купих "Huggies" онзи ден, но явно съм попаднала на менте Sad Първо, че на Вили и са малки, т.е. размера не отговаря и второ от едната страна над крачето й се протри и зачерви. Аз лично не ги препоръчвам. Плозваме "либеро" по принцип много са добри, но недостатъка им е, че  някак си висят и изглежда сякаш памперса е пълен, но за мимата са екстра. Simple Smile

Ползвала ли си преди Хъгис? По несъответствието в размера и обриването ли?

# 59
  • Мнения: 750
Които на теб ти допадат и ти вършат работа, иначе всичките са за кофата за боклук в крайна сметка . Peace

# 60
  • София
  • Мнения: 5 738
абе ако са гадни в кофата и взимам други,здраве да е! Hug

# 61
  • Мнения: 9 973
Елкос не чъм и чувала  newsm78

И аз ги чувам за пръв път.  Thinking
по борсите ги има Peace

# 62
# 63
  • Мнения: 28
Какви ли не сме пробвали - най-напред като се роди бубата бяхме с Памперс - пропускаха не можех да сваря да я преобличам и да пера само, после пробвахме Либеро - и от тях налетяхме на фалшиви, след това Канбебе - гела им е вечно навън и е мокра, Теско - стават на топка като се намокрят и са много широки между крачетата, в общ линии съм се спряла на Хъджис и има едни нови турски - Фулбебе които са наистина много добри но не се намират често меки са и не прежулват крачетата като цена също се понасят и най-важнто - детето си е сухо а това е много важно когато е в проходилка!!!!!!

# 64
# 65
  • Мнения: 724
Памперс без забележки

# 66
  • Мнения: 4 053
Либеро

# 67
  • Мнения: 469
Здравей! Аз съм доволна от Либеро а от Хъджис не! от края на втория месец сме на Либеро. До тогава редувах Памперс, Хъджис и Либеро и на Либеро си останах. Успех

# 68
  • Мнения: 2 646
Периодично редувам Памперс и Либеро PeaceЛиберо са по-стегнати  и стоят по-добре,но понякога се зачервява от тях.Памперс-а си  е класика Peace

# 69
  • Мнения: 3 695
Пробвам най-различни, засега Либеро са ми фаворити.  Peace

# 70
  • Мнения: 3 478
За мен тук най-добрият памперс беше жълтия на Памперс ( Суодлърс), само че е само до 2-ри номер. После преминах на Хъгис, като най-добри тук уж. Либеро нямаме, но като си бях в БГ ми харесаха много и бих ги ползвала. Искам само да кажа, че Хъгиса, който купих в БГ беше менте, нямаше нищо общо с тукашния. Така че ако се спреш на тях наистина внимавай.

# 71
  • Мнения: 2 677
Използвала съм само Памперс и никога не съм имала проблем.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 124
Единствено и само Либеро, в редки случай когато няма в магазина взимам Дайперс.

# 73
  • Мнения: 525
Канбебе.  Peace

# 74
  • Мнения: 1 440
Използвам Памперс и съм доволна.

# 75
  • Мнения: 183
Либеро! Само тях използвам. Пробвах и Хъджис,но страничния ластик ми се видя много хлабав и няколко пъти пропуснаха(затова и се загледах).Памперс не съм купувала,за тях чух лоши отзиви от приятелки,личен опит нямам.

# 76
  • Мнения: 600
Когато беше на 4 месеца дъщеря ми направи алергия към Памперс. Може би е била лоша партида, защото нямахме проблем преди това. Получи обрив, който не само не минаваше, но и всекидневно нарастваше. Наложи се да я мажем с мазило, което съдържа кортикостероди, а те са си нож с две остриета. Минахме на Хъджис и съм доволна, най-вече защото детенцето е здраво. Либеро не съм ползвала.

# 77
  • Мнения: 598
Молфикс. Изключително доволна съм, а и цената е добра. Пропуска ми само и единствено ако съм забравила да го сменя прекалено дълго (примерно повече от 3 яденета). Минах през Няколко марки и на тази се спрях. Турски са, та поне не се страхувам че имат ментета.

# 78
  • Мнения: 2 849
В България -Либеро ,много са меки .Тук  ползвам за Вики Памперс .

# 79
  • Мнения: 439
Памперс

# 80
  • софия
  • Мнения: 25 605
Преди ползвахме само Либеро, но откакто започнаха да внасят френско започнах да пробвам и други, но не и Либерото. За сега съм се спряла на ХъГис - удобни за слагане и не пропускат. За мен и Канбебе и Памперс са ужасни. От Mamia също съм доволна.

# 81
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Памперс. Пробвала съм и Либеро за разнообразие, но предпочитам Памперс.

# 82
  • София
  • Мнения: 2 968
Памперс Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 83
  • Мнения: 766
Либеро  Peace
Веднъж и сложих Памперс и задника и стана червен за 30 мин с него  Tired

# 84
  • София
  • Мнения: 1 423
Ползваме Памперс и Либеро и двата вида са много добри  Peace

# 85
  • Мнения: 325
Ползвам Либеро - не съм очарована. 3-та на Памперс ужасно пропускаха - пазара е залят с турски, които за мен са си менте. Пробвала съм и Хъджис - стават. На мен всички ми миришат гадно.

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 21:55 от 4o4olina

# 86
  • Мнения: 520
Памперс, доволна съм.

# 87
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Много съм разочарована от Памперс.С първото ми дете ползвах само Памперс /това беше преди 7 год./ и бях много доволна.Сега когато родих дъщеря ми въобще не се замислих и отново взех Памперс, но тя постоянно беше мокра.Най ми допадат Хъджис.

# 88
# 89
  • Мнения: 206
Най-съм доволна от Хъджис  Peace. Започнахме с Памперс после преминахме на Либеро след това Хъджис и не смятам да ги сменям. Бяхме взели за разтройство по десетина бройки от два вида по-евтини пелинки и да ви кажа разликата е огрооомна ,тези евтините варианти бяха направо ужасни нямат вещество което превръща течността в гел почти нямат ластици (дори ни останаха няколко бройки). Хъджис, Памперс и Либеро като цяло са най-доброто като качество ,което има на пазара.

# 90
  • Мнения: 1 477
Памперс.

# 91
  • София
  • Мнения: 426
либеро за мен са най-добрите

# 92
  • Мнения: 189
Памперс

# 93
  • София
  • Мнения: 7 097
Ползвали сме само Памперс и съм доволна. Не съм попадала на такива, които миришат.

# 94
  • Мнения: 5 362
От трите вида - Памперс Peace

# 95
  • Мнения: 8 917
Последно ползвах HAPPY и бях много доволна Peace

# 96
  • Мнения: 903
Аз съм доволна от Памперс

# 97
  • Мнения: 10 758
Само от Памперс съм доволна.

# 98
  • Мнения: 1 919
памперс

# 99
  • Мнения: 1 243
Памперс Peace

# 100
  • Мнения: 1 420
Памперс ползвам по принцип, но Хъгийс също са супер  Peace Но не тези от Бг, ние живеем в Англия. Определено има разлика, от тези в Бг. Хепи ползвах веднъж като си бяхме в България лятото, но не ми харесаха  Naughty

# 101
  • Мнения: 143
Памперс  Peace

# 102
  • Мнения: 332
Твърдо Либеро!!!  Peace

# 103
  • Мнения: 1 341
Либеро бяха хубави преди да им развалят качеството. Сега се произвеждат специално за Бг, и на мен лично не ми харесват. Имат някаква специфична миризма, и гранулки които остават по дупето и не само... трудно се чистят....абе не ми харесват. От Памперс никога не съм била доволна.
Хъджис ги пробвах и ми харесват-доволна съм. Сега сме на Мамия, също са много хубави, тънички, не пропускат.
Пробвай от всички, купи си по няколко бройки и сама прецени!

# 104
  • София
  • Мнения: 5 738
Сега 2 ден сме на Хъгис и за сега съм доволна Peace но Премиум пакета,а Класика бил отврат! Sick

# 105
  • Мнения: 485
С двете ми деца съм пробвала всички налични видове на пазара и съм най-доволна от Либеро.

# 106
  • Мнения: 15 668
Ох и аз имам проблем с Памперс. Бяха си супер, но на последък започнаха да пропускат през ноща. Малкия е с номер 5. Искам да ги сменя с Хъджис или Либеро, но не съм сигурна дали номерацията ще отговаря. А и за Либеро да питам гащички или пелени  newsm78

# 107
  • Мнения: 126
Либеро  Peace

# 108
  • Мнения: 295
Хъджис/италианските/ и понякога Молфикс.

# 109
  • София
  • Мнения: 5 738
Нали взех Хъджис да кажа моето мнение за тях...... Много ми изпускаха и не ми допаднаха грам!Минавам си пак на Памперс тъй като Либеро бъкат с ментета!

# 110
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
пробвали сме и трите най-недоволна съм от памперс Naughty Дълго ползвахме Либеро,но нещо станаха кофти Хъджис и Мамиа Peace

# 111
  • София
  • Мнения: 606
Доста майки са писали Памперс и аз подкрепям твърдо, но аз лично имам вкъщи 4 вида различни Памперс 3-ка. Днес по-късно ще ги снимам и ще ви покажа разликата между българският ( 3ка единствен май на пазара)  и немските ( 3 вида за различни случай ). Не знам как е възможно винаги стоките за България да са н-то качество. Ако не живеехме и в чужбина нямаше и да знам, че съществуват други. Българският памперс мирише на химия.

# 112
  • Мнения: 302
Твърдо Хъджис, особено гащичките!

# 113
  • София
  • Мнения: 178
Аз ползвам само пелени Памперс. Много приятно изненадана останах от новия модел - с ластична материя отзад до лепенките и ароматът им е по-нежен и ненатрапващ се от предишния Grinning
Смятам, че сама ще откриеш коя марка пелени е най-подходяща за твоето детенце. Успех!
Моя позната е отгледала дъщеря си с Хъгис също е мн доволна.

# 114
  • Мнения: 706
При малките кг. най-добро съотношение качество цена имат хъджис.В първите месеци сина ми само от тях не се изриваше.Колкото до ментетата всички са оригинални ,но по-некачествените са произведени за източна .Европа.За да се застраховаш гледай кода на страната,аз вземах на Германия и то на кашон.

# 115
  • София
  • Мнения: 5 738
Определено си останах на Памперс!  Peace

# 116
  • Варна
  • Мнения: 691
При малките кг. най-добро съотношение качество цена имат хъджис.В първите месеци сина ми само от тях не се изриваше.Колкото до ментетата всички са оригинални ,но по-некачествените са произведени за източна .Европа.За да се застраховаш гледай кода на страната,аз вземах на Германия и то на кашон.


Какъв по точно е кода на Германия за да гледам него за Huggies говоря?

# 117
  • Мнения: 706
При малките кг. най-добро съотношение качество цена имат хъджис.В първите месеци сина ми само от тях не се изриваше.Колкото до ментетата всички са оригинални ,но по-некачествените са произведени за източна .Европа.За да се застраховаш гледай кода на страната,аз вземах на Германия и то на кашон.


Какъв по точно е кода на Германия за да гледам него за Huggies говоря?
2-ka

# 118
  • Варна
  • Мнения: 691
Номера който е под баркода на стоката трябва да започва с 2 нали?

# 119
  • Мнения: 5 310
За дребната най-добрите се оказаха Huggies, а гащета на Libero.

# 120
  • малкия град
  • Мнения: 127
Ние ползваме само Либеро. Когато преди един месец видях, че в Метро са зарезили Хъджис промопакети с мокри кърпички Хъджис. Купихме няколко такива пакета. Резултата беше мокри бодита и обринато дупе, ама на огромни червени кръгове - беше кошмар. Върнахме се на Либеро - нещата се оправиха. Възможно ли е в Метро да са заредени Хъджис ментета?! Аз също незнам как да различа оригинала от копието.

# 121
  • Варна
  • Мнения: 691
да и аз от това се притеснявам

# 122
  • Мнения: 171
Аз ползвам само пелени Памперс. Много приятно изненадана останах от новия модел - с ластична материя отзад до лепенките и ароматът им е по-нежен и ненатрапващ се от предишния Grinning
Смятам, че сама ще откриеш коя марка пелени е най-подходяща за твоето детенце. Успех!
Моя позната е отгледала дъщеря си с Хъгис също е мн доволна.

Къде ги има тези с ласти4ната материя и как изглеждат?
Аз последно купих големия кащон на Памперс от Кауфланд и на тях пише 4е са полски, нямам оплаквания, изглеждат като старите и нямат ластик

# 123
  • Мнения: 101
Ние лично ползваме Хъджис и сме доволни.когато синът ми беше на 1 месец купихме Памперс от Метро-меришеха ужасно н лепило и само от два памперса дупето му приличаше на домат и не само червено и и до кръв стигна.От тогава ползааме само Хъджис вече 1 година и сме доволни newsm30

# 124
  • Мнения: 2 498
Само Памперс Peace

# 125
  • София
  • Мнения: 5 738
И аз да питам къде ги има тези с ластичета на памперс newsm78

# 126
  • Мнения: 174
и аз за тези с ластчето да питам,къде ги има и има ли 3ка от тях?

# 127
  • София
  • Мнения: 6 011
и аз за тези с ластчето да питам,къде ги има и има ли 3ка от тях?
Ние купуваме основно от Кауфланд. Досега сме взимали 4 и 4+ и двата размера бяха с ластици.

# 128
  • София
  • Мнения: 1 603
Много приятно изненадана останах от новия модел - с ластична материя отзад до лепенките .........

И аз така.
Ползвам и Либеро, опитах и Хъджис, но новите Памперс, ме спечелиха и мисля да спра с пробите.

# 129
  • Мнения: 917
да си кажа и аз - опитах и трите вида, но от както мойта бубка изпива по литър вода на нощ все си е упикана и това е. ако има късмета да стана през ноща я преобличам. иначе никакви памперси не помагат. само се надявам да почне да си казва през ноща като се подмокри та да стана да я преоблека. иначе спасение няма. без храна може, но дай й вода и й гледай сеира.

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Очарована съм от новите Libero Comfort fit! Супер удобни и няма пропуск за първи път е целия сух и нямам никакви проблеми! Peace

# 131
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Ейййй, няма да се научат тези хора, че се казва Хъгис , а не Хъджис ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

За протокола ползваме само и единствено ХЪГИС, всичко останало не ми допада на мен и на дупенцето на дъщеря ни.

# 132
  • Мнения: 105
Либеро Peace. Наскоро от Хъджис се изринахме, явно не са били оригинални или незнам, но не ни понесоха, а  са по-скъпи. Памперс съм ги изключила като вариант, от техните съм доволна само от нюборн, друите просто........

# 133
  • Мнения: 332
либеро-за памперс и дума да не става,а др са много плитки или поне на нас.

# 134
  • Мнения: 4 447
Ейййй, няма да се научат тези хора, че се казва Хъгис , а не Хъджис ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

...

На английски HUG (ХЪГ) - означава прегръдка. От там HUGGIES - Хъгис  Peace Peace Peace

Същото важи и за марката TIGEX - не се произнася Тайджекс  ooooh!

# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 810
Pampers  Peace. На практика сме ползвали всичко newsm78 , но това е номер едно за нас  Wink

# 136
  • София
  • Мнения: 430
Първо бяхме на памперс, доволна бях, но ми омръзнаха  Laughing За 200-300 бройки имах макс 10-ина пропускания. Купих Хъгис - по-ужасно нещо не бях слагала на бебето си. Все едно някакъв пластмасов памперс, ВИСЧКИ до един пропуснаха. Но определено не е този хъгис, който съм виждала при разговор за тези памперси. Ставаше дума за оригинални, които една позната си взима от Турция, с ластик, абе жесток хъгис. А това мойто беше  ooooh! Веднага минах на Либеро и съм с 2 ръце за тях. 3-ти пакет свършва, от най-големите, не знам цената каква е, от вас чета, че са по-скъпи, но нито един не е пропуснал до сега, с ластиче са отзад и не ги сменям за нищо на света. 8кг ни е бебето, номер 4 ползваме.

# 137
  • Мнения: 5 178
Huggies на 300%, скъпички но издънки за 1г и 4м сме имали 2-3 и те са повина на слагащия пелената
Но задължително тези с картинките на Дисни.

От памперс се изрина, все едно с нож някой му беше рязал дупето. 

Либеро ни бяха плитки, нямаха и хубава ластика

Canbebe не са лоши, по евтини са, но за да изкараме ни трябваха повече бройки и цената на ден идва еднаква с Хъгис

Памперс, Либеро и Канбебе съм ползвала за по кратко, когато имаше проблем с вноса на Хъгис



# 138
  • Мнения: 393
От Памперс не сме доволни изобщо, оставят следи по крачетата! ХъГис и Либеро не правят това, и не пропускат! Либеро са грозни и дебели, но супер си вършат работата!  Peace

# 139
  • София
  • Мнения: 1 464
    Ами и ние явно от фалшивите Хъгис сме ползвали, защото Крис никога не е имал обриви по дупето, но веднъж реших да сменя Памперс с друга марка и се случи... Пак на Памперс се върнахме и ползваме от доста време серията им Lets go. Ами... стават. По-удобни са, защото са като гащички с ластиче и не сме имали проблеми досега.

# 140
  • Мнения: 85
И аз ползвам Pampers Peace Досега не са се получавали обриви, понякога ми пропускат. Не съм опитвала други марки и не знам ако се наложи на какви да сменям newsm78

# 141
  • София
  • Мнения: 5 738
Аз от както взех Памперс с ластик останах много доволна но лошото е,че не се намират лесно!
Ако няма с ластик взимам Либеро!

# 142
  • София
  • Мнения: 1 846
А Памперса с ластик с лосион ли е?

# 143
  • София
  • Мнения: 5 738
да!

# 144
  • София
  • Мнения: 1 846
Жалко!
Мерси за бързия отговор!

# 145
  • Мнения: 6 443
Аз съм за Памперс.Не съм ползвала другите марки,но и не виждам смисъл,защото нямам оплаквания от Памперс.

# 146
  • Мнения: 274
Гласувам за Хъджис. С тройката на Памперс почти всяко акане означаваше оазване до ушите. Либерото са ми много дебели и си се представям себе си с толкова дебела превръзка  Sick Е, не ща да го причиня това на детенцето. Обриви от нито едни не сме получавали, така че си избирам по мой вкус  Laughing Затова Хъджис - нито една омазана дрешка - улеснение за мама.
Взела съм сега един пакет на Дайперс, но още не съм го пробвала... И май не съм чела нищо за тях  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт