Либеро,Хъджис или Памперс?

  • 15 807
  • 146
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Вземи си малък пакет и пробвай. Аз лично Либеро не ги харесвам защото са много дебели и твърди. Хъджис така и не разбрах кака да разбера дали са оригинални или ментета, но тези, които пробвахме пропускаха и се обрина цялото дупе. Явно съм попаднала на менте. Памперс също не ги харесвам, обрива се явно от тези кремове, които слагат там. На принципа на проба-грешка се спрях на едни турски пелени. Абсолютно неизвестна, поне за мен марка, но пък съм най-доволна от тях.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 079
Само Памперс ползвам и съм много доволна. Пробвала съм какво ли не, но нищо не ми допада толкова, като Памперс.  Wink

# 17
  • Мнения: 389
на мен ми казаха за Хъджис че имат много ментета по пазара и за това не знам как да ги различавам по опаковката newsm78
Наистина имат ментета, дори Криско се беше обринал целия от такива ментета.  От тези, които съм купувала от Метро, на менте Хъджис не съм попадала. newsm30

От изброените - съотношението цена/качество най-ми допада на Хъджиса. Либерото са ми сякаш пресилено скъпи! Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 5 721
Да ще взема малък пакет Хъджис или Либеро и ще пробвам,а за плътността на либеро поне сега е зима няма да спарява,но пък има и на бройки мога да взема няколко либеро и да пробвам Peace но хъджис на бройка няма май newsm78
В метро сега хъджиса са намалени за 64 бр от 23 лв + 2 пакета мокри кърпички!

# 19
  • на село
  • Мнения: 3 926
Ползвала съм от всичките и не мога да кажа, кои са по -добри.
Почти нямам оплаквания от изброените марки, при дъщеря ми много рядко е пропускал памперс,
но обикновено е бил доста пълен, или не е бил сложен както трябва.

Проблем с обрив и запарване също е нямала.

# 20
  • Мнения: 4 447
За тази ви възраст са по-добри Хъгис , после може да минеш пак на Памперс.  Peace

# 21
  • Мнения: 133
само хъджис, и внимание либерото също са много добри но има внесено количество ментета, които са гадни, аз вече 2 пъти попадам на тях и се разправям да ми връщат парите, хем от различни места са купувани, в момента се сменял главния вносител и някой явно се възползва от това, аз лично след хъджис и либеро няма да се върна на памперс никога, хъджис-а са доста скъпички обаче

# 22
  • Мнения: 4 447
.... хъджис-а са доста скъпички обаче

В Пикадили не са.  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 711
Аз отначало ползвах памперс и бях много доволна, но в един момент започнаха много да пропускат и минах на либеро 2ка (тогава бяха на 2 месеца - и двамата бяха над 4 кг). Сега сме на 3 номер (от 5 до 8 кг) и почти никога не са ми пропускали (трябва да е бил много пълен или не сложен правилно за да пропусне). Вярно е че Либерото са по скъпи, но отзад имат ластик и при едно обилно наакване Памперса пропуска отзад. Тези Хъджис не съм ги пробвала, но ако видя ще си взема един малък пакет да пробвам.

# 24
  • Мнения: 1 586
Ние ползваме Пампарс5, винаги сме бели на тях но от време на време започват да пропускат и тогава си сменям с Либеро - и те са хубави Peace

# 25
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Хъджис!

# 26
по повод на промоцията в метро на пелени Хъджис с 2 опаковки мокри кърпички- аз си купих и искам да ви кажа, че кърпичките са супер Peace, страхотно попиват и много лесно избърсват нааканото Peace Колкото до пелените.......... не бих казала че пропускат по-малко то Памперса. Ние понеже се наакваме рядко, но "като за свтовно"  Laughingккавото и да сложа все пропуска  Laughing На панперса това му харесвам, че е мекичък и не е дебел, а и попива добре, а и цената му е умерена.........

# 27
# 28
  • Мнения: 581
До 5 кг ползвахме Памперс. След това минахме на Huggues и След 7 кг на гащичките на Huggues и Либеро. Понеже синчето винаги е бил пукхав с коремче и за него гащичките бяха най-удобни - нито го стягаха, нито бяха широки, а и можех да го обувам и прав докато ме гушка или се е опрял на нещо. От както мина на гашички не сым ползвала друг вид памперси.

# 29
  • Мнения: 2 663
Хъгис и Либеро са най-добрите на пазара!Гащичките на Либеро поемат повече от тези на Хъгис, никога не сам попадала на твърди такива(ползвам ги вече година почти) и са по-добрите за нощно време

Общи условия

Активация на акаунт