Mustela - има ли ефект?

  • 9 413
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 463
Цитат
Е, те нали по принцип придобиват бял цвят след известно време
Аз пък си мислех, че след като и дълбочината им намалява се оправят. Не казвам изчезват, защото с мазила е абсурд да стане.

# 16
  • Мнения: 834
Аз се мазах през цялата бременност с тях и нямам нито една стрия, а имам от пубертета. Препоръчвам ги.

# 17
  • Мнения: 463
Аз също имам позната, която се е мазала от началото на бремеността и няма стрии. Пробвай. От опит глава не боли.

# 18
  • Мнения: 121
Мерси  много:) Ще мажа Simple Smile

Усмивки на всички Simple Smile

# 19
  • Мнения: 133
много съм доволна и от кремовете против стрии и от козметиката за бебето

# 20
  • Мнения: 463
Цитат
Мерси  много:) Ще мажа

Усмивки на всички

Успех и леко раждане!!!

# 21
  • Мнения: 739
целите ми бедра бяха в страшни стрии, неописуем ужас, и си мислех, че никога повече няма да мога да обуя нещо късо. Третирах ги с Мустела месеците около раждането /когато бяха лилаво-червени/ и сега са почти незабележими и съм много доволна, че се спасих от това зло.
успех  Hug

# 22
  • Мнения: 27
И аз ползвах Мустела за стрии и останах доволна.Давай смело.

# 23
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Всичко е до кожа, но човек трябва да се грижи за себе си. Ползвах Мама Дона на ЧИко като бях бременна - за тяло и за гърди(даже продължавам и сега). Нямам нито една стрии нито на корема, нито на гърдите(а съм кърмила близо 1г и половина). Иначе на детенце ползвам козметиката на Мустела и съм много доволна.

# 24
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
За себе си не съм ползвала нищо на Мустела, но на детето ми, което е с АД мн.добре й повлия Мустела -стелатопия! Hug Има голям ефект, но и цената му е добра!!! Whistling

# 25
  • Мнения: 593
За мен ефект нямаше, имам стрии, но от бебешката съм доволна, кожата на бебо беше мека като коприна и никога не се е подсичал!

# 26
  • Мнения: 741
И аз ползвах Мустела за стрии през цялата си бременност и нямам нито една появила се

# 27
  • Мнения: 917
ами да ти кажа, че ако кожата ти е предрасположена към поява на стрии и мустела няма да ти помогне. казвам го от личен опит

# 28
  • Мнения: 721
по принцип съм предразположена към стрии, но докато бях бременна и после докато спрях да кърмя се мазах с Мустела - нямам една стрия. Ако не се бях мазала, щях яко да се нацепя.

# 29
  • Мнения: 917
по принцип съм предразположена към стрии, но докато бях бременна и после докато спрях да кърмя се мазах с Мустела - нямам една стрия. Ако не се бях мазала, щях яко да се нацепя.
а по какво разбра, че си предразположена

Общи условия

Активация на акаунт