Почти закъсняла седмична тема 5-11.11.07

  • 3 754
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
Ralfieta
ииих , че сладко дзак Heart Eyes
аа пробвахме морков, тиквичка.. утре сме на тиква Crazy...ама сме криви 2-3 дена следобяд тане се траем Rolling Eyes


Kalida
къде се беше изгубила  Hug
ами още месец и половина... край няма това чакане Tired


kariluis

как сте? Hug

amei
много гушки на тумбака Hug


Joel

а не се ли спи повече като залязва слънцето толкова рано? Crazy


# 16
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Добра вечер от гората  Hug
Ям сладолед с вкус на ябълков щрудел. Някой иска ли ? Wink Магазините вече прилежно са заредени с коледни стоки, не може да се избяга от шоколади, щолени, лебкухен и прочие сладости.
Мартин продължава да се пазари заради градината, но с всеки ден става все по-кратко времето, в което трябва да оставаме в стаята с децата докато каже чао.
Фабиан продължава да ми тероризира косата и пръстите. Явно съм много интересна играчка в ръцете му, пискаща и ръкомахаща всеки път като ме оскубе или захапе по пръстите Crazy

Пращам на всички болни и недоволни  Hug

# 17
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Записвам се преди да е свършила седмицата  Blush

Поздрави на вси4ки и нека болните бързо да оздравяват  Hug

# 18
  • Мнения: 2 386
Не знам на какво си играете тук, но и аз искам да участвам..  Laughing

Много искам да се похваля, че тази вечр ще ходим за лаптоп за мен, по случай дипломирането ми.  bowuu

# 19
  • Мнения: X
evanescent, добре дошла
тук е приятно
дано се чувстваш комфортно
и честито за подаръка
а по какво се дипломира?

на всички лек ден

# 20
  • Мнения: 7 914
добро утро и от нас Hug
аз пак се нося недоспала... Rolling Eyes и тук е едно ужасно време... не можем да излезем Tired ooooh!

evanescent

добре дошла  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 386
Добре заварила, момичета! Simple Smile

Икономическа психология завърших през юли, но едва сега ми DHL-наха дипломата.

# 22
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Не знам на какво си играете тук, но и аз искам да участвам..  Laughing

Много искам да се похваля, че тази вечр ще ходим за лаптоп за мен, по случай дипломирането ми.  bowuu
Честито за дипломата!
Искам и аз....диплома, не лаптоп Mr. Green
Аз съм се зарекла по случай моето дипломиране да се самовъзнаградя с парогладачка Crazy

# 23
  • Мнения: 1 550
добро утро и от мен Hug


Evanescent, добре дошла и честито за дипломата  bouquet

Ралфи, друг сладкиш ще забъркаш chef . важното е, че не си сериозно пострадала Hug

Калида, ти с това ли си ме запомнила? newsm78 моята приятелка се раздели с милионера, така че тя вече отпадна от тази "първа лига".   

то вече сряда, но лека седмица и от мен  bouquet
на малки и големи, бързо оздравяване  bouquet

# 24
  • Мнения: 952
Здравейте!

evanescent  - Добре дошла   bouquet Честито за дипломирането, дипломата и най вече  за подаръка.

Joel - аз вчера не ходих на шопинг, но мисля днес да се поразходя със сестра ми и мъника. А пък може и по магазините да се поогледам  Laughing

Звезди - хареса ли му тиквата на мъника. То нали сега почва и сезона на тиквите всички дружно ще хапвате  Wink Дано поне като е лошо времето Ерик да поспи повечко, та и ти да си починеш.

pepelyashka - благородно ти завиждам за сладоледа с вкус на ябълков щрудел. Защо и тук няма такива апетитни коледни нещица. Да не говорим, че нали съм по чая, горещия шоколад и какаото напоследък само се оглеждам в нашите магазини за такива с коледен привкус. Уви, най-интересното което открих е капучино с кокос и ром  Heart Eyes
Прегръдки за Фаби и бате Марти. Бебчо явно е много щастлив да гушка мама и да я подръпва за косата. Вие подготвяте ли се за 11/11?

Mama Strumpf  - как сте?

Milenski72 - тъкмо си мислех къде се губиш?

Доста момичета не са ни навестили тази седмица май. Да знаете, че ви чакаме  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 550
Ралфи, бях болна миналата седмица ooooh! и все още се възстановявам. и Алекс също е малко болен. та, така- сега се гледаме. за първи път от толкова време (повече от 8 години не съм боледувала) съм болна. но при мен е така, или не се разболявам, или като се разболея ще е нещо сериозно Tired

# 26
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Добро утро и от мен! Тук при нас е топличко все още - стига до 20-25 градуса Mr. Green

То всъщност май наближава време за обяд, но нека все пак сложа второ сутрешно кафе:




Джоел, колко часа е най-късия ден в годината при вас?  newsm78

Амеи, баткото свиква ли с мисълта, че ще е батко или още не знае?  Laughing

Калида, отдавна не беше ни навестявала.... Откога имате сняг при вас? Дана обича ли да се пързаля?

Ралфиета, страшен ден си имала вчера #Crazy. Надявам се днес да няма такива изпълнения Praynig Вече започнаха ли нормални учебни занятия?

Звездичка, така като гледам, скоро ще почвате и с пържолите и пържените картофки  Wink  Laughing

Пепеляшка  Joy, явно малчо няма да има нужда от новогодишна играчка.... ти си му предостатъчна Mr. Green

evanescent, добре дошла  Hug, и честита диплома! Успех в търсенето на лаптоп, дано намерите това, което искаш!  Peace

Миленски, Алекс на кого е взел русата коса, от теб или от тати?

Майка май скоро не е писала, как ли прекарват в Бг?  newsm78

А аз си седя с мускулна треска hahaha, май се престарах със "спортуването" Laughing

# 27
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Иииииииии Ралфииии, завидях ти за капучиното! Аз всякакви вкусове цокам, но такова тук не съм виждала newsm78
В градината на Мартин майсторят фенери от конфитюрени буркани. Те тук не празнуват имен ден, та съм решила да науча възпитателките що е това имен ден и че имя кяр от това Laughing

Вес, не се смей и на твоята глава/коса ще дойде някога, ще видиш ти тогава Crazy



и добър ден от ветровитата гора Hug да не пропусна Blush

# 28
  • Мнения: 1 110
Привет моми4ета Hug
Тук голям студ тази сутрин бррррррр ,

4акам да си дойда до БГ да му пусна изследвания на малкия, 4е то тук такива екстри няма.
Даже сега съм на консултация по мое настояване, 4е ве4е година не са го гледали newsm78

Така де, докторицата каза 4е е само инфекция на горния тракт, но гърдите са 4исти и ушите също не са възпалени,
от което съм много щастлива.
В консултацията пък не ми дават копие на 'досието', и ми насро4иха 'среща' на 17 декември за 20мин да съм го погледнела на техния компютър Shocked

Ралфи мери за по4ерката, аз си вземем двойно кафенце ммммм Sunglasses
Еванесент добре дошла Peace

# 29
  • Мнения: X
Вес, най-късият ден е 21 декември - само 3 часа

evanescent, с тази диплома при нас ще те хлътнат веднага
много се търсят такива специалисти

дано и там намериш нещо подходящо

Общи условия

Активация на акаунт