Почти закъсняла седмична тема 5-11.11.07

  • 3 757
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 049
Честито и от мен на всички празнуващи !  bouquet

Калида, каде се загуби , как е Дана?
Лек ден   bouquet

# 46
  • загубено
  • Мнения: 6 499
Здравейте момичета!
Маааалеййй каква студ настана и тук,бъррррр. cold
Ох колко сладки нещица сте поднесли,отиде диетата.Благодарско  bouquet

Калида-Къде изчезна така?Иван незнам дали ще ходи за сега на градина.Исками се за да посвикне да не е "лепнат"за мен,пък и езика да поопражнява повечко.Ама не сме решили,засега се гледкаме двамата.Как е Дана?Вие ходите ли на градина?

Ралфиета-Кофти ден си имала във вторник,добре че не си пострадала сериозно.Как е малък,сладък Иван? Hugпооспокоиха ли се нещата със стачката?

Пепеляшка-каааакъъъв сладолед?Аз ме втресе само като прочетох,чак си стъкмих едно топло чайче(а не съм по чаят,ама да не си бодърствам цяла нощ).Как е тайфата около теб?Колко зъбчета имате?как става играта с косата ти? newsm78Фаби дърпа по рязко,ти издаваш разни интересни звуци ли? Laughing

evanescent-добре дошла!  bouquet

Joel-тъмничко при вас.Кога започва да се оголемяват дните?

Milenski72-бързо да се въстановяваш.Кога идват вашите на гости?Как е Алекс? Hug

Вес-как е фиестата У Испанско?Тия хубавки градуси който имате ,бяха и тук,ама сега една студдд и вали.Мина ли муск.треска?по колко време въртиш педалите?

kariluis-добре че не е излязло нещо сериозно с тази кашлица.

Звезди-какви кюфтета?Толкова бързо ли напредва човечето?Може и да си писала,ама аз май не видях,какво похапвате сега?


Честито на всички именници!


Дълга стана тя,айде на всички болни да оздравяват бързо.Лека нощ и успешен ден утре!

# 47
  • Мнения: 952
Я да ви навестя отново.
Странно вече е почти петък а седмичната ни темичка само 3 странички.
Къде се губите сладурани? Надявам се всички да са здрави и да са ангажирани с приятни занимания.

Днес се отдадох на шопинг и на клюкане с дружките. Поглезих си душицата с разни сладки изкушения, дори се поблазних и изпих едно страхотно кафе с лешников аромат и поради тази причина сега съм бодра като репичка. А утре трябва да ставам в 6   Rolling Eyes

Joel, mamKami съжалявам че ви развалям диетката обещавам скоро да не пускам сладости.
Ох то аз съм си полярно мече, но като нямам воля за спортуване. Тъкмо с една дружка се заканихме дружно да ходим на плуване или на фитнес, но днес тя ми съобщи че заминава да живее другаде  Cry

mamKami - значи и при вас пристигна студеното. В БГ вече на някои места вали сняг, при нас още няма. Не се знае обаче кога ще ни изненада. През уикенда се очакват валежи  newsm78
А малкия адаш на твоето момченце е добре. По обяд ходят на разходки. Целият е опакован, много е смешен. Казва мама, баба, научи се да дава боц и дори да се опитва да загаси лампите.
Поне край него на всички ни е весело.

Целувам ви всички  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 7 914
mamKami
пошегувах се с кюфтета.. за сега сме само на зеленчуци... дори и не сме стигнали до картофите.... Crazy

Ralfieta
значи си имала много приятен ден Hug

# 49
  • Мнения: 2 386
Момичета, много мили посрещане, мерси!!

Миленски, колежка, а? Супер, рядко срещам такива.. Къде си завършила, в ЧР  ли работиш?
Аз съм с българска диплома, от УНСС и се замислям за екстеншън тук.. Ще видим.
Джоел, стига си ме изкушавала, че може и да дойдем, знаеш... Laughing

# 50
  • Мнения: 1 550
добро утро Hug

Ралфи, ти пак си пускай вкусни изкушения. тия труфели смятам да ги направя по Коледно- Новогодишните празници. благодаря за рецептата Hug

МамКами, при нас не е студено, но така духа Rolling Eyes направо те отнася. какво правите с Иван като е лошо времето? нашите идват след около месец и половина. сега звъня с поръчки, какво да ми донесат като идват насам Grinning.

Evanescent, аз завърших края на август, тук в Холандия. за сега съм в период на търсене на работа. без стаж, малко е трудно Thinking

Joel, какъв хляб си пекла? машина за печене на хляб ли имаш? аз предпочитам сняг пред дъжд и вятър Crossing Arms

хайде спорен ден на всички Hug

# 51
  • Мнения: 7 914
Milenski72
напълни ми душата с картинката Hug Hug Hug

# 52
  • Мнения: 1 550
Звезди, на мен петък ми е любим ден, нищо че не работя Mr. Green та и аз така подскачам като дойде петък Joy

# 53
  • Германия
  • Мнения: 8 099
 Hug от гората
и до по-късно, когато имам повече свободни пръсти за писане Crazy

# 54
  • Мнения: X
аз вече знам - всички изпаднахме в летаргия
няма кой да пише  Mr. Green

ние имахме сняг, вчера беше доста студено: -8град., после се стопли, заваля дъжд и край

вчера се пекох на слънце в хола, днес лампа ми трябва, толкова е сиво

Milenski72, хляб не купуваме, само с машината се пече (да ми е жива и здрава)
тук хлябът е сладък, скъп, и с незнайни съставки
а и го замразяват във фабриката и в магазина се размразява
гадост

mamKami, дните тук са както навсякъде по северното полукълбо
почват да намаляват от 21 юни до 21 декември, после се увеличават и накрая няма нощ

лятото спях доста кофти, сега по-добре

хайде приятен следобед и весел уикенд

# 55
  • Мнения: 7 914
Milenski72

а най НЕлюбим понеделник.. още от 12 вечерта в неделя Crazy Mr. Green

Joel
олелеллелеееее а какво ни чака по празниците Crazy

# 56
  • Мнения: 1 294
Ха и при нас заваля сняг на едни големи парцали, много красиво  Simple Smile

# 57
  • загубено
  • Мнения: 6 499
Привет момичета!
Ралфи-това с лампата,после ще дижурите на смени.Поне ние така бяхме.Само да го махнем от там и започваше един протест,не ти е работа.Да го нагушкаш мъника Hug

Milenski72-при лошо време гледа филмчета,или играе на компа.Понякога немога да се доредя от него.Май ще излиза закон в къщи за престоят пред ПС-то.Алекс знае ли че идват баба и дядо?Радва ли се ?

Joel-завиждам(без лоши мисли) ти аз за тази хлебопекарна.Каня се да вземем и ние,но все не остава до там,пък и с това" висящо" положение нашето,мъжо все се шегува че ако си затръгваме камион няма да ни стигне.За килата,няма да споменавам Wink

Звезди-брей позчудих се,уж четох внимателно  Laughing но имам една приятелка,неиният мъник се роди 4,600 ако не се лъжа.Това дете изяждаше светът,на 8 мес ядеше кебапчета.Аз така гледах Shocked.И Иван се роди голям,ама това хлапе ме изуми.

Момичета хубави почивни дни  да имате!

# 58
  • Мнения: 2 195
Айде и аз да се наредя с кеф на петъка  Party   Днес ми беше ужасен ден , така че супер много се радвам , че съм си у дома вече , въпреки че ще хващам пак домашните ... реших да ви навестя  Wink
Честито на всички , които са със сняг , тук май ще има голяма буря  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: X
mamKami, в началото наистина доста е трудно да устоиш на аромата на топъл хляб
но след време омръзва
а и аз почнах да го пека вечер, цяла нощ изстива във фурната на решетката, после стои в плик през деня да не е много твърд, че моите не го обичат и чак довечера се реже и яде
ние ако тръгнем към БГ, ако не сме с кола, ще я подарим или продадем или хвърлим
но на цените на хляба тук си изплати цената още първия месец

само веднъж нямахме хляб вкъщи и купихме, е, не можаха да го ядат
а той един бял, да се чудиш с какво са го избелвали

evanescent, пиши как си, с какво се занимаваш
как е времето при вас, къде ходиш през деня

Joel
олелеллелеееее а какво ни чака по празниците Crazy
newsm78, какво имаш предвид, че нещо не стоплих

при нас пак дават сняг, дано този път повече, че иначе кофти
и дано няма дъжд през уикенда да поизлезем за по-дълго

хайде лека вечер

Общи условия

Активация на акаунт