Ирен Онтева като майка

  • 8 128
  • 114
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 677
Чета поевче, отколкото пиша и затова може би на някои им изглежда че съм някоя вчерашна пикла, дето могат да я стреснат.
Но аз съм старо форумско куче.

Е, що пускаш теми с привкус на непрани войнишки чорапи?

# 31
  • Мнения: 2 161
Изобщо не ми пука гледа ли си детето Ирен Онтева,не го ли гледа.Ако иска всичките си ребра да изкара-все ми е тая.Ако иска,през главата си като Зевс да роди дете.Жервез на Зола,докато сортираше чуждото пране  се опиваше от миризмата му.Представяте ли си,мръсно,лекьосано пране,а тя бърка вътре,бърка...Дилянка и сие,представям си ви като Жервез 1,Жервез 2....

# 32
  • Мнения: 750
Постинга на Вини пък няма нищо общо с темата!!!
Peace

# 33
  • Мнения: 6 029

обожавам такъв тип отговори!

# 34
  • Мнения: 2 161
Ами не е сигурна в правописа си жената.А може и изобщо да не може да пише.

# 35
  • София
  • Мнения: 38 503
Ами не е сигурна в правописа си жената.А може и изобщо да не може да пише.

 spam2 spam2 spam2

# 36
  • Мнения: 2 161
Ами не е сигурна в правописа си жената.А може и изобщо да не може да пише.

 spam2 spam2 spam2
Не думай!

# 37
  • Мнения: 6 029
Ами не е сигурна в правописа си жената.А може и изобщо да не може да пише.

 spam2 spam2 spam2

 Peace

# 38
  • Мнения: 750
Ами не е сигурна в правописа си жената.А може и изобщо да не може да пише.
Добре....Благодаря за остроумието и неуместната забележка, явно сте имала нужда да се изкажете .Учудвам се , от къде толкова добре ме познавате  newsm78?
Относно въпроса, жената е пуснала тема в под-форум "Клюкарник", не ми направи впечатление да е молила някой да остроумничи "по принцип".  

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Ами не е сигурна в правописа си жената.А може и изобщо да не може да пише.

 spam2 spam2 spam2

 Peace

 Joy

# 40
  • Мнения: X
Ех Дилянка,Онтева  вече е оправена, ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=235990.40
Има всичко,което те интересува,даже и мнения на "очевидци" Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 62 595
Изобщо не ми пука гледа ли си детето Ирен Онтева,не го ли гледа.Ако иска всичките си ребра да изкара-все ми е тая.Ако иска,през главата си като Зевс да роди дете.Жервез на Зола,докато сортираше чуждото пране  се опиваше от миризмата му.Представяте ли си,мръсно,лекьосано пране,а тя бърка вътре,бърка...

И аз често си спомням за Жервез на Зола, но когато съм на мръсните улици, мръсните трамваи, като виждам как си хвърлят боклука през терасите, като си оставят децата да ровят в кучешките лайна... И сякаш на никого не му прави впечатление цялата мръсотия. Точно като Жезвез деградират и много хора в БГ - опива се от мръсотията на улицата, от духовната немотия, и само двига рамене и казват, че не може да се направи нищо

# 42
  • София
  • Мнения: 228
Не я познавам лично. По медиите се изписват какви ли не неща. Трябва да съм луда за да вярвам на всичко.
И аз съм на същото мнение.

# 43
  • Мнения: 4 585
Лидия, каква е тая панорамна снимка в подписа ти?

# 44
  • Мнения: 516
"Сексът и градът", Вълчо.

Общи условия

Активация на акаунт