Децата ви чупят ли си играчките ?

  • 2 821
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Чупи си ги!

Разглабя ги, раздърпва ги, ако има какво - разпаря, разлепя. Ужас!

# 16
  • Мнения: 1 021
Да чупи ги, повечето "без да искаш" както казва той. Понякого го хващам, че на някои колички нарочно удря стъкло или фар, за да ги счупи и на въпросът ми "Защо?",отговя,че  счупени му харесват повече.  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 658
Купувам само метални колички и конструктори. Всичко друго се руши, ремонтира се, използва се за удар на кака по главата Shocked . Надявам се да отмине скоро това.Аз се притеснявам по-скоро за стените които са ми изрисувани, излющени... А така ми се иска да си спретна едно ремонтче LaughingЗа мен по-ужасното е че му харесва да троши вратичките на кухненските шкафове  Close

# 18
  • у дома
  • Мнения: 7 143
Големият ми син е на 5г и почти нямаме счупена негова играчка,ама за сметка на това дребния е на 1г и 6 м и чупи всичко наред-даже и тези,които примерно батко му си е играл 2-3години при малкия издържат 2-3дни.Направо в чудо съм се видяла.Почнах да купувам повече дървени играчки -и с тях се справя ,ама по-трудно .

# 19
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Големият ми син е на 5г и почти нямаме счупена негова играчка,ама за сметка на това дребния е на 1г и 6 м и чупи всичко наред-даже и тези,които примерно батко му си е играл 2-3години при малкия издържат 2-3дни.Направо в чудо съм се видяла.Почнах да купувам повече дървени играчки -и с тях се справя ,ама по-трудно .

 Все едно за моите говориш,но в женски вариант. Joy Joy Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 3 787
Чупи и то много.У дома е пълно с части от играчки и постоянно изхвърлям.Лошото е,че го прави съзнателно и с голямо задоволство-блъска си играчките,настъпва ги,скача върху тях и после е много доволен от себе си Crazy

# 21
  • Варна
  • Мнения: 478
Не ги чупи много ,ама защото въобще не се заиграва с играчки-така си стоят четири огромни коша.

# 22
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Максим разглобява играчките, което понякога включва и тяхното чупене.
Като го питам защо чупи, отговаря, че искал да види какво има вътре, а не може да разглоби.
Почти няма останала здрава кола.

А най-интересното е, че след това се опитва пак да ги сглоби.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Максим разглобява играчките, което понякога включва и тяхното чупене.
Като го питам защо чупи, отговаря, че искал да види какво има вътре, а не може да разглоби.
Почти няма останала здрава кола.

А най-интересното е, че след това се опитва пак да ги сглоби.

Ама той не ги чупи! Човека е един бъдещ инженер-конструктор. Иска да види какво има вътре Simple Smile Просто му купувай играчки, които не могат да се разглабят.

# 24
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
като купя играчки, които не се разглобяват, той ги чупи.
И пак историята отначало.

Апропо, не съм виждала "вечни" играчки Wink

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Е как да няма вечни играчки? Grinning У нас има мои играчки още. Купени за мен, издържали брат ми и братовчедите. Сега аз преразглеждам и ги давам на моя син Simple Smile

# 26
  • у дома
  • Мнения: 7 143
Фантичка,не се смей,аз в чудо съм се видяла!Не знам при вас как е ,ама напоследък играчките са ми последния проблем...След извадена вратичка на двукрилен гардероб,счупена стъклена вратичка на шкаф и счупен стенен часовник-това е в рамките на около седмица само

# 27
  • София
  • Мнения: 10 825
Чупи. Понякога без да иска, а доста често - нарочно Confused
Ако някоя му се "опре" при чупенето изпада в истерия и я носи на мен или на баща си с подходящи крясъци: "Мамооооо (татиии) чупи колатааааа! Хайдеееее, чупи яяяяяя!"
Направо се виждам в чудо вече.

# 28
  • Мнения: 288
Ами много често се случва да не издържат и два часа камоли 2-3 дена #Cussing out,но съм съгласна че всичко зависи от детето.

# 29
  • Мнения: 337
Значи големият е мор на играчките. Даже понякога не могат и да стигнат от магазина до вкъщи здрави. Но има играчки, които са му любими и те са здрави. Малкият е още малък и засега не ги чупи. Ще видим по-нататък как ще е. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт