С какво си мажете коремчетата!

  • 3 119
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз се мажех с какво ли не и ефект никакъв,корема ми се нацепи ужасно! Rolling Eyes До кожа е!
Леко бременеене!  bouquet

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
От края на 4-ти месец с Аvent, за момента (да чукна на дърво) не са се появили.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
С Мустела и Чико,в 7-ми месец съм и засега нямам стрии.

# 18
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
с Пантен спрей бебешко олио с алое  Peace
незнам да ли е от това но нямам грам стрии  Grinning

По принцип мисля че е до кожа появата на стрии но с подходящо кремче предполагам че може поне да са по-малко   PeacePeace

# 19
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
лично аз се мажа от самото начало с Кокона майка масажен крем и масло за бюст, колко шишенца изразходих непомня вече, но нямам стрии нито по коремчето нито по бюста, забелязах една която сега много яко атакувам на дупето, но аз него си го пренебрегвах в мазането и може би там ми е грешката. Мислех да си купувам маркови и скъпи неща, но реших с по-евтините български в по-обилно количество и така, а по принцип от няколко години си мажех кожата още влажна след бяна с бебешко гел-олио на Джонсън, особено зимата. Това е моя опит Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 4 397
С първата бременност се мажех с Silvert, сега с втора с Мустела  Peace
нямам нито една стрия, но пък ми остана една кожа та сега се чудя нея с какво да я боря  newsm78

# 21
  • Мнения: 1 632
Мазах се и все още се мажа с LIERAC- sentimetric
И имам само една стрия( съвсем малка)
PeaceНаистина са страхотни продуктите им!

# 22
До 5 месец с масло от пшеничен зародиш"Икаров".След това със зехтин.Нямам стрии.Но мисля,че зависи от кожата.

# 23
  • Мнения: 1 037
Мажа с крема на Авент против стрии предимно след баня.Засега съм доволна Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 478
Мажа се с какаово масло и кремове/лосиони с такова. Първия път ми помогна на 100%, дано и сега. Ако са почнали да внасят Палмър'с в БГ това е марката и съм мн. доволна. Но определено и обокновен крем с какаово масло би свършил работа.

# 25
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Аз все още с нищо . Чета въвъ форума , че майките споделят , че нищо не помага. Чувала съм , че мас помага , но не мисля да пробвам.  Sick

# 26
  • Мнения: 3 695
Мазах се най-редовно с крема на Vichi против стрии. Дали от него или от нещо друго, но не ми се появиха нови стрии.  Peace

# 27
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Ползвах Мама Дона на Чико от самото начало. Стрии се появиха в последните месеци, само по гърдите.
Лека бременност!  bouquet

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 74
Благодаря Ви !  bouquet
Ще се мажа с нещичко и дано да не се получат стрии.
Леко бременеена на бъдещите мами, а на другите много да ви радват дребосъците!!!  Grinning

# 29
  • Мнения: 5 391
Този път с нищо до сега.Нямам и намерение в оставащите седмици.

Общи условия

Активация на акаунт