желаещи за PREISSTURZ - 3 част

  • 12 291
  • 218
  •   1
Отговори
# 15
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
И аз ще се включа ,обаче моя син е по-голям и доста ми е трудно в избора. Rolling EyesАко има друга мама да поръчва за по-голямо момче нека да сподели  Peace

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png това няма ли да хареса на сина ти....

# 16
  • София
  • Мнения: 259
Аз предлагам да си дадем максимум 10 дни за избиране и организация ( до 18-20.11 максимум ), ако чакаме повече наистина ще настане голяма лудница. Аз съм готова да поема поръчването и кореспонденцията, за съжаление обаче не мога да се наема да ги получавам аз нещата, понеже сме без кола в момента пък и трудно мога да оставя малката на някой, и така едва ли ще успея да ги взема от митница пакетите и т.н. Ако има жертвоготовни да си кажат  Simple Smile
Ако пък сметнете, че няма да успеете да изберете до тогава и да съберем поръчка, то пишете за да се знае и да "замразим" темата до януари, а не едни да избират 10 дена и накрая да се окаже, че няма хора за поръчка.
А иначе за колко време ще дойдат нещата и аз незнам, това може да каже ориентировъчно само някой от вече поръчвалите.
  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 7 014
И аз се вписвам. От предишната тема marianik беше им писала , че ще имаме периодични и по-големи поръчки за да не ни се оскъпява поръчката и за да може да се плаща с кредитна карта. При тази поръчка ,от Preissturz как ще разберат ,че това сме ние -същата редовна групичка  Crazy  при положение, че няма marianik да прави поръчката?

# 18
  • Мнения: 1 771
И аз се включвам и избрах някои неща.

# 19
  • София
  • Мнения: 259
При тази поръчка ,от Preissturz как ще разберат ,че това сме ние -същата редовна групичка  Crazy  при положение, че няма marianik да прави поръчката?

Мдаа добър въпрос... Наистина щеше да е хубаво пак същия човек да се заеме с нещата, но какво да се прави, всеки си има разни ангажименти и не е длъжен да е постоянно на линия щом групата реши пак да поръчва  Laughing
Това което аз мога да направя от моя страна е да разпитам marianik как са протекли нещата, ако има време и желание да ми каже, и после да се опитам да убедя Preissturz, че сме същите, и искаме да поръчаме при същите условия  Rolling Eyes

# 20
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
При тази поръчка ,от Preissturz как ще разберат ,че това сме ние -същата редовна групичка  Crazy  при положение, че няма marianik да прави поръчката?

 после да се опитам да убедя Preissturz, че сме същите, и искаме да поръчаме при същите условия  Rolling Eyes

Аз мога да споделя само моето скромно мнение,че декември месец ,когато всички се впускат да поръчват и пазарят не е най-подходящото време за поръчка от Preissturz,ще има забавяне на доставка,липсващи артикули,които примерно поръчваш,плащаш а се окаже,че миг след това са изчерпани и почват едни мейли-искате ли това с това да се замени,да...,не...,с което се забавя поръчката на другите и т.н.Те и без това са толкова трудни в комуникациите....А по въпроса за договорките,аз си пазя кореспонденцията и мислех ,като правя нова поръчка,да му цитирам обещаното и да попитам как бихме процедирали в новата поръчка,не знам как да стане ,хм... newsm78 ,как ще го убедиш ,че сте същата групичка...Друг е въпроса,че проблема за плащане с кредитни карти,надали ще бъде решен скоро...Защо не си харесате сега коледни подаръци от Киндербутт- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=238283.0 ,а след Нова година ще поръчваме от Preissturz?

# 21
  • София
  • Мнения: 259
Аз всъшност не се боря за коледни подаръци, а за един стол който за тази цена го няма никъде в сайтовете които доставят до Бг. И по принцип нямам против да чакам до януари за следваща поръчка, но като видях колко време се избираше при предишната, си мисля, че ако го оставим за януари ще си получим нещата някъде към края на март евентуално, а детето си расте... Та това ми е зора на мене, на друг пък може би са коледните подаръци, на трети рожденни дни и така...

Иначе като цяло нямам против, само да си дам поръчката и да си чакам нещата без да се занимавам с организации разни, ама какво да правим, това е положението сега.
А проблема с кредитените карти какъв е? Плащане с превод едва ли е проблем? Или?
marianik ако ти се занимава пиши ми какви условия сте договорили.
Пък в крайна сметка ще направим това което реши мнозинството, нали  Wink

# 22
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
но като видях колко време се избираше при предишната

А проблема с кредитените карти какъв е? Плащане с превод едва ли е проблем? Или?


Избирането става бързо,събирането на паричките,и организирането от наша страна е супер,всички момичета бяха много точни   bouquet ,но след това,комуникацията с фирмата,липсващите артикули,които във всеки един момент се променяха...представи си всичко това около Коледа.Самите Preissturz също зареждат от др.фирми-Mattel #2gunfire или бог знае от къде,голяма разправия си е ...А с кредитни карти,за сега не може да се плаща-там си пише,не прочете ли?Само с банков превод,което допълнително е освен разходите за доставка 20 евро още мин.30 евро  Shocked И пак се връщам отначало-Коледа,липсващи артикули,направила си банк.превод,променяш,наново такси за превод...Не исках да те разочаровам,но аз лично подчертавам-не бих се заела по Коледа,особено от Preissturz...виж Kinderbutt са друго имат чат,във всеки един момент питаш и веднага ти отговарят,става с кредитна карта-т.е.дори и да си им направила плащането,ако има липсващ артикул те го отказват и наново...Дано да съм била полезна,нямам и минутка време ,но го отделих,за да ти обясня подробно моите аргументи,а решението е твое... (прочети и съседните теми,показател за трудностите при организиране на поръчка,не е просто така :харесала съм си един стол,хайде да поръчваме...) Дори и това,че в знак на съпричастност,към момичетата,които още си чакат поръчката от септември ,писах на Preissturz ,че ако не се реши проблема по-бързо,няма да има организирани поръчки от България  Praynig .Не се сърди,ако нещо съм била крайна в мнението си,направила съм го с най-добри чувства към теб и към всички които биха поръчвали с теб   bouquet)

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 16:02 от marianik

# 23
  • София
  • Мнения: 259
marianik мерси за отделеното време!   bouquet
Решението не е само мое, ами и на всички които искат да поръчат, аз само казах, че съм готова да се заема с кореспонденцията около поръчката.
За кредитната е ясно, но това е така по принцип, не защото поръчваме точно сега.
Това, че има чакащи още от септември, още повече ме убеждава, че колкото по-рано, толкова по-добре, поне аз така мисля.
Пуснах темата защото доста хора питаха в предишната дали скоро ще има нова поръчка, предложих да се организираме и имаше желаещи. Предполагам и предишните групи са започнали да се събират по този начин.
Както и да е, аз съм на разположение ако има желаещи, никого не искам да убеждавам, исках само да бъда полезна доколкото е възможно. Ако не стане сега - догодина до амина.  Hug

# 24
  • Мнения: 5 622
Аз не знам как харесвате нещо..Може би имате по-малки дечица..За 3 годишно дете(което дефакто има всичко) изборът е много ограничен.

Винаги съм знаела, че да имаш момиченце е по-лесно с избора на играчки...  Crossing Arms

# 25
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  И аз вече си харесах, Hug бройтр ме.

# 26
  • София
  • Мнения: 54
и аз ще избирам

# 27
  • Русе
  • Мнения: 659
Аз съшо съм харесала една прахосмукачка за малката Hug така че бройте и мен Peace

# 28
  • Мнения: 122
Аз също искам да се включа с това http://www.preissturz.at/fisherprice-Kat102/fisher_price_rainfor … e-Art23528.html#x. Виждам, че от доста време няма никакво раздвижване, надявам се другата седмица най-късно да сме се организирали, за да я пуснем  Peace

# 29
  • Мнения: 31
И аз искам да поръчам,една от музикалните играчки за креватче. Може ли някой да ми каже едната е ясно че прожектира, а другата? И имате ли представа коя е по-добра? Какви екстри имат?

Общи условия

Активация на акаунт