желаещи за PREISSTURZ - 3 част

  • 12 344
  • 218
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 208
Даже са и презаредили.  Crazy

Хайде хайде сърбят ме ръцете  smile3508

# 91
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Обявявам стартиране на поръчката.Моля до неделя(20.01.08) до  20 часа да ми изпратите на лични избраните от вас артикули,като посочите линк,цена и кратко название ,за сверка,
напр.: 1.кукла "Барби" , http://www.preissturz.at/barbie_1-Kat120/barbie_puppe_lichtergla … ina-Art30778.html ,цена 24,90.
В понеделник (21.01.)ще обобщя заявките и ще пратя на лични на всеки потвърждение за дължимите суми,заедно с номера на сметката ми.В сряда трябва всички парички да са събрани и правя поръчката.След това чакамееее.


Не знам дали видяхте,но в Neuheiten има нови артикули : http://www.preissturz.at/neuheiten/neuheiten-Kat276.html?pSessio … 1c15dc7d711401f79

Особено разнообразието от шезлонги на Fisher Price и активни гимнастики ме изненада приятно ... Peace

# 92
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Даже са и презаредили.  Crazy

Хайде хайде сърбят ме ръцете  smile3508

Да,и аз забелязах,че има нови неща,а това-което го нямаше е попълнено .Аз и така планувах,че ще стане,май е удобен момент за поръчка  Peace

# 93
  • Мнения: 1 437
готово пратих ги на лични Laughing

# 94
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
МммммммммммммМарианикккккк, ти си нашето свястно момиче!  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 95
  • Банкя
  • Мнения: 823
И аз пратих на лични Joy

# 96
  • Мнения: 255
Егати късмета едната ми играчка изчезна, ще чакам до събота дали ще презаредят.  Sad

# 97
  • София
  • Мнения: 6 263
marianik, и аз ти писах на лични!  Hug

# 98
  • Варна
  • Мнения: 208
Хайде и аз в джаза.

Момичета не виждам кубчета на ФП или са свършили. Помагайте  Praynig

# 99
  • Мнения: 1 437
Хайде и аз в джаза.

Момичета не виждам кубчета на ФП или са свършили. Помагайте  Praynig
няма ги.Вчера ги имаше ; днес - не

# 100
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Хайде и аз в джаза.

Момичета не виждам кубчета на ФП или са свършили. Помагайте  Praynig
няма ги.Вчера ги имаше ; днес - не

Да,вярно вчера ги имаше...Пак ще следим...

# 101
  • Мнения: 123
Хайде и аз да се включа с тази бебешка тоалетна: http://www.preissturz.at/fisherprice-Kat102/fisher_price_babygea … e_to-Art9313.html. Ще пусна поръчката на лични, но исках да попитам някой има ли отзиви, само мелодии ли има /защото ако са песнички или говор не ми се ще да са на немски/.

# 102
  • Мнения: 324
Аз пак да попитам - по-едри работи поръчвали ли сте? Примерно шезлонг или активна гимнастика. Ще има ли проблем, някаква промяна в цената за доставка и т.н.?

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 20:21 от арабела

# 103
  • София
  • Мнения: 54
Аз искам да попитам дали е възможно след провалената отделна поръчка на шейни да се включа тук с поръчка на шейна?

# 104
  • софия
  • Мнения: 25 887
Хайде и аз в джаза.

Момичета не виждам кубчета на ФП или са свършили. Помагайте  Praynig
няма ги.Вчера ги имаше ; днес - не

Да,вярно вчера ги имаше...Пак ще следим...

Да му се невидяло. И в тази поръчка ли ще ги изпусна  Cry Вярно, вчера ги имаше, а сега - нъцки  Sad Дано докато пуснем поръчката ги заредят пак Praynig

Общи условия

Активация на акаунт