желаещи за PREISSTURZ - 3 част

  • 12 301
  • 218
  •   1
Отговори
# 75
  • Попово
  • Мнения: 687
Ако ще има скоро поръчка и аз ще се включа  Peace

# 76
  • Мнения: 95
И аз с нетърпение чакам да се организира поръчка. Дъщеря ми има рожден ден в средата на февруари и съм й избрала някои неща.

# 77
  • в центъра
  • Мнения: 445
Линк с дървени играчки  Praynig

Не разбирам дали става въпрос за Прайзщурц, ако да - линка е това - http://www.preissturz.at/holzspielzeug/holzspielzeug-Kat131.html  Laughing

# 78
  • Мнения: 2 697
И аз с нетърпение чакам да се организира поръчка. Дъщеря ми има рожден ден в средата на февруари и съм й избрала някои неща.

Мама Еличка, само да те предупредя, че предишната поръчка от Прайсщурц беше направена на 18.10, а дойде малко преди Коледа...

# 79
  • Варна
  • Мнения: 208
Побутвам темата.  Wink

Явно желаещи много, но няма кой да се ангажира с организацията  Rolling Eyes Включително и аз  Peace

# 80
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
И аз с нетърпение чакам да се организира поръчка. Дъщеря ми има рожден ден в средата на февруари и съм й избрала някои неща.

Мама Еличка, само да те предупредя, че предишната поръчка от Прайсщурц беше направена на 18.10, а дойде малко преди Коледа...

Е,не беше чак така-пратихме паричките наа 8.11,а стоката пристигна на 10.12- като от началото на декември е била в БГ,но нашите бяха виновни .Тя мама Еличка знае много добре,тъй като и тя участва  Peace Но наистина,ако има 3-та поръчка по-добре да не е свързана с повод,тъй като не се знае,дали ще пристигне за желания перод.

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 18:24 от marianik

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Май има доста желаещи вече!

# 82
  • софия
  • Мнения: 25 657
Хайде, да поръчваме  Grinning Моите кубчета на ФП вече ги има  Mr. Green Значи и тях:
http://www.preissturz.at/fisherprice-Kat102/fisher_price_peek_a_ … l-Art34297.html#x
Art. Nr. C1416_B5190
Unser Preis    8,90 EUR

Момичета, сериозно, някоя немскоговоряща мама ще се ангажира ли с обща поръчка или да моля братовчед ми в Германия да ми поръча нещата?

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 08:19 от zvanche

# 83
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Не ми е проблем да поръчам, нищо не ме притеснява...От предния път се убедих,че играчките са супер ! Макар,че аз лично май само едно нещо си харесах,че от толкова много играчки в къщи,бебка цял ден си играе с един капак  Mr. Green Само искам да им пиша мейл,тъй като разбрах,че са си променили таксите за доставка...Или пък първо да ми пратите на лични избраното и така да им пратя запитване?Как мислите?

# 84
  • Мнения: 1 437
И аз искам д а  се включа  261uu
 

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
marianik , може би ще е по-добре първо да им пратиш мейл, за да сме наясно от самото начало!
Търсих в сайта, но не успях да намеря зебрата на Фишер Прайс - има ли я...или просто е свършила в момента?! newsm78

# 86
  • Мнения: 2 697
Е,не беше чак така-пратихме паричките наа 8.11,а стоката пристигна на 10.12- като от началото на декември е била в БГ,но нашите бяха виновни .Тя мама Еличка знае много добре,тъй като и тя участва  Peace Но наистина,ако има 3-та поръчка по-добре да не е свързана с повод,тъй като не се знае,дали ще пристигне за желания перод.

Аз защо така съм се объркала? newsm78 Embarassed Blush
Както и да е - за повода поне сме на едно мнение  Wink

# 87
  • Банкя
  • Мнения: 823
И аз искам да се включа Joy Вече съм си харесала някои неща.

По принцип говоря немски, но никога не съм поръчвала от интернет Rolling Eyes

# 88
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
marianik , може би ще е по-добре първо да им пратиш мейл, за да сме наясно от самото начало!
Търсих в сайта, но не успях да намеря зебрата на Фишер Прайс - има ли я...или просто е свършила в момента?! newsm78

Не,не -май ще е по-добре  да уточня долу-горе поръчката и тогава да им пратя мейл,за да ги питам за разходите по доставката.Те може да подходят индивидуално,като на постоянен клиент  Wink

# 89
  • Мнения: 1 437
да ти изпращаме ли на лични поръчките си ?

Общи условия

Активация на акаунт