Влизали ли сте днес в abv.bg (пощата), видя ли ви се странно?

  • 2 539
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 042
Аз си мислех, че при мен има проблем, а то какво било. Crazy

# 16
  • Мнения: 11 004
Старият интерфейс беше по-хубав, този не мога да го гледам. Whistling

И с тия големи букви явно са целяли да привлекат пенсионерите като потенциални ползватели. 

Ето каква била работата Peace

# 17
  • Мнения: 3 782
Трябваше ми време докато свикна.

# 18
  • Мнения: 1 299
аз всеки ден си влизам в пощата, а чак сега от вас разбирам, че е сменен интерфейса  Laughing
толкова му и обръщам внимание  Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 15 466
И аз се стреснах първия път, а и досега се стряскам. Не мога да свикна, грозно ми е.

# 20
  • Мнения: 431
Ами време им беше да посменят дизайна - имам чувството, че от 2000 година нищо не са барвали.

# 21
  • Мнения: 1 120
Повече от 10 дена е така и още не мога да го свикна. Не ми харесва , като за пенсионери е  Stop

# 22
  • Мнения: 62
Съгласна съм с Mandy.

# 23
  • Мнения: 62
Те допитват ли се и до кого за новия дизайн???!!!

# 24
  • Мнения: 389
До дизайнера си, със сигурност. Потребителите никой не ги пита. А и не би трябвало, все пак това е безплатна услуга  Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 344
При мен е така от десетина дни може би  Peace Повече ме дразни един надпис "Некоректна заявка, върнете се в началото", който ми се отваря при всяко първо отваряне за деня.
Ей това е и при мен на домашния компютър само.Не ми харесва и дизайна-дразнят ме тези огромни букви.Прекъсна ми се и известяването на ICQ.Да, току-що прочетох, че услугата временно е недостъпна.С две думи- писна ми от abv.

# 26
  • Мнения: 14 133

Ей това е и при мен на домашния компютър само.Не ми харесва и дизайна-дразнят ме тези огромни букви.Прекъсна ми се и известяването на ICQ.Да, току-що прочетох, че услугата временно е недостъпна.С две думи- писна ми от abv.
Да, наистина са по-зле нещата с последната промяна.  Crossing Arms ooooh!

# 27
  • Мнения: 1 986
Тъкмо няма да си слагам старческите очила #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт