Увеличаване на устни-със силикон или други филъри?

  • 71 657
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
днес говорих с една позната,която си направи такава манипулация,но ми каза че това не е силикон,а някакъв физиологичен разтвор с трайност 5 год,било безвредно и честно казано много се навих и си записах час при нейната докторка , но е чак за 30.11. за консултация,тея хора явно са полудели с тези корекции...

# 16
Фема не е по темата , но ми стана интересно защо имаш 3 операции на гърдите, една не е ли достатъчна? Или след време не те задоволи размера?
Не.
След първата операция получих усложнения и се наложи втора,след втората стана рецидив и се наложи трета.
Не беше заради каприз. Grinning

ПП. Физиологичен р-р в устните не е много добро решение.
Нито пък инжектирането на витамини и т.н. измислици...
Моя съвет е първо да си поставите временен филър, за да видите дали ще се харесате с големи устни и чак след това да пристъпвате към перманентно увеличаване.
Знаете, че лицето е част от тялото ни, която не можем да скрием под дрехи и затова всеки експеримент с него е рискован.
Филъра, който уважавам най-много е Рестилейн.
Не се доверявайте лесно на козметици, тези  манипулации е редно да се извършват от квалифицирани медицински лица.
Просто съвет... Grinning

# 17
  • Мнения: 1 541
Ами по въпроса за силикона вече са казали всичко момичетата преди мен  Wink

За моя личен опит- слагала съм си веднъж хил. киселина и резултата беше  Sick Имах патешка човка, а не уста! А ми го слага уж добър пластичен хирург с добро име сред колегите и пациентките си, като на всичкото от горе ми слага пълна упойка за 2 седмици два пъти  Crazy
Сега си имам топченце на устната, което слава Богу не се вижда, но когато се подуе (рядко става, но все пак....) устата ми изглежда крива  ooooh!
И за да не решите, че имам и малко мозък в главата си- въпреки първия неуспешен опит скоро си слагах друг филър (бразилски гел) при друг лекар, при който резултата беше страхотен и се води с трайност 8 години, но трябва да се сложат доста повече от 1сс във всяка устна, за да има ефект, а цената на един е 450 еврА  Money  ooooh!  След първата манипулация (седмица след нея) устните ми си изглеждаха като преди и ще трябва да се бода поне още 2-3 пъти, за да стане каквото аз искам (а аз не искам голяма или перверзна уста  Naughty ). Скоро ще ходя за втори опит и ще кажа как е след него....

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 15:02 от *MILADY*

# 18
# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз искам някакви снимки, ако може на уголемени устни на хора, които са го правили и са доволни... Blush

# 20
  • Мнения: 2 936
jorjeta,аз съм гледала снимки...но нали знаеш при всеки е различно.въпросът е какво искаш да постигнеш при твоите устни обем или само контур.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Оооо май не искам контур...аз само малко искам да увелича и то горната устна...искам да стои преди всичко естествено...
аз знам, че всичко е индивидуално, но все пак искам снимки да гледам Crossing Arms Laughing

# 22
  • Мнения: 1 045
Fema / Beauty добре дошла и във този форум   bouquet
Смятам , че ще си много полезна на момичетата тук , макар че във Фема си изписала информация достойна за учебник  Hug

# 23
  • Мнения: 1 541
jorjeta, и аз исках само горната да направя по- убемна, но няма как само нея да пълниш. Винаги се налага и долната да се коригира (поне при мен до сега е така). Първият път само горната правих и стана все едно е обърната на опъки устата  Laughing
Ето ти снимки щом искаш, но наистина е много индивидуално какъв ще е резултата  Peace
Първата снимка от "преди" е малко не съвсем реално, защото е увеличена част от друга снимка, но просто за да добиеш предсатва върши работа. Утата ми се ок, не е с несързамерно по- голяма долна устна (както изглежда там  Laughing ), но все пак има какво да се желае от горната устна. След бразилския гел изглеждаха около седмица така пухкави (както аз реално искам да са трайно), а сега все е дно не съм го слагала. Ще видим след вторият тур как ще е. С киселината мога да изнамеря снимка, ако ти се гледад хоръри  Twisted Evil
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=189973&photo=1 паролката е ника ми  Peace Снимките са с лошо качество, сори

Desika, къде ще се тунинговаш с 900сс  Shocked

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 415
*MILADY*, ей мерси  Hug...и аз си мислих, че пипнеш ли горната ще трябва и в долната да сложиш нещо...
на първата снимка всичко изглежда много естествено...хубави са ти устните  bouquet
аз обаче все още не знам как искам моите да изглеждат... Peace

# 25
Fema / Beauty добре дошла и във този форум   bouquet
Смятам , че ще си много полезна на момичетата тук , макар че във Фема си изписала информация достойна за учебник  Hug
Благодаря ти за топлото посрещане!  bouquet
Винаги съм насреща с каквото мога...

ПП.Малко ми е кофти да свикна с този ник... newsm78...Beauty ми липсва.. baby_neutral

# 26
  • Мнения: 1 045
Desika, къде ще се тунинговаш с 900сс  Shocked

Е няма да е в устните в никакъв случай  Crazy Laughing Две по 450сс във  bombs
ПП Устните ти са станали много добре  Peace

ПП.Малко ми е кофти да свикна с този ник... newsm78...Beauty ми липсва.. baby_neutral
Ами да ти кажа честно и аз съм свикнала със Бюти и ми е странно с тоя новия  Rolling Eyes Защо не го смениш ?

# 27
  • Мнения: 4 435
Аз искам малко по-големи от на втората снимка.Дразни ме това ,че в началото още са подути и после спадат все едно нищо не се правил.

# 28
  • Мнения: 5 622
Аз се замислям за операция за уголемяване, пък. Без филър  Thinking

# 29
Аз се замислям за операция за уголемяване, пък. Без филър  Thinking
Вариантите за увеличаване на устни са:
1.С хиалуронов филър(временно е,но е добре като да първи опит)
2.С инжекционен  силикон (не ти го препоръчвам  Grinning)
3.С липофилинг- трансфер на собствена мастна тъкан( аз съм така-става много бавно,но за мен това е най-добрата алтернатива)
4.Чрез импланти за устни (отново не ти ги препоръчвам, а и са по-подходящи за бабички Laughing)
5.Чрез оперативно увеличаване на устните без поставяне на пълнител- с разрез под носа се издърпва лигавицата( и това не бих направила)

Общи условия

Активация на акаунт