Помощ! Помощ! (шеговита тема, посветена на емоционалните заглавия по принцип)

  • 1 687
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 577
Като толкова те дразнят подобни теми просто не ги чети!  Naughty
Ако все пак не можеш да понесеш идеята, просто не влизай във форума...
Знаеш ли, май изразът: Ако все пак не можеш да понесеш идеята, просто не влизай във форума...

е много по-досаден и много по-често се използва Joy Joy Joy
Айде, гаврете се с хората, пък утре като ви тряБва нещо, тайно кликнете на търсачка и четете темите с "Помощ" Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 755
Да и аз съм питала за доста неща, не го отричам. Пуснах темата, защото явно много от пишещите не знаят значението на думите, или не ги ползват уместно. Не виждам кое е уместното да викаш "помощ - коя каша да избера", или пък "Фатално ли е да пропусна къпане 1 ден"  Rolling Eyes Не са болки за умиране, пък аз, за сериозни неща мисля, че се иска поооомощ. ooooh!

# 17
  • Благоевград
  • Мнения: 142
 acer ама ти сериозно ли говориш?!?  newsm78
Понякога наистина всичко ти се вижда от огромно значение и като няма към кого да се
допиташ, се обръщаш тук.
Понякога търсачката не работи и е логично да пуснеш тема.
Думата "помощ" е много силна сама по себе си и помощта може да бъде от всякакъв вид, както и проблемите, които не можем да решим сами.
 Sad
Лично аз , ако имах интернет по времето , когато детето беше бебе със сигурност щях да пусна тема със заглавие  "помощ". Нямам майка, на която да разчитам , а свекито си е просто свеки.
 
Не искам да се засяга никой, просто размишлявам и се опитвам да мисля от всички страни на темата ( при това съм в работно време Wink).
Айде лек ден на всички!   bouquet

# 18
  • Мнения: 157
Малеее ама аз съм била много отзивчива.
Само като прочетох заглавието и веднага отворих темата. Wink

# 19
  • Мнения: X
Тъкмо е пусната една тема в майките  Mr. Green Моля, не я пропускайте!

# 20
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Тъкмо е пусната една тема в майките  Mr. Green Моля, не я пропускайте!

Ако става въпрос за тази http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=238601.0, наистина не е за изпускане  Joy

# 21
  • Мнения: 2 652
Айде и в бисИрите

# 22
  • Мнения: 385
Тъкмо е пусната една тема в майките  Mr. Green Моля, не я пропускайте!

Ако става въпрос за тази http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=238601.0, наистина не е за изпускане  Joy
Кандидатира се момичето за номинациите и по-точно за Златен запъртък(най-абсурдна тема). Shocked

# 23
  • Мнения: 2 577
ааа, е сега вече може да се възприме по друг начин темата с новото и заглавие bowuu

# 24
  • Мнения: 677
Пускал съм тема: "Помощ, дъщеря ми ми яде цигарите!". Ми за помощ си е, ако си пушач, ще разбереш какво е да си без цигари...

# 25
  • Мнения: 2 755
Пускал съм тема: "Помощ, дъщеря ми ми яде цигарите!". Ми за помощ си е, ако си пушач, ще разбереш какво е да си без цигари...
  Joy hahaha

# 26
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Пускал съм тема: "Помощ, дъщеря ми ми яде цигарите!". Ми за помощ си е, ако си пушач, ще разбереш какво е да си без цигари...
Shocked Grinning Laughing Grinning  Joy

Тъкмо е пусната една тема в майките  Mr. Green Моля, не я пропускайте!

Посмях се добре в края на работния ден.

acer Промененото заглавие ми харесва много повече. Поздравления.
Айде момичета чаоооо!!! Grinning
 Joy hahaha Joy

# 27
  • Мнения: 1 100
Помощ означава съдействие за нещо, с което не можеш да се справиш сам. "Помощ! Коя каша да избера?" Логично е, когато не съм достатъчно компетентен в дадена област да поискам съвет или помощ, но това определено не означава, че обикалям напред назад из стаята и проблемът е на живот и смърт.
Твърде много филми гледате с давещи се хора и  други паникьосани.

Общи условия

Активация на акаунт