За ССФ (м)... с любов!

  • 3 405
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
За мъжете на форумките или за форумците говорим, че аз за второто разбрах, ама като чета... newsm78

За мъжете по принцип. Че то тук сме Сульо, Пульо, Атанас и аз.

# 16
# 17
  • Мнения: 212
За мен идеалният мъж във форума е този,който може да ме накара да му отговоря на лични.
Това наистина е голяма чест за всеки мъж тук. Заслужава да се борим с всички сили за да можем да бъдем удостоени някога с отговор на ЛС от теб....

# 18
  • Мнения: 25 620
Сийке, беше прекалено изчерпателна. Пък нищо не ми хрумва да допълня.

Е, как нищо?  Shocked Ми сексуалните пози още не сме ги започнали даже! Нали знаеш, че ССФ (м) си прави децата анално.  Hug Mr. Green

За мъжете на форумките или за форумците говорим, че аз за второто разбрах, ама като чета... newsm78

За мъжете на ССФ (ж), същите тези, които "четат редовно, но не пишат".  Wink


Забравих да допълня за втората природа - редовно пердашат жените си, но после благородно отиват и им купуват... дамски превръзки.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 7 474
Мъжът на ССФ - не изневерява, готви, чисти и сменя памперси  Mr. Green, а и му остава време за форума, да види какво пише толкова жена му тук  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 5 758
1ви тип - подарява Фурла на жена си
2ри тип - на майка си, колежката си или на себе си  Mr. Green

# 21
# 22
  • Мнения: 3 091
Како СИйо, с първият си пост запуши направо ламската ми муза!
откъсна й главата както пиле кълве шамандурата!

има и ССФ-мъж, който отговаря с "Да, мило!" когато ССФ му кресне - МъжО! освен че чисти, готви и пере, свири на арфа и говори 5 езика (и френски  Mr. Green).
не пропускайте, моля, музикалните заложби! те са ключови за един истински пълноценен ССФ живот!

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Офф, тази тема сякаш вече съм я чела Tired Не ви ли омръзна да се коментира все едно и също все в един и същи дух Rolling Eyes
Сийо, голям талант си, шъ знайш, шапка свалям на перото ти Hug Ама дай нещо по-интересно...Писна ми за фурли, анали и шамари да чета. И за високи женски гласове също. А и почивката ми свършва след 4 минути ooooh! Мъка...

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
има и ССФ-мъж, който отговаря с "Да, мило!" когато ССФ му кресне - МъжО! освен че чисти, готви и пере, свири на арфа и говори 5 езика (и френски  Mr. Green).
не пропускайте, моля, музикалните заложби! те са ключови за един истински пълноценен ССФ живот!
Ох, туй твоя мъж ли е? #Crazy
Затова не щеш да ги разменим, нали? Crossing Arms
РЕКЛАМА! Да знаеш, че моят мъж шляпа бос из мола, защото няма (няма!) толкова големи обувки/кубинки/шпицарки/мокасини като за него. Blush

# 25
  • Мнения: 6 029
Офф, тази тема сякаш вече съм я чела Tired Не ви ли омръзна да се коментира все едно и също все в един и същи дух Rolling Eyes
Сийо, голям талант си, шъ знайш, шапка свалям на перото ти Hug Ама дай нещо по-интересно...Писна ми за фурли, анали и шамари да чета. И за високи женски гласове също. А и почивката ми свършва след 4 минути ooooh! Мъка...

Мче измисли нещо ново??? и по-интересно?

# 26
  • Мнения: 984
Вторият вариант е на ССФ-то съпружеското тяло. Mr. Green, който задължително не ССФ-ц. Защото ако беше, то веднага щеше да претърпи "пълна промяна" до крайност, а именно - вариант едно. Flutter

# 27
  • Мнения: 212
Офф, тази тема сякаш вече съм я чела Tired Не ви ли омръзна да се коментира все едно и също все в един и същи дух Rolling EyesСийо, голям талант си, шъ знайш, шапка свалям на перото ти Hug Ама дай нещо по-интересно...Писна ми за фурли, анали и шамари да чета. И за високи женски гласове също. А и почивката ми свършва след 4 минути ooooh! Мъка...
Няма нищо ново под слънцето. Просто тук вече всичко се е коментирало. Аз отдавна предлагам да се затвори форума за нови теми просто защото вече няма нови и необсъждани теми.
Добре че хората умират от време на време и се сменят поколенията че да могат новите поколения да си мислят че обсъждат нови теми ...

# 28
  • Мнения: 2 032
И е кавалер. Излиза с посивяло от умора лице в 5 сутринта, бачка 15 часа, връща се в къщи само да спи- кавалерски предоставяйки шанса на съпругата да се изживява като ССФ и вдигайки от крехките й плещи бремето на вулгарни мисли за насъщния. Намира за чаровно убеждението й, че фурлите растат по дърветата. Допадат му наивно-сладките й идеи за за света, базирани предимно на клюкарника.

# 29
  • Мнения: 2 978
Аааа да бе, аз като пуснах тема, какви са мъжете пишещи тук, мА оплюхте... Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт