За ССФ (м)... с любов!

  • 3 448
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 029
Аааа да бе, аз като пуснах тема, какви са мъжете пишещи тук, мА оплюхте... Crossing Arms

Аз не съм Naughty

# 31
  • Мнения: 385

[/quote]
Няма нищо ново под слънцето. Просто тук вече всичко се е коментирало. Аз отдавна предлагам да се затвори форума за нови теми просто защото вече няма нови и необсъждани теми.
Добре че хората умират от време на време и се сменят поколенията че да могат новите поколения да си мислят че обсъждат нови теми ...
[/quote]
Недейте така бе хора,не забравяйте,че има и новаци (като мене) за коита почти всички теми са си нови,ние не можем да прочетем за дни това което вие сте чели с години.А темата си е супер,евала на авторката за чувството за хумор и изказа й. smile3525

# 32
  • София
  • Мнения: 900

Първата порода:
ССФ (м) е млад, красив, известен, богат, спортна фигура, печели много, много работи, но когато се върне вкъщи от вратата захваща домакинската работа - чисти, готви, пере, играе с децата, сменя памперси, храни, кърми, (УПС! тук май се  обърках), като приспи децата извежда жена си навън, подарява й щедро цветя и всякакви подаръци, по празниците я води в чужбина, държи майка си и всичките си роднини и приятели на другия край на света и т.н...



Оххххх  newsm03 newsm03 newsm03
претоварихме сървъра  Wink
Всички ми пишат на лични  newsm53 newsm53 newsm53
Сийчице, друг път когато описваш МОЙО мАж  Wink
пусни едно инфо де  Joy Joy Joy

# 33
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Минке-й, я хвърли едно очо нагоре, да ми видиш рекламата.  Whistling

# 34
  • София
  • Мнения: 900
Минке-й, я хвърли едно очо нагоре, да ми видиш рекламата.  Whistling

Събрахме се hahaha hahaha hahaha

# 35
  • Мнения: 211
Муахахахахаааа rotfImao rotfImbo
Ще ме побъркате от смях!!!

# 36
  • Мнения: 4 778
 Как изобщо съставяте образ като разполагате с 3-ма, максимум 4-ма "мъже примери"? Нито единия от тях няма нищо общо с мъжа, който е в действителност.

# 37
  • Мнения: 7 129
Майка му живее достатъчно далече.
Любимата съпруга никога не пуска сърцераздирателни анонимни теми по негов АдреЗ.

# 38
  • Мнения: 474
Сийке, беше прекалено изчерпателна. Пък нищо не ми хрумва да допълня.

Е, как нищо?  Shocked Ми сексуалните пози още не сме ги започнали даже! Нали знаеш, че ССФ (м) си прави децата анално.  Hug Mr. Green

За мъжете на форумките или за форумците говорим, че аз за второто разбрах, ама като чета... newsm78

За мъжете на ССФ (ж), същите тези, които "четат редовно, но не пишат".  Wink


Забравих да допълня за втората природа - редовно пердашат жените си, но после благородно отиват и им купуват... дамски превръзки.  Mr. Green

Ма баш така си е  Joy hahaha

# 39
  • Мнения: 516
Мъж ли е, не ми го хвали!

# 40
  • София
  • Мнения: 1 783
Моят мъж е първи тип, но не може да свири на арфа....и като цяло е много немузикален  #Cussing out.
Вторият не е ли "Муньо"-то, който зарязахме?

# 41
  • Мнения: 212
И аз също като теб нямам много добро мнение за мъжете... Не ми харесват някак си... Виж жените са друго нещо...

# 42
  • Мнения: 212
Как изобщо съставяте образ като разполагате с 3-ма, максимум 4-ма "мъже примери"? Нито единия от тях няма нищо общо с мъжа, който е в действителност.
Не случайно имаш няколко номинации за прозорливост и възможност да виждаш отвъд нещата Simple Smile Както се казва "Совите (мъжете) не са това което са..."

# 43
  • Мнения: 822
Да си имаме извиненията.Сопранов е някакъв микс между
Първата порода:
ССФ (м) е млад, красив, известен, богат, спортна фигура, печели много, много работи, ...
и
Втората порода:
ССФ (м) ... никога не помага вкъщи, не знае къде е солта, вместо ръце има два леви крака, наврени в г..а, всяка вечер излиза с приятели, за да не пречи на жена си да си гледа децата и да си върши домакинската работа...
Все пак доскоро не знаеше,откъде се пуска пералнята.И не може да нарежда щипките по цветове...
Како Сийке,това не е ли обобщение на мъжете на съфорумките?... newsm78

# 44
  • Sf
  • Мнения: 808
Ако ССФ (м) е като ССФ (ж), не става! Направо е за оплакване дори!

А и какво е средностатистически, като при нас това е равно на посредствен?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт