Къде се носят пуловери като този?

  • 13 560
  • 198
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 229

Ако посъбереш ръкавите на раменете, няма ли да падне по-надолу деколтето отзад? newsm78
Изглежда готин иначе. Flutter

# 181
  • Мнения: 5 622
Да, пада малко и ъгъла става по-остър, просто. Иначе пуловерът е много хубав, наистина. Но изобщо не е дебел. Напротив. Съвсем тънко пуловерче си е  Laughing

Мен ме кефи, че може да се носи по няколко начина, както с паднали рамене, така и по-събран  Sunglasses

# 182
# 183
  • Мнения: 529
тези силиконовите, дето се залепват, ми се струват малко афиф..Според мен са по-удачни за някой, който по-няма гърди и не рискува да се отлепят и да паднат

Не бой се, няма да падне. Поне на мен не ми се е случвало...

Много ми харесват пуловерите.  Добре ти стоят!

# 184
  • Мнения: 5 622
Абе да ме питаш за какво съм се запритеснявала и аз. То гърди не ми останаха..Рязко отслабнах лятото и гръдната ми обиколка падна също така рязко  hahaha  Crossing Arms Добре, че не увиснаха от това, че трябваше да бързам да посещавам пластичен хирург  Crossing Arms

Ето отпред:

Белият

Черният. Какво съм се разкрачила по тия снимки, и аз не знам  newsm78

# 185
  • Мнения: 289

Със здраве да си ги носиш, много са красиви... В черния съм влюбена отдавна... Heart Eyes

# 186
  • Мнения: 5 622
Благодаря ви момичета   bouquet

Надявам се съм  задоволила любопитството ви, пък и бях обещала да го покажа, като дойде  Grinning

Ще се почудя още малко за белия кво да го правя и дали ще го нося или ще го продам(заради факта, че смятам, че ми е малко голям  Rolling Eyes)

# 187
  • Мнения: 1 526
Буба, много добре ти стоят.
И белият ти е добре поне визуално  Peace.
Да не си си правила нещо на устните, по- плътни ми се виждат

# 188
  • Мнения: 2 229

Уууу черният е много готин и отпред. Flutter
Белият не ми харесва много, но само заради цвета, иначе ти седи добре според мен, не знам дали идеята му е да е прилепнал...

# 189
  • Мнения: 5 622
Аз очаквах цвета да е снежно бял, поне така пишеше- уинтър уайт, ама дръжки, мръсно бял излезе  Joy

Иначе си права, че може да не е прилепнал като кройка  newsm78


Да не си си правила нещо на устните, по- плътни ми се виждат

Пак не гледате където трябва. Пуловерите гледайте, пуловерите  Laughing

# 190
  • Мнения: 676
Естелия, благодаря ти за мнението!

тези силиконовите, дето се залепват, ми се струват малко афиф..Според мен са по-удачни за някой, който по-няма гърди и не рискува да се отлепят и да паднат  Crazy

Можеш ли да ми дадеш линкове на сутиени, които нямат лента на гърба?

Аз също ще потърся, за да питам, това ли имаш предвид, защото майс е сещам за нещо подобно(но ми се стори малко шантаво..)
Не са афиф и аз така си мислех в началото.Купих си силиконови подплънки за една сватба, на която бях с рокля с гол гръб и предупредих продавачката, че ще танцувам много и ако случайно паднат на другия ден ще отида в магазина и ..., но наистина ги бива оттогава при всеки случай, в който ми се налага си ги залепвам и отстрани изглежда много добре.По принцип са на размери като сутиените.Могат да се използват над 50 пъти, но не си спомням точно колко и не са скъпи доколкото си спомням бяха около20лв.

# 191
  • Мнения: 636
Сега като се вгледах по-добре и сравнявайки двете снимки на пуловера(така да ме кефи, ще полудея  smile3511 ) и тази на сутиена, стигнах до извода, че и този вариант, който съм дала, няма да свърши работа, защото 100% ще се вижда закопчалката, пък била тя и не минаваща през гърба.

Просто този гръб е ужасно изрязан.

Следователно това е пуловер за жени със силиконов бюст, които просто няма да слагат сутиен ( и ще им стърчат зърната през пуловера, за  да побъркват всички мъже наоколо  Twisted Evil )
Дааа или за нераждали, 18-19 годишни, стройни газели. Определено не е за всеки такава дреха Flutter Аз не мисля, че са нужни големи гърди за да се носи смело пулавера, а просто стегнати момичешки. Виж, че и моделката не е Памела. А и уверявам те жена с големи бомби ще прилича на Меца с такова нещо.

# 192
  • Мнения: 636
Бубенце, сега те видях с новите придобивки Flutter
Разкошна си Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Със здраве да си ги носиш блузетата Wink

# 193
  • Мнения: 5 622
Благодаря още веднъж!  Hug

Само дето както казах пуловерите са доста тънки, особено белия  Laughing Той си е  направо летен  Joy

Иначе черния става за клуб (не дискотека). Обичаме да ходим на едно място с жива музика, за където си мисля, че ще е идеален  Sunglasses

# 194
  • Sofia
  • Мнения: 7 030
Пуловерите са хубави. От ВС ли са, че не четох цялата тема?

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 15:02 от kopche

Общи условия

Активация на акаунт