питане????

  • 1 214
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 592
Радвай се, че имаш здраво бебче. За нещастие, не всички такива истории тук имат щастлив завършек. Подозирам, че мамите, на които (на чиито бебчета) се е случило нещо такова, изпитват твърде силна болка, четейки това.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Важното е,че бебо е добре Hug

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
Не помня да са гледали вените и артериите по време на бременноста ми...  newsm78  На какъв апарат са ти го открили това???
Мисля,че на такъв,на който се вижда кръвен поток.Ако не се лъжа се казваше Доплеров.  newsm78
Да, доплер е! А някои от по-съвременните ехографи го имат като функция, без да трябва отделен апарат. Peace

# 18
  • Мнения: 518
Моя доктор не е много по приказките и изобщо не знам дали е гледал за такива работи.Малко се ошашках, остават ми 20-на дни до края. На 3D ни гледа на всяка консултация, но правим само снимки, поне аз само това разбирам, че прави. Той може да си гледа и друго, нали? През цялата бременност съм се притеснявала, че  няма да ми каже, ако види нещо нередно - момичета, никога не сте виждали толкова мълчалив човек!!! Shocked
Радвам се, че бебето на авторката е добре!  bouquet Хубаво е да чуваме добри новини тук!

Общи условия

Активация на акаунт