42~::~ Имало едно време в една арабска страна...~::~

  • 16 649
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 804
Имате време , ще стигнете и до деца !
После ще викате , че са ви много като мен .
Днес ми е мързеливо та сигурно след малко ще се търкулна на дивана да подремна , че като си дойде девойката от градина да имам сили да се разправям и с нея .
Нещо много ме дразни напоследък и все тя го отнася , та мъж ми не е много щастлив от фактите .
Нали му е първата , та тя му е любимката .
Докато са две лесно едното на мама другото на тати , а сега не знам как ще е .

# 226
  • Мнения: 800
току що разкарвайки се из коридорите видях една жена, нз точно от къде е , но мисля че е иракчанка с новороденото си бебче. Аз съм я виждала преди това 2-3 пъти като бременна и сега с бебето и на мен нали са ми бедни познанията по арабски та можах да скалъпя само едно " машаллах" и питах за името. Ама тя как се радва жената, че някой й обръща внимание, миличката какво ли й е минало през главата докато стигне до Бг. А бебето се казва Сами:)

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 21:50 от tahmine

# 227
  • Мнения: 2 804
Защо , нелегална ли е ?
Аз зная колко е неприятно да не си с редовни документи в една държава .
Но все пак мога да кажа и , че съпруга ми бая  неща ми е спестил . Колко е обикалял за работа и е спал на вън само и само да съм добре аз .
Мен ме остави при сестра си да съм на сигурно и така .
Но живота е такъв - труден , ако не се борим няма да оцелеем .

# 228
  • Мнения: 800
труден е вверно:( а ние понякога сме и доста неблагодарни.

# 229
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Здравейте пиленца !
Прибрах се !
Мама ми купи 2 шаранчета и ще трябва да ги чистя- уф...
Шефи ги метнал в хладилника и сега клинча е за мен - пак ...
Обичаме рибка , ама само се прецакваме , кой да я почисти Simple Smile
Хубава раздумка сте си направили - бравоС на вас Simple Smile
Мене ме тресе хормона , май пак ме прескача и затуй не пиша ...
Не се удържам вътрешно , искам да ъъъъррр.. мачкам , стискам , унищожавам ...
Не ми обръщайте внимание  Simple Smile
Днес не ми е ден - пак !
Много се изложих сутринта в кафето - излязох си като бей и не си платих - сетих се след час на работа - ужасТ . Върнах се , а женичката си ме познава и ми се смее - лелеее хвана ме склерозата ..ей го на ..утре ще почна и да се напикавам - майко милааа ....Simple Smile
Ще изчезвам , че да поошетам , после пак съм тук - ако не забравя Simple Smile Simple Smile  Simple Smile

# 230
  • Мнения: 3 804
КАТЕ  и при нас е така 2 бг снахи сме,3тия брат и той беше в бг но го привикаха,ожениха и върнаха обратно в бг,сега и 4тия е там но май4е снахата ще е гъркиня/но не е сигурно/ а племенник на мъжо е в ромъния там у4и така 4е ако е рекъл господ ,ще отваряме централа на оон Joy Joy Joy
ДАНИ каквото и да покаже видеозона ти само свирни готова съм с цял списък имена които стават за навсякъде
Другар4е споко на свеки се слу4ва аз докато у4ех и то за 2 неща такъв заплес бях 4е не питай

# 231
  • Мнения: 2 804
Ето ме отново !
Другарче , че се случва само на теб да не си платиш кафето !
Аз редовно си правех тоя номер в кафето до работата и те си ме знаеха .
Още повече , че си имаха и такива клиенти дето минаваха и си взимаха цял ден по нещо и чак на края на деня оправяха сметката на касата .
Горе главата , всичко ще е ок . Peace
Деси , ако е момче мъж ми ще го спретне името , ако е момиче мисля Мириам да е , но още има време може и да си променя идеята .

# 232
  • Мнения: 3 804
ДАНИ  на хубаво име си се спряла ,да ти пусно едно като идея -лорин,арабско си е,можеш да и казваш лора
а по повод на склерозата -забравих да се похваля излизх с децата и естествено каквото търсех не намерих но поне си поръ4ах и сами си хареса една рибка сега имаме и рибка,даяна постоянно искаше да вземе торби4ката и викаше -либи либи ,дадох и я за малко и в момента в който рибата се доближаваше до нея даяна изпискваше голям цирк беше

# 233
  • Мнения: 2 804
Ами  Честито ви рибе !
Аз бях купила преди година и нещо на Самира , но умряха за 3 дни .
Не бях взела лекарство за водата и хлора ги уби .
Пусни имена да видя !!!

# 234
  • Мнения: 3 804
ДАНИ пуснах ги на ли4ни,тя и нашата риба сигурно няма да изкара пове4е ама детска радост

# 235
  • Мнения: 2 804
Мерси Деска ! Hug

# 236
  • Мнения: 720
mariabutti ,много сладко гласче изкара малката,голяма сладурана и баткото и той хубавец!

daniela каките какво са си ''поръчали'' сестричка или братче Wink успяваш ли да си почиваш,аз със 3 -то не много...по обясними причини...но пък и трите бременности си хапвах на воля и после се чудех какво да облека.

някой спомена за деленето  на играчките,моите са на периоди .понякога са най добрите деца ,друг път за най малкото издребняват.иначе всеки си има негови играчки и се питат един на друг като искат нещо от другия. при нас ''проблема''е че голямата вече иска да си пази нещата а малката често и ги пипа ,къса или разваля.

ох,при някои от вас е топличко и приятно,а при нас здрав студ е захванал и парното работи здраво. Confusedне обичам да се обличам /и децата/по няколко ката ,а се налага.
вчера си купих от магазина някакви арабски сладки с бадеми и пистачио -половината кутия вече е празна Rolling Eyes

а това за българските снахи Joy голям майтап,че по 2 и 3 на фамилия ...това си е нашествие Grinning

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 18:41 от harriet TJB

# 237
  • Мнения: 2 804
Хариет , извини ме ма аз като голяма любопитка не разбрах къде живеете в момента !
Ако не ти е проблем пиши .
При нас е студено , но не много виж където е зълва ми е студено , а е само на 90-100км. от нас .
Не са си поръчали нищо , аз още по малко , но съдба дойде и в понеделник ще го видим какво е .
Нашите играчки са общи , не искам да ги деля още от сега , нека сме като в градината всичко е на всички .
Пусни някоя сладка на сам , много им се кефя . Пък гинеколога ми да си гледа работата .

# 238
  • Мнения: 720
 даниелка аз съм в лондон в момента,тук живеем за сега поне...

иначе моите са с различни играчки понеже са различен пол -тоест малкия не му се играе с фалшиви нокти и лак ,или с куклите братц.нито пък голямата има голям интерес към спайдермен или батман или разни свирещи коли Wink,а пък малката си е с нейните бебешки играчки и затова така се получава. иначе и аз ако имах 2 момичета определено играчките щяха да са общи. Peace

а като каза гинеколога да си гледа работата се сетих като отивах да раждам голямата /в българия /акушерката която ме подготвяше като видя в картона преди брем.47 кг.и ме погледна на какво приличам ми направи забележка 4е явно много съм напълняла.то верно 30кила отгоре не бяха малко..ама чак забележка,освен това се свалят после.

# 239
  • Мнения: 3 804
за игра4ките ,моите понеже са с малка разлика 1г и 3 месеца ги гледахме като близна4ки от вси4ко взимахме по 2 ,на рожденни дни има носеха подаръци и на 2те и проблеми на сме имали,малката пък няма кой да и пипа нещата ,но тя пък напада нещата на каките-химикали тетрадки у4ебници и те издивяват
ДАНИ сетих се още едно-сузан,джуди,сали-те станали 3,абе 4овек ако знае имената ноже да си запише децата с такива имена 4е където и да отиде да не го гледат странно,по този повод децата бяха малки и сме в една градинка муфида играе в пясъка с едно детенце/м/у другото както сте забелязали големите са с бг 4ерти/и майката на детето я пита как се казва ,моята и казва муфида тя оба4е я поглежда и я пита пак -мартина ли?и пак полу4ава същия отговор ,след това много замислена изглеждаше.за самара винаги са ме питали -тамара ли е? ето и тамара става като вариант
а сега и обратния слу4ай -даяна я родих в бг и се прибирам с нея на турската граница се ка4ва митни4аря и поглежда паспортите и пита как се казва детето /а аз съм и с хижаб/казах му даяна и той ме попита какво стана с хубавите арабски имена-фатима,аиша,хадиже,какво е това даяна Shocked

Общи условия

Активация на акаунт