Пълна промяна - 3 част

  • 16 793
  • 310
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Наистина я направиха друг човек!

Но малко ми заприлича на фолк певица (на Таня Боева сякаш).

Някак си е гадничко, че дългогодишният й приятел чак като я видя колко е красива, тогава й предложи брак...  Rolling Eyes

# 256
  • Мнения: 524
Наистина я направиха друг човек!

Но малко ми заприлича на фолк певица (на Таня Боева сякаш).
Точно! Аз се чудих на коя фолк-певица ми прилича. Стана красива, дано и донесе щастие.

# 257
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
не й предложи брак
предложи й да заживеят заедно Laughing

# 258
  • Варна
  • Мнения: 10 806
не й предложи брак
предложи й да заживеят заедно Laughing

Тоя направо си глътна граматиката...  Mr. Green

# 259
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Този човек как можа да се изцепи и цитира приятелите си и какво му е било отношението към нея и как с времето е свикнал? Rolling EyesНещо не ме изкефи този човек,непрекъснато подчертаваше грозотата и.... Rolling Eyes,изказването му нямаше нищо общо с отношенията на приятеля на Деси .

# 260
  • Мнения: 199
15 минути се мъча, на кого ми прилича ? Точно, на Таня Боева!
А за приятеля и .....мисля че сега и по хубав ще си намери!/да коментира пред цялата България какво казваха неговите приятели за момичето/.....Ужас  #Crazy

# 261
  • Варна
  • Мнения: 10 806
15 минути се мъча, на кого ми прилича ? Точно, на Таня Боева!


Хаха. Аз като видна ненавистница на поп-фолка как съм се сетила веднага на кого прилича!  Joy

# 262
  • Мнения: 10 758
И аз в първия момент като я видях, ми заприлича на Таня Боева.Особено в очите.

# 263
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Днешната участничка стана наистина много очарователна, но с по-тъмен цвят на косата щеше да е още по-красива според мен.

Ама Кременчето кво й вика... " Няма да те правим бяло русо като мен, защото много взеха да ни критикуват" hahaha

# 264
  • Мнения: 6 417
Е, те финалните кадри са снимани отдавна, още преди темите в bgmamma  Rolling Eyes

# 265
  • Мнения: 2 961
Много хубаво стана момичето.Дано бъде щастлива.

Ама аз друго не мога да си обясня.Беше наистина грозничка...спор няма.Ама защо по дяволите не си беше махнала мустака?! поне това е можела да направи.

# 266
  • Мнения: 227
Стана хубава участничката,дано промяната и донесе късмет.И на мен не ми хареса приятеля и много мазен ми се видя.
Още не са пуснали снимки в сайта и не съм сигурна ,но ми се стори ,че я направиха копие на една друга участничка-Станимира Димитрова.Но това няма значение,резултата беше добър определено.

# 267
  • Мнения: 2 961
А на мен пък след промяната ми приличаше на тази нейната любимка....Малина май беше.

# 268
  • Мнения: 17 546
Мустака са я накарали да го пусне нарочно, за да е пълна картинката на грозотата, която описват. Че беше зле преди - беше. Спор няма. Това, което направиха за нея е просто супер, предвид предишния и вид! За косата - и аз мисля, че по-тъмна ще и отива повече. Тази изглежда като избеляла, все едно се е отмила боята. Мъжа и пък ми хареса, и то много! Толкова искрено и непринудено и се радваше човека! Пък това вече е определение за любов за мен! Да я хареса, когато е била толкова грозничка и да е с нея шест години, каквото и да са говорели хората около тях! Шапка му свалям! Пък и като мъж ми хареса.

# 269
  • Мнения: 524
Хахаха, Гала в момента говори някакви смешки в Здравей България. Били получили прекрасни оценки от Дисни - това бил най-добрия формат в Европа (май). Ще падна направо.

Общи условия

Активация на акаунт