Пълна промяна - 3 част

  • 16 792
  • 310
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 15 489
И аз в първия момент като я видях, ми заприлича на Таня Боева.Особено в очите.
Същото, щом я мернах ,казах,че са я направили на Таня Боева. Но ми хареса, това е най-хубавата промяна досега.И най огромната разлика от преди и след.Само Халваджиян ме ядоса като каза, че и двете са решили да е руса.Тя ,че е решила се знае, но участничката надали е искала да е руса, ако беше така нямаше да е с червена коса.

# 271
  • Мнения: 227
Да я хареса, когато е била толкова грозничка и да е с нея шест години, каквото и да са говорели хората около тях! Шапка му свалям! Пък и като мъж ми хареса.

Доколкото аз разбрах,са приятели от 6 години,напоследък се зараждало нещо между тях ,но отношенията не им били съвсем ясни.Той самия каза ,че преди тя да влезе в шоуто не и бил казвал"обичам те".
 newsm78

# 272
  • София
  • Мнения: 191
Красива стана Ваня, няма спор. Но ...поне според мен в лицето й имаше нещо доста изкуствено. Забелязахте ли какви напречни черти й се появиха над веждите, като се усмихна на приятеля си? Дано след време да не й се съсипе хубавата физиономия.
И дано да бъде много щастлива.

# 273
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Е, те финалните кадри са снимани отдавна, още преди темите в bgmamma  Rolling Eyes

Да бе, верно, ама тогава сигурно е имала предвид Гого, че я е критикувал може би, знам ли newsm78

Както и да е, с това, че  все агитира участничките да се направят руси и може би дори им го налага ще я запомня тази Кремена.

# 274
  • Мнения: 17 546
Доколкото аз разбрах,са приятели от 6 години,напоследък се зараждало нещо между тях ,но отношенията не им били съвсем ясни.Той самия каза ,че преди тя да влезе в шоуто не и бил казвал"обичам те".
 newsm78
М, само приятели били! И три месеца без нея го накараха да оцени, че иска да се ожени за нея защото нещо май се е зародило?  Rolling Eyes Не ми се вярва да е така. Има хора, които се женят и все още единия не е имал смелостта да каже на другия "обичам те", пък и това не се казва току така.

# 275
  • София
  • Мнения: 1 891
  Joy DarkMoon, както винаги мнителна  Joy hahaha Сбъркала си си професията, ей !  Laughing

# 276
  • Мнения: 17 546
  Joy DarkMoon, както винаги мнителна  Joy hahaha Сбъркала си си професията, ей !  Laughing
newsm48 smile3534

# 277
  • София
  • Мнения: 6 011
Момичета, знам, че предаванията ги качват в Арена, но не мога да се регистрирам там заради запълнения лимит. Може ли някой да пусне линк директно на епизода с Ваня, така ще мога да го изтегля и да го гледам.
Благодаря предварително!

# 278
  • Мнения: 17 546
Не може Ники! Simple Smile Няма нито един епизод, качен по торентите!

# 279
  • София
  • Мнения: 6 011
Аууу, жалко!
Аз съм се заблудила явно нещо. Язък, че не го гледах, даже мъжа ми беше заинтригуван от промяната на това момиче още от рекламите на първите излъчвания на предаването.

# 280
  • Мнения: X
Довечера на живото предаване ще я дадат-тъкмо ще е и в по-натурален вид...

# 281
  • Мнения: 7 947
Мацката наистина мнооого се промени! Операцията с долната челюст си беше професионална и с много добър ефект - поздравления! А за косата - явно КРЕМКА си се придържа към принципа "русо гладно нема" хахахаха Joy

# 282
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Снощи наистина беше ПЪЛНА промяната. Само оправената челюст промени всичко. Те сигурно нарочно я баха оставили за десерт.

# 283
  • Мнения: 9 865
http://www.monitor.bg/life/article?sid=&aid=142235&cid=60&eid=1240
Статия и снимка на Ваня. Аз не я бях виждала. Хубава е!

# 284
  • София
  • Мнения: 1 320
А за косата - явно КРЕМКА си се придържа към принципа "русо гладно нема" хахахаха Joy

Ваня, сама поиска да е руса!

Общи условия

Активация на акаунт