Островът на изкушенията - 2 част

  • 25 717
  • 568
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 483
Да, утре ще е интересно, изкусителите го раздаваха много мръснишки...и такива курвенски номерца се въртяха, свят да ти се завие Joy

# 91
  • Мнения: 122
Кики има ужасно дразнещ писклив глас и поведение.
Как можа да каже, че жените не й харесвали?!! Мнооого заблудена!
Не били неин тип, че кое й е типа - измити и постни като нея??

Доста е дразнеща,да. А това нейното си е абсолютно защитно поведение - мнооого добре даже вижда тя,че са хубави мацките,но понеже не знае как да го скрие,та използва другата крайност - пълно отрицание -няма хубави,нито една не струвала и т.н...толкова е наивничка и прозрачна hahaha
За нейния пък Андрей нямам думи ... Shocked То бива селяния и простотия,ма неговото е чак смешно  hahaha Паднах от смях като се изцепи,че "нямал конкуренция просто" (като даваха изкусителите) Joy Joy Joy

# 92
  • Варна
  • Мнения: 672
Тоя Андрей или има просташко държание по принцип, или да се прави на интересен само защото го дават по Тв. newsm78 Как каза на едната мацка, че трябвало да я направи лична люлячка..... Sick

# 93
  • Мнения: 483
Ами да, те Кики и Андрей затова са се взели, защото са най-красиви на земята и нямат конкуренция hahaha

# 94
  • Мнения: 524
Ми какво да каже, виж, че всички ги тресеше нервата, само Цвети беше най-спокойна (може пък да устиска). Паднах, колко самоуверени бяха всички.   Joy

# 95
  • Мнения: 524
Ами да, те Кики и Андрей затова са се взели, защото са най-красиви на земята и нямат конкуренция hahaha
  Joy Ще ме уморите бе.

# 96
  • Мнения: 619
maнеееееееееее, къде избягахте????? имало нова тема................ и то вече 4 странициииииии, ееееееееее ooooh!, много съм изтървала, но ви НАМЕРИХ!!!!!! Crazy
Уф и аз така.!!!!
 ooooh!
АБе сега като гледам сериите за.. Кики и Там нейния как се люти като я свалят!!!
Незнам ама тоз много ме дразни #2gunfire
А туй за тройката... Shocked
Иначе като двойка ми допадат най-много новите- енди скромнички и наистина влюбени и предани един на а друг.
Дано са те тези,които не са си изневерили  Tired

# 97
  • Мнения: 524
Тройката не е сигурна, "жълта преса", утре ще видим.

# 98
  • Мнения: 912
За тези познанства се знаеше отдавна-
Филип със Стриптизьорчето, Андрей с Калина... всеки се знае с всеки, България е малка.
Филип ми е направо неприятно да го слушам, а не мога и да го гледам, не ми е никак лицеприятен, и все повече не мога да се начудя как може въобще една жена да планира някакво бъдеще с такъв простак- с този не си заслужава дори да си легнеш за едната бройка, а само да го мотаеш и да му смачкаш самочувствието.

# 99
  • Мнения: 413
Абе някъде четох...... в старата тема май, че една от изкусителките и един от героите са брат и сестра, по ба6тина линия ( те не знаели ) и между тях става не6то "интимно", някой знаели не6то повече???? Извинявам се ако вече сте изчерпали това, но нямах време да прочета всичко.

# 100
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Дааа, много простее Каскета ooooh!

# 101
  • Мнения: 3 576
Що му викате Каскета??
Пак нещо съм изпуснала...

# 102
  • Мнения: 524
Що му викате Каскета??
Пак нещо съм изпуснала...

Изявяваше се тук с този ник, та затова.

# 103
  • Мнения: 603
КаскетОт и Кикито баш са си един за друг... `Ма гръмнало, че ги събрало...

# 104
  • Мнения: 2 957
Тоз на Кикито...не му знам името,ама е голям чобанин.Малко ми напомня на Панайот от Биг брадър.

Общи условия

Активация на акаунт