Шкаф за обувки

  • 15 188
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 512
Май го намерих в АИКО?

http://www.aiko-bg.com/index.php?gid=10&tid=52&pid=21019

Това ли е?

# 46
  • София
  • Мнения: 4 294
Много от нещата които се продават в Лабиринт или в който и от големите мебелни магазини да вземеш, не са показани в интернет страницата им. Затова разходката до там е най-сигурния начин, пък и око да види, друго си е   Wink

# 47
  • Мнения: 512
А, ще отидем на място, разбира се, просто исках да знам откъде да започна, а не да обикалям с дни.
Обзавеждаме жилище от година вече и направо съм луднала  ooooh!

# 48
  • Мнения: 798
Jeni_Madj, ти ли писа, че сте си купили шкафа от Лабиринт?
Аз не го намерих на сайта им, предложени са други неща, но твоят много ми хареса!
Оттам ли го купихте?


Ние го купихме от Домо Стил. Но този, който си намерила мисля че е същия.

# 49
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Jeni_Madj, ти ли писа, че сте си купили шкафа от Лабиринт?
Аз не го намерих на сайта им, предложени са други неща, но твоят много ми хареса!
Оттам ли го купихте?


Ние го купихме от Домо Стил. Но този, който си намерила мисля че е същия.

Същият е.
Аз го взех от Айко на бул Европа.

# 50
  • Мнения: 1 679
Не са функционални.

# 51
  • София
  • Мнения: 4 397

Извинявам се, че толкова се забавих със снимането. Снимала съм как се събират три чифта ботуши и чифт детски обувки. Ако не са ботуши отгоре има още още един ред. Размерите са 73/139/25. Дължината на една вратичка е 38 см. Виждате колко място има още след 37 номер ботуши. И 44 номер спокойно се събират. Отгоре капака се вдига и вътре има място за боя за обувки или ръкавици, чадъри или, който каквото си реши. Много е удобно за тесни коридори . Аз го харесвам най-вече защото никога нямам обувки насипани отвън по земята.
http://jenimadj.multiply.com/photos/photo/24/1

Определено нашия е наполовинаат и има разлика м/у 2-та реда и механизма #Cussing out , а на външен вид са еднакви.
Чак ми идва да го сменя  Crazy

# 52
  • Мнения: 512
Jeni_MAdj, а случайно да си спомняш цената?
Тука гоня мъжо по цял ден със снимката на вашия шкаф и го убеждавам колко е красив и практичен, ама той ще се предаде само ако го ориентирам в паричките  Crazy
Предварително благодаря!
  bouquet

# 53
  • Мнения: 798
Jeni_MAdj, а случайно да си спомняш цената?
Тука гоня мъжо по цял ден със снимката на вашия шкаф и го убеждавам колко е красив и практичен, ама той ще се предаде само ако го ориентирам в паричките  Crazy
Предварително благодаря!
  bouquet
Цената беше 190лв. Но това е преди година и половина някъде. Мисля, че след това съм го виждала с цена около 220 лв. Само да предупредя , че идва на пакет, несглобен. Трябваше да си платим , за да дойдат да ни го сглобят. Мъжа ми го направи сам. Мисля, че не е много трудно. Има схема, а елементите бяха в пакета.

# 54
  • Мнения: 512
Ей, страшно много ти благодаря за информацията!
Колкото до сглобяването  smile3538 pironi - не е проблем, ние напоследък все обзавеждаме и вече ми е ясна системата, а и любимият се научи да прави всичко сам...
  bouquet


П.П. Jeni, сега виждам, че синът ти е на същата възраст като моя и май се казват еднакво! Да са ни живи и здрави!

Общи условия

Активация на акаунт