Козметика - от една и съща серия.

  • 1 496
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 047
    Не си представям всички продукти от една серия да ми действат еднакво добре.  Серия или марка имаш предвид всъщност?
   Ако говорим за серия - няма начин при мен - кожата на лицето е една, около очите може да има нужда от съвсем друг вид грижа, за тялото - пак разлика и т.н. - и така да стане разминаване в различни серии на една марка.

# 16
  • София
  • Мнения: 9 478
Въпросът ми е: винаги ли козметиката ви е от една серия? Същото се отнася и до например шампоана,балсама, маската. newsm78
Не.
Не е и нужно. Wink
Няма правило, че ако един продукт от дадена серия е добър, то непременно и другият ще е добър.
Това е една от заблудите в козметичният бранш, която продава много успешно заедно добрите и не толкова добрите продукти заедно. Wink

# 17
  • Мнения: 156
Моите продукти не са избирани според това дали са от една и съща серия,а поради начина,по който ми действат на кожата.Не мисля,че е нужно продуктите да са от една и съща марка или серия,освен ако не се допълват взаимно.

# 18
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
в момента имам тоалетно мляко от 1 марка, тоника за след млякото ми е от друга, кремът за след тоника е от 1вата марка... 1вата е обикновена марка, 2рата - използва се в козметичните салони, доколкото разбрах... и сега ми е кофти да ги смеся, защото ми се иска да са от 1 серия, за да се допълват. това е специално в този случай - мляко, тоник и крем. иначе мисля, че не ми пречи да смесвам различните марки и серии.

# 19
  • Мнения: 516
Шампоанът и балсамът очикновено са ми от една серия. Другите неща- както дойде.

# 20
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Не държа да са от една серия.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Не козметиката ми е много различна и като се замисля рядко е от една и съща марка , за серия да не говорим. Направило ми е впечатление , че ако обикновено харесвам един продукт от дадена серия, то другите не ми допадат.

# 22
  • Мнения: 776
Според моята дерматоложка козметиката за лице не е важно да е от една серия, а да е на една и съща фирма. И има логика, защото ползването на 3 различни продукта от 3 различни фирми може да предизвика реакция под формата на алергия, ако съставките им не се допълват. За съжаление не винаги спазвам това правило, но ще се опитам да се поправя! Blush В момента само измиващия гел и кремът ми са от една серия и на една фирма, а тоника, ексфолианта, почистващата дегримираща вода и тоалетното мляко са на различни фирми newsm78
P.S. По въпроса за кремовете, аз също ползвам дневните си кремове, които почти винаги са без фактор, защото компенсирам с фон-дьо тена, за нощни! Peace

# 23
  • Мнения: 2 631
Не е нито задължително, нито препоръчително козметиката за лице да е на една фирма, камо ли от една и съща серия...
Вчера водих точно този разговор с докторката, която работи в дрогерията, от която пазарувам тези неща. Обясни ми, че единствено трябва да си купувам продукти, съобразени с типа и вида на кожата ми!
А и 2 продукта от една серия, с еднакви съставки, но единия нощен с Q10,  а другия дневен с манго, се различават като слънцето и луната!!! Няма логика!

 Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 3 679
Крема- винаги ми е от една серия- дневен,нощен, околоочен...
В момента съм се спряла на Гарние,но съм ползвала различни,сманям ги,да....

# 25
  • Мнения: X
Опитвам се поне почистващите продукти за лице и крема да са ми от една серия но рядко успявам да се придържам към това си решение,защото крема винаги ми свършва по-бавно и за това време успява достатъчно да ми омръзне и да искам да разнообразя с нещо друго и..почвам да ги мешам

# 26
  • Мнения: 776
Опитвам се поне почистващите продукти за лице и крема да са ми от една серия но рядко успявам да се придържам към това си решение,защото крема винаги ми свършва по-бавно и за това време успява достатъчно да ми омръзне и да искам да разнообразя с нещо друго и..почвам да ги мешам

И при мен така се получава  bouquet Един крем го мажа ли мажа по близо 6 месеца Crazy, а до тогава всичко старо ми е омръзнало и искам да пробвам нещо различно!

# 27
  • Мнения: 295
Вманиачена съм в продуктите на Chanel , но винаги има продукт и от друга марка, интересен и различен, който бих ползвала  Peace

Общи условия

Активация на акаунт