Риана с концерт в България на 30.11.2007

  • 1 651
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Искаш да кажеш,ако я гледам на живо?

# 16
  • Мнения: 1 952
Аха.
Много зле.
Иначе и на мен ми е любимка.

# 17
  • Мнения: 2 161
Аз много й харесвам песните,дори по-старите.

# 18
  • Мнения: 589
А пък аз харесвам само старите й ..

# 19
И Риана и Нели Фуртадо са трагедия като пеят на живо...иначе за песните и двете имат много хубави парчета...но...на palyback само искам да ги слушам  Wink

# 20
  • Мнения: 14 133
И Риана и Нели Фуртадо са трагедия като пеят на живо...иначе за песните и двете имат много хубави парчета...но...на palyback само искам да ги слушам  Wink
Какво ли не прави техниката, дори от гаргата славей.  Party

# 21
  • Мнения: 2 161
Е,то ясно,че не могатда се сравняват с нашите звезди.Например Лора Караджова пее като славей.Руши и той.

# 22
  • Мнения: 2 229
...Един път не поканиха хора,които аз харесвам!

За пръв път да поканят някой, който аз харесвам. Mr. Green

Само да не стане като Пинк. #Cussing out

Но май по-добре да беше с билети, сега куцо и сакато ще се занесе, трябва да се заредя от обяд пред сцената. Mr. Green (че пее зле на живо, така е, но все пак ще е шоу, а и може да е на плейбек Mr. Green)

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Аз съм върла фенка на новата й песен Please don`t stop the music  sohappy sohappy sohappy. Жалко, че няма да мога да отида на концерта й, а май и няма да мога да го гледам по БТВ

# 24
  • Мнения: 2 386
Явно живея на друга планета аз.
От списанията разбрах коя е тази госпожица.

# 25
  • Мнения: 2 229
Някой отиде ли на концерта в крайна сметка? Simple Smile

Аз бях - Риана пя страхотно, към час и нещо, даже се учудих. bowuu Беше много сладка на живо, въпреки, че я гледах на екран през повечето време. Жалко че огранизацията беше под всякакво ниво и ми скапа настроението. Tired Sick Трябваше да го направят с билети в някоя зала или на стадион, но...

# 26
  • Мнения: 1 045
И Риана и Нели Фуртадо са трагедия като пеят на живо...иначе за песните и двете имат много хубави парчета...но...на palyback само искам да ги слушам  Wink
Какво ли не прави техниката, дори от гаргата славей.  Party
Ами чух я на живо и нищо общо с гарга нямаше  Rolling Eyes Освен , че пя много добре беше и много хубава тъй , че следващия път по-полека с коментарите  Peace

# 27
  • Мнения: 3 219
А защо не излъчиха целия концерт по БТВ, а само част от него ?

# 28
Ей за тая песен на Риана умирам просто   http://www.vbox7.com/play:e9034401

И аз И аз... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 4 292
Не успях да присъствам на този концерт, но съм имала възможноста да бъда на друг и наистина момичето си пее много добре на живо. Само не можах да разбера каква е тази истерия по "чадъра".. Повдига ми се от тази песен.

Общи условия

Активация на акаунт