Има ли мами които НЕ са правили І-вият рожден ден на.....

  • 2 106
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Празнувахме го с близките в едно малко ресторантче!

# 16
  • Мнения: 153
Всяка майка има право да решава сама кое е най- доброто за собственото й  дете!  Peace Ние празнувахме рождения ден на Мартин, но това не означава, че всеки е длъжен да го прави.

# 17
  • Мнения: 5 401
Ние празнувахме вкъщи сред дечица с майките им, както и повечето ни приятелчета на неговата възраст. За детските клубове с мъжа ми сме на мнение, че все още са малки и че тепърва ще предстоят подобни разходи.

Обичам да казвам, че първият рожден ден на детето, е за майката! Заради спомените от бременността, от очакването на раждането на любимото същество, от първата прегръдка, първото поставяне на гърда, гушкане и милувки.

# 18
  • Мнения: 4 555
детето било много малко и нищо нямало да разбере от тва празнуване.
И аз мисля същото. Празнуването на първия рожден ден се прави заради родителите и евентуално бабите, които също много се вълнуват. Самото дете едва ли разбира нещо, а и много ми е чудно какви забавления конкретно за него включва такова празнуване. Защото с деца в детски клуб е малко рано за едногодишно дете.

# 19
  • Мнения: 7 186
Може да е имала предвид под "празнуване", че няма да канят много гости, а ще са в тесен семеен кръг вкъщи. Колкото и да не разбира детето е хубаво поне най- близките да се съберат, да има торта, снимки и т.н.
Колкото до празнуването в детски клуб, не ми се вижда добра идея за толкова малко дете, но всеки си преценява.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Аз лично не бих пропуснала 1-я рожден ден на детето си  Naughty
И не само затова, че е първи, а заради това че е празник на моето дете и ще го празнувам винаги  Heart Eyes Как, зависи вече от възрастта му Simple SmileНа 1г не е нужно да е в детски клуб.
Та аз съм на 32 и майка ми винаги приготвя нещо специално за рождения ми ден, въпреки, че от 15 г не живеем заедно.За нея този ден е празник Hug

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз съм на противоположното мнение. Моето момиче ще има  първи рожден ден съвсем скоро и сме подготвили голямо празненство - около 50 човека сме поканили. Не мога да си представя,че няма да поканя всички приятели и роднини в такъв щастлив момент.

# 22
  • Мнения: 1 666
В крайна сметка всеки си решава!
Аз също не съм правила РД в детски клуб, но го отбелязахме подобаващо с родата.

# 23
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Обичам да казвам, че първият рожден ден на детето, е за майката! Заради спомените от бременността, от очакването на раждането на любимото същество, от първата прегръдка, първото поставяне на гърда, гушкане и милувки.


Много ми харесва това изказване на pearly.И аз съм на това мнение.За празнуване ни е още рано,но мисля да бъде с приятели.  bouquet

# 24
  • Мнения: 11 004
Направихме малко парти с торта и свещички за половин годинката, а навършването на цяла 1 година също ще се отбележи подобаващо. Peace

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не го разбирам това,но хората сме много различни.Кой както иска.Ние бяхме навън и си изкарахме много весело.

# 26
  • Мнения: 2 159
ами съгласна съм с приятелката ти за празнуването в клуб, бях на много такива РД и определено си е безмислено
ние бяхме при нашите роднини и деца, беше супер и ни беше много спокойно, малката си беше в позната обстановка и нямаше проблеми

# 27
  • София
  • Мнения: 2 658
Има някакво безумно поверие в някои райони на България, според което първия рожден ден на детето не трябва да се празнува. Една моя приятелка от Кюстендил ми разясни този "невероятен" обичай, който аз лично смятам за малоумен. Аз лично понеже нямам много място в къщи, мисля да го празнуваме на 2 пъти. Веднъж с бабите и дядовците и още веднъж с няколко деца на нейната възраст.

# 28
  • Мнения: 611
Saglasna sam s mnenieto na vsichki, che parvia rojden den ne triabva da se propuska., no moje pak mamcheto da sa zakasali ot kam pari v tozi moment. Na nas ni se sluchva predi vseki RD, no vse namirame nachin i gi  praznuvame pak posle mu mislim( i taka veche 3 pati) Embarassed NO vseki si pravi sam smetkata,. NIkoi ne mojem da sadim shtom taka e reshila ZDRAVE DA E Grinning Grinning Grinning

# 29
  • Мнения: 1 586
Мисля,че първият рожден ден на детенцето е важен особенно за родителите,тъй като детето все още не разбира.Не бих пропуснала да му покажа че има празник. NaughtyНие си го празнувахме.

Общи условия

Активация на акаунт