въздържане от алкохол и цигари....

  • 1 554
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 436
В моя защитя ще кажа, че дори в календара на бебе-мама като "период на висок риск от вродени дефекти" се посочва времето от няколко дни след закъснение до не помня вече коя седмица.

Това откакто го открих преди няколко месеца, съвсем го ударих през просото  Mr. Green.

Иначе в началото много се пазех след овулацията. Ама бебеправенето се точи 13ти месец вече - не мога аз без благинки толкова време Crazy.

# 16
 Да кажа о6те не6то по темата: 4етох,4е една или две 4а6и вино,действат отпуска6то на органиzма и така по-лесно се zабременява.
  Най-ло6ото е да паzиж хранителна диета,т.е да гладува6
 така 4е : НАЗДРАВЕ ( ама не и да се нaпиваме)  Wink

# 17
  • Мнения: 2 422

Хера и ти си от моята партия ....Бирината Mr. GreenHug ух как я обичам тая бира особенно лятото в жегата
Аз да си призная прекалявам с цигарите ама то като ме хване нервата Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 202
Струва ми се прекалено  преди бебчето да е станало факт, да се подлагаме на такъв спартански начин на живот-ами понякога бебеправенето отнема месеци, години даже, през цялото това време нужно ли е човек да се лишава от толкова много  неща; истината е, че не трябва да се стига до крайности, а когато разбера със сигурност, че чакам бебе, тогава  напълно доброволно и с удоволствие ще се лиша от вредните неща Peace

# 19
  • Мнения: 2 751
Струва ми се прекалено  преди бебчето да е станало факт, да се подлагаме на такъв спартански начин на живот-ами понякога бебеправенето отнема месеци, години даже, през цялото това време нужно ли е човек да се лишава от толкова много  неща; истината е, че не трябва да се стига до крайности, а когато разбера със сигурност, че чакам бебе, тогава  напълно доброволно и с удоволствие ще се лиша от вредните неща Peace
newsm10 много точно казано

# 20
Еиииии момичета, страхотни сте Grinning
Еми какво друго ми остава освен и аз да се позабавлявам в събота на партито, па каквото сабя покаже Simple Smile
П.С Не знам защо ,но съм си мислела че бебето ще стане бързичко.....а то било божа работа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт