РУСЕнки се стягат за благотворителен базар!

  • 21 503
  • 705
  •   1
Отговори
# 690
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Еее,пустите вируси...изпотръшкаха ни децата #Cussing out
  Deb,много съжелявам...обади се на Новакова задължително!
Ети,Венци пооправи ли се?Сонка,как е малкия...Пу...да му се невиди.Поне да падне един хубав сняг и да позамръзне земята,да измрат гадните бацили Praynig

   Ще видим кога ще свършим със снимките...евентуално да мина през Родина и да дам на Сонка и Ети няколко плаката.Деб,с теб може да се чуем и да се разберем как да вземеш и ти...Е,вчера се разминахме,можех да ти дам 2-3-4..

# 691
  • Мнения: 946
Успех на снимките!Джаста обади се ако искаш за плакатите Peace

# 692
  • Мнения: 706
Ако искате да разлепя плакати по Борисова и на 2-те гари оставете 3-4 в оптика Вега /на Борисова новата оптика/ и ги дайте на Ралиц ,Аз ще я предупредя.

# 693
Много се радвам че има някой който  се е сетил да поеме инициативата. С какво мога да помогна?  Simple Smile

# 694
  • Мнения: 1 523
Мария,добре дошла! HugИма още време да се включиш с изработването на нещо по твоя преценка,заповядай на следващата ни среща.
Забравих едно шише у Петя Blush,някой прибра ли го?
Петя ,благодарим ти , че отвори дома и сърцето си за нас!  bouquet

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 12:25 от Дидката

# 695
  • Мнения: 1 942
Благодаря на Петя за това, че предостави дома си в името на успеха  и популяризирането на Коледния русенски базар. За търпението, подготовката и последвалото чистене след нашите малки  палавници. Както и за това, че успя да ни предразположи пред камерата.   bouquet  bouquet  bouquet

Момичетата се представиха страхотно!  Hug Не съм професионалист, но бяха толкова естествени, лъчезарни и откровени, и се надявам това да се усети от зрителите!

# 696
  • Мнения: 845
Кога ще е репортажа? Благодарим на Петя  Hug
Ние сме още с температура, но поне мъника е на крака и си играе. Много плаче Sad

# 697
  • Мнения: 1 290
Дидката,шишето ти го прибрах аз,споко!
От плакатите - дадох 5бр на Петя.Не знам колко на Дидката за Възраждане.Спирит,Лора,разберете се с Дидката да ви даде по някой друг плакат.

Останаха 7бр.3бр. ще дам на един приятел да разлепи,2бр. ще оставя за центр. поща,1бр. ще залепим в барчето,в което работи Аничка.

Мона,ще се възползвам и ще оставя 1бр. в оптиката.Ще те затрудня ли,ако те помоля да оставиш в оптиката принтерната хартия?Като оставя плаката,ще я взема.

Джаста,колко плаката останаха при теб?Остави от тях 2бр. за павилиона,а колкото останат ще видим къде да залепим.

Относно флаерите - Петя може да изпринтира малко,ще и дадем принтрена хартия,ще и трябва и файла за флаерите.Другата част ще поеме Лора 77.

Имам питанка към всички.Мадлена ще ни прати 20лв.Илиана също обеща малко парички.За какво да ги използваме?Ще бъде ли нужно да купуваме тонер?Или да купим с тях материали?Някой има ли нужда от пари за материали?Трябва всички заедно да решим този въпрос,така че не се свенете и казвайте,ако сте фалирали вече!Тези парички можем да ги разпределим за материали.Аз нямам вече какво да купувам.Момичета,чакам ви мнението по този въпрос,важно е за всички ни.

Ети,Сонка,Деб,скорошно оздравяване на мъниците!

# 698
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Петя,голяяяямо благодаря за гостоприемството,топлото посрещане и търпението.Нядявам се,да няма сериозни последствия след беснеенето на хлапачетата.  bouquet  bouquet  bouquet
   Дано да се получи хубав репортаж,момичетата бяха естествени,непринудени и нотките притеснение,долавяни в гласовете само потвърждават колко много сме истински в мислите,желанията и действията си за реализиране на Базара.
  

 Сонка,забравих да си запиша телефоните ти и се сетих,чак като тръгнахме да се прибираме,затова не звъннах.Днес,сигурно няма да мога,но утре със сигурност ще мина в квартала ви да ви оставя плакати.

# 699
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Е никакви плакати ли не останаха? Нали казах, че искам да взема няколко  Rolling Eyes

Мерси за пожеланията. Казаха поне 10 дена да не го давам на ясла, дори да се чувства добре  Rolling Eyes

Радвам се, че всичко е минало добре. Не се и съмнявам, че сте се предствили чудесно!  Hug

# 700
  • Мнения: 1 290
Деб,разберете се с Дидката,да си вземеш от нея,понеже сте в един квартал.

Май се оказа,че малко плакати разпечатахме... Mr. Green

# 701
  • Мнения: 1 523
При мен остават 2 плаката, след като дадох на Лора77,на кого да ги дам?

# 702
  • Мнения: 1 942
Деси, ако искате да запазим малко от паричките за накрая за опаковки ако някой даде не опаковани неща. А ако останат не използвани паричките поемем ангажимента с тях да купя материали и направя коледни венци, ако някой друг не са му необходимо за нещо друго де ...

# 703
  • Мнения: 3 376
Дай ги на Деб ако искаш Дидка,те и без това са само 2.
Май наистина не ни стигнаха  Mr. Green ама за другия път ще знаем  Peace

Съжалявам,че не можах да дойда,толкова много исках,Георги не е спал почти цяла нощ,не знам какво беш това чудо  ooooh! Баща му дежуреше  Mr. Green,щяхме на лекар да го водим,но като че ли се пооправи,направо тая зима ни разказа играта на децата  Tired

Петя   bouquet
Момичета,аз незнам дали изобщо хващаме програма "Север"..толкова искам да ви видя  Party

# 704
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Спирит, в късните следобедни часове се опитай да я намериш. Почти 100 сигурно е, че я хващаш  Hug
Госпожо Дидка  Mr. Green Joy как да се разберем за плакати? Къде живееш? (сигурно си ми казвала, ама забравям, пусто му  Blush)

А може да разпечатаме още няколко плакатчета с тези парички  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт