Русе

  • 19 733
  • 270
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 758
Днес преди обед заведохме Никол в новия детски център в парижа. Има ново решение деца под 3 години да не се пускат вътре. Много съм разочарована  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

И във Вълшебство е така.Аз като ще си вардя сама детето и на всичко отгоре ще им плащам за двама,то по-добре да си пия кафето у дома.По-евтино ще ми излезе.

Привет и от мен!
Това за Париж е супер тъпо  newsm78 прави сте че точно за малките има нужда от затворено място за игра.  Явно и аз няма да се запътя скоро натам, а докато стане Гого на 3 може и да са го затворили  Joy
За Вълшебство не мога да кажа нищо, но аз правих на Гого рожденния ден в Палавници и да ви кажа честно съм много доволна. Не съм плащала за майките, а само за децата. Гледаха ги жените и единствено ми донесоха по едно време Георги с думите "Ами той налапа цяла соленка", а той нали си е лакомийка, изяде си я под мой контрол и се върна при децата. Наистина и ние ходехме при тях, ама то празника си беше и наш. Абе с две думи съм много доволна. А още един факт ще ви кажа, че имаше две деца, който бяха под годинка (на около 10 месеца) и две деца на 6 годинки всеки с компанията си.

# 226
  • Мнения: 14 133
и моят син е вече четвърта година в Здравец! Много съм доволна! Базата им е страхотна! Персоналът също!....

Така е!!! И аз нямам забележки!!!  Peace

# 227
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Привет на всички.
Момичета,имам нужда от вашата помощ. Praynig
Трябват ми добър офталмолог и ортопед от Русе-спешно е.
Пробвах с търсачката,но нищо не открих.Дано някоя от вас може да помогне с имена.
Става дума за детенце.
Благодаря ви предварително. Hug

# 228
  • Мнения: 3 216
Привет на всички.
Момичета,имам нужда от вашата помощ. Praynig
Трябват ми добър офталмолог и ортопед от Русе-спешно е.
Пробвах с търсачката,но нищо не открих.Дано някоя от вас може да помогне с имена.
Става дума за детенце.
Благодаря ви предварително. Hug

За ортопед - д-р Чобанов. Записването, обаче, става за след около 2 седмици, мисля  newsm78

# 229
  • Мнения: 14
Аз при Чобанов имам записан час от миналия вторник и е за 05.12 доста се чака, но чух че е най-добрия. Часът е за детето иначе се чака по-дълго.

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 19:29 от ^august12^

# 230
  • Мнения: 2 732
Здравейте, момичета! Чета Ви от доставреме, но не съм писала, защото много години живяхмя в София. Сега се връщаме пак в Русе и се надявам, да ми остава време да пиша и тук по- честичко.
Тъй като в града не познавам вече почти никой на моя възраст , ви моля да  споделите коя градина е по добра- "Пинокио" в Родина до пазара или "Здраве" ( мисля, че се казва така) в Здравец. А ако някой може да ми препоръча и добър педиатър  около парка или в 3-та градска много бихте ме улеснили.
Предврително  благодаря!

Пинокио не я знам но за най добра в града се спряга Здравец Peace имат и сайт и поне там което се вижда е страхотно, като обзавеждане,като всичко, просто една идеална среда за деца Peace
Аз лично не съм на това мнение Sad Confused

# 231
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Мерси много.
Само ако може да ми кажете къде приема?

# 232
  • Мнения: 3 216
Мерси много.
Само ако може да ми кажете къде приема?

Където се намира ОНКО - диспансера - минаваш покрай него в ляво, там се намира кабинета му  Peace

# 233
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Благодаря на всички.  bouquet

# 234
Silveto, кафето го имаш - само с малкия малко да се пооправим, 4е не6то лепнахме някакъв вирус! Надявам се до другата седмица са сме добре, да го пускам на градина и ще пием кафе! А ти къде живееш? Аз засега съм в Родина 2 - поне о6те 2 -3 месеца.

# 235
Момичета, благодаря Ви, 4е споделихте за градините ! А къде са тия клубове Палавници и Вълшебство ли бе6е. В Париж вече ходих и съм доста разо4арована.
1. Ако стоиш 4ас и половина  си плаштащ първия час на 3 лева, а половинката 2- което е супер тъпо и недообмислено.
2. Още по - тъпо е да не се пускат деца под 3 години ( но моя не могат да го разберат, защтото той на 2г и 7 месеца е 104 см). В София съм го оставяла в клуб още на 9-10 месеца, за да свърша някоя работа. Сега мога да си го мъкна с мен.
3. И най- голямата простотия е, 4е не можело да влизат родители:))))))))) Влязох да го викана да видя дали е потен и ми направиха забележка. Едва ли бих искала да си ирая и аз там вътре.Погледнах я, ядосах се събух се и влязох чак вътре! Мился,4е основнта идея за детски клуб не им е мн. ясна.  Ако искат да печелят май ще трябва да попроменят малко политиката, ина4е не ги виждам като отворят още 2-3 клуба в града.

# 236
  • Мнения: 952
Здравейте, момичета! Чета Ви от доставреме, но не съм писала, защото много години живяхмя в София. Сега се връщаме пак в Русе и се надявам, да ми остава време да пиша и тук по- честичко.
Тъй като в града не познавам вече почти никой на моя възраст , ви моля да  споделите коя градина е по добра- "Пинокио" в Родина до пазара или "Здраве" ( мисля, че се казва така) в Здравец. А ако някой може да ми препоръча и добър педиатър  около парка или в 3-та градска много бихте ме улеснили.
Предврително  благодаря!

Пинокио не я знам но за най добра в града се спряга Здравец Peace имат и сайт и поне там което се вижда е страхотно, като обзавеждане,като всичко, просто една идеална среда за деца Peace
Аз лично не съм на това мнение Sad Confused

а защо така? newsm78 я сподели от какво не си доволна,че аз също търся мнения  отзиви за хубави градини

# 237
  • Мнения: 202
Привет на всички.
Момичета,имам нужда от вашата помощ. Praynig
Трябват ми добър офталмолог и ортопед от Русе-спешно е.
Пробвах с търсачката,но нищо не открих.Дано някоя от вас може да помогне с имена.
Става дума за детенце.
Благодаря ви предварително. Hug
Аз съм ходила с дъщеря ми при д-рАнгелов и съм много доволна, а за другия лекар-да не се изложа само, нали е за очи, ако е така, препоръчвам съпругата му-Д-р Ангелова.

# 238
  • Мнения: 4
Момичета, моля за помощ! Ще имаме бебе скоро и съм затруднена с избора на лекар. Живея на Борисова и ме ориентираха към д-р В.Неделчева, но не знам почти нищо за нея. Моля, ако някой има мнение по въпроса да сподели. Притеснява ме какво се случва когато се наложи да се потърси лекаря извън официалното му работно време.
Благодаря Ви предварително!  bouquet

# 239
  • Мнения: 202
Момичета, моля за помощ! Ще имаме бебе скоро и съм затруднена с избора на лекар. Живея на Борисова и ме ориентираха към д-р В.Неделчева, но не знам почти нищо за нея. Моля, ако някой има мнение по въпроса да сподели. Притеснява ме какво се случва когато се наложи да се потърси лекаря извън официалното му работно време.
Благодаря Ви предварително!  bouquet
Аз писах вече, че съм доволна от Калинов....

Общи условия

Активация на акаунт