Русе

  • 19 733
  • 270
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 942
Трябват ми добър офталмолог и ортопед от Русе-спешно е.

Единствения детски офталмолог в града е д-р Цонева. В болницата на 4 етаж или в частния кабинет до руското посолство. За ортопед горещо подкрепям предложението да е Чобанов. Ако искаш пиши ми на лични да ти обясня къде е частния кабинет на Цонева. А ако ми се обадиш сега до 11 часа даже ще мога да ида да видя кога и как работи, че имам път на там  Peace

Последна редакция: чт, 28 яну 2016, 12:15 от bubanka

# 241
  • Мнения: 79
Здравейте ,момичета знаете ли дали в Русе организират курсове по ориенталски танци?Благодаря ви предварително Hug

# 242
  • Мнения: 430
Момичета, моля за помощ! Ще имаме бебе скоро и съм затруднена с избора на лекар. Живея на Борисова и ме ориентираха към д-р В.Неделчева, но не знам почти нищо за нея. Моля, ако някой има мнение по въпроса да сподели. Притеснява ме какво се случва когато се наложи да се потърси лекаря извън официалното му работно време.
Благодаря Ви предварително!  bouquet
Ние сме записани преди 6 год при нея и съм много доволна -добър педиатър е newsm10

# 243
  • Мнения: 30
Мето бебче го наблюдава д-р Цонева, добър офталмолог е, мисля че е единствената детска лекарка в тази област мога да ти дам мобилният и телефон пиши ако го искаш, тя я пое още от дом майка и дете, там ходи да преглежда децата, тъй като моето беше в кувьоз 1 месец. Колкото до Калинов доколкото знам той изобщо не е педиатър.Ти си прецени дали држиш да е педиатър.

# 244
  • Мнения: 410
как са русенските мами?аз не пиша много,но ви чета редовно Heart Eyes.лек и усмихнат ден  bouquet

# 245
  • Мнения: 389
ЗДРАВЕЙТЕ, МОМИЧЕТА!

Прочетох, че обсъждате детските клубове и искам да ви помоля да разкажете нещо повече за тях. Ходили  сме с моя малчуган само в Палавници на РД, от вас разбрах, че имало и някакъв друг - Вълшебство. Препоръчайте ми подходящо място за празнуване на втори рожден ден!

Благодаря ви предварително! Hug

# 246
  • Мнения: 758
ЗДРАВЕЙТЕ, МОМИЧЕТА!

Прочетох, че обсъждате детските клубове и искам да ви помоля да разкажете нещо повече за тях. Ходили  сме с моя малчуган само в Палавници на РД, от вас разбрах, че имало и някакъв друг - Вълшебство. Препоръчайте ми подходящо място за празнуване на втори рожден ден!

Благодаря ви предварително! Hug

Аз правих първи рожден ден на Гого в Палавници. Ако искаш погледни от преди 2 дена какво съм писала. Вълшебство е на Муткурова до колкото знам, някъде близо до ЦЮР-овете. За него нямам мнение, не сме ходили там. Аз съм доволна от палавници

# 247
  • Мнения: 696
Вълшебство е по-просторно, има повече играчки, лично на мен повече ми харесва от Палавници, и е по-къпо.

# 248
  • Русе
  • Мнения: 1 155
И аз не съм водила Сашко във Вълшебство. Лятото водихме с Pile^ дечурлята в Палавници. Каката им обръщаше внимание. Той още не можеше да ходи тогава и тя се занимаваше с него. Само дето дъщеричката й също беше там и се държеше като удома си, не си даваше играчките и т.н. Малко като натрапници в дома им, но карай.

# 249
  • Мнения: 758
.... Само дето дъщеричката й също беше там и се държеше като удома си, не си даваше играчките и т.н. Малко като натрапници в дома им, но карай.
А, значи тя си е редовно там  Thinking не е правилно, защото и на раожденния ден на Гого се държеше така, дърпаше му играчките, щяха да се сбият кой да духа тортата и накрая като каза искам ей това парче... малко ми остана  #2gunfire
Дете е не мога да не й дам от нещата дето децата ядат, ама ... тя колкото скромна изглежда майка й ...

# 250
  • Мнения: 1 287
Момичета,искам да ви съобщя,че фондация "Движение на българските майки" организира коледен благотворителен базар,който ще се проведе от 15 до 20 декември на пл."Свобода".Ще ни намерите в павилион №54.Заповядайте при нас и си изберете подарък за вас или ваши близки!

И освен това си търсим кандитат-продавачки.

За повече инфо ето темата ни:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239038.msg5709538#new

# 251
  • Мнения: 758
Най-накрая успяп да спретна едно малко албумче на Гого от рожденния му ден!
Ако искате го вижте
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=196378

Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 14:15 от MagieA

# 252
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Правилният линк, който трябва да дадеш, е този http://www.snimka.bg/album.php?album_id=196378   bouquet 
Иначе се отваря началната страница

-------

Разгледах Simple Smile Весело сте си изкарали  Hug Да ти е жив и здрав!

# 253
  • Мнения: 758
Правилният линк, който трябва да дадеш, е този http://www.snimka.bg/album.php?album_id=196378   bouquet 
Иначе се отваря началната страница

-------

Разгледах Simple Smile Весело сте си изкарали  Hug Да ти е жив и здрав!

Оправих го ама докато се сборя Simple Smile
а и блогодаря да ти се връща

# 254
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Мерси, мерси  Mr. Green
Изглеждаш ми много позната от някъде  newsm78
Сори за спама  Blush

Общи условия

Активация на акаунт