Русе

  • 19 736
  • 270
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 758
Мерси, мерси  Mr. Green
Изглеждаш ми много позната от някъде  newsm78
Сори за спама  Blush
ами като гледам децата ни са набори и може да сме се засичали из парка или на центъра ходех докато беше хубаво времето
оф как жадувам за хубаво време да го изкарам малко този бяс от нас, вие как се оправяте с изразходването на енергията в този студ, кал и мъгла?

# 256
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Никак. Добре че от време на време ходи на ясла. Иначе като си е вкъщи само се чуди каква бела да измисли.  Crazy
Сигурно из парка сме се засичали. Ние преди бяхме до Братя Миладинови, а сега на Цветница.

# 257
  • Мнения: 389
Най-накрая успяп да спретна едно малко албумче на Гого от рожденния му ден!
Ако искате го вижте
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=196378

Голям сладур!

# 258
  • Мнения: 758


Голям сладур!
[/quote]

О, мерси  Embarassed мед ми капи от сърцето

Деб,  Ако пратиш снимка може и аз да се сетя Simple Smile
А къде сте записани на ясла?  Аз съм подала в 8-ма и 16-та. ама не съм проверявала до къде сме стигнали с класирането и дали ще изкласим Simple Smile то още не ми е много спешно ама до есента трябва да тръгне на ясла, че нагоре ми дойде работа и бебе.

# 259
  • Мнения: 430
Как са днес русенските момичета по разходки ли сте?Вчера ходих в магазина за ластици ,шноли и др подобни до Опиума (старото бинго)гледам пуснали са коси за удължаване най различни на 10 ,20 лв някой ако си е купувал подобни дасподели впечатления Хайде чао -успешен ден

# 260
  • Мнения: 5 299
Как са днес русенските момичета по разходки ли сте?Вчера ходих в магазина за ластици ,шноли и др подобни до Опиума (старото бинго)гледам пуснали са коси за удължаване най различни на 10 ,20 лв някой ако си е купувал подобни дасподели впечатления Хайде чао -успешен ден
Освен за подпалки, за друго едва ли стават. Една хубава коса(треса) струва 100-200 лв. Ти сама си предцени на какво качество е 10 пъти по-евтино.

Някой да пусне нова тема, мен ме мързи.

# 261
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Честит Рожден Ден Деб
         Желая ти много здраве,много късмет,щастие и благополучие.
                 

# 262
  • Русе
  • Мнения: 1 155
 Blush Благодаря!      bouquet 

# 263
  • Русе
  • Мнения: 271
Честит Рожден Ден Деб
Желая ти много здраве,много късмет,щастие и благополучие.

  bouquet nbirthday

# 264
  • Мнения: 3 216
Честито и от мен, Деб! Да си жива и здрава, много щастлива, обичана майка и съпруга!

# 265
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Честит Рожден Ден, Деб!

# 266
  • Мнения: 202
Ч Р Д ! Да си жива, здрава и много обичана! Simple Smile

# 267
  • Мнения: 410
честит рожден ден и от мен!!!!!!!!  bouquet.много щастие и любов Heart Eyes

# 268
  • Мнения: 14 133
Честито и от мен, Деб! Да си жива и здрава, много щастлива, обичана майка и съпруга!

Heart Eyes   bouquet

# 269

Общи условия

Активация на акаунт