"Сделка или не"

  • 26 863
  • 195
  •   1
Отговори
# 15
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Whistlingискам и аз в сделката и 200 000 лв  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 133
....................Май каза,че спали в Плиска.Студиото било в басейна на Славия и много студено.
В "Хемус" спахме... А в басейна на Славия си е клинч по принцип.. Как се отоплява това нещо - никак точно. Не знам дали е нагласено за кутиите, но знам, че е нагласено кой да играе. Слагам си главата за това...
не си слагай главата моля те !
толкова ли не ти пука за тази 4аст от тялото Shocked


# 17
  • Мнения: 603
....................Май каза,че спали в Плиска.Студиото било в басейна на Славия и много студено.
В "Хемус" спахме... А в басейна на Славия си е клинч по принцип.. Как се отоплява това нещо - никак точно. Не знам дали е нагласено за кутиите, но знам, че е нагласено кой да играе. Слагам си главата за това...
не си слагай главата моля те !
толкова ли не ти пука за тази 4аст от тялото Shocked

Щото го видях на живо, за това...
Бяхме решили да играе бременното момиче. Гласувахме - 21 грешни и 1 верен (Джамбазови)... Не можело така, бла-бла. Само да уточня, предаванията щяха да се излъчват на 24 и 25 Октомври. Прегласувахме - 22 верни отговора. Кого избра "компютърът" - сем. Цветанови - или по-точно Цветан Цветанов (когото дават в момента по "Сблъсък") 2 дена преди изборите... (за непросветените - кандидат за кмет на В. Търново от листата на ГЕРБ). Играели благотворително - бла, бла... Как стават тези неща?! М, м, м?
Аре нема нужда...

# 18
  • Мнения: 1 674
Whistlingискам и аз в сделката и 200 000 лв  Mr. Green
че кой не ще парите newsm78

# 19
  • Мнения: 740
Верче, може ли още подробности на ЛС. Фен съм ти
Аз се нуждая от 5000 за медицинска процедура. Никога няма да ми я дадат, нали?

# 20
  • София
  • Мнения: 3 249
Имах една прима карта, на която й изтичаше валидността и с мъжа ми решихме да изпратим смс-и за благотворителност, но и да "чукнем" няколко на "Сделка или не". Това миналата година. Познай дали ни избраха обаче Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 3 042
penasim, пожелавам ви късмет както и на всички други пускаше sms.

Аз не пускам, от време на време гледам играта по тв. В тази връзка искам да попитам нещо за снощното предаване, че изпуснах края. Колко пари имаше в кутията на мацката дето прие сделката за 40 000 лв. Бяха останали 2 кутии с 300 лв и 100 000 лв.
 PraynigДано някой ми отговори, че умирам от любопитство.

# 22
  • Мнения: 366
Имаше 100 000 лв.

# 23
  • Мнения: 3 042

Благодаря за отговора!   bouquet

# 24
  • Мнения: 133
много се зарадвах на дядо и баба Янко и Мария дето спе4елиха 50 000 лева онази ве4ер
 Hug

много искам и нас да изберат Praynig

# 25
  • Мнения: 624
И ние пращахме sms-i,ама нищо Laughing Laughing Laughing

# 26
  • Мнения: 133
Надежда е моето име!!

Сно6ти ми стана много мъ4но за баба и вну4ка Cry Cry Cry

изпуснаха 45 555 лева  #Cussing out

# 27
  • Мнения: 133
чакаме обаждане  Flutter

# 28
  • Мнения: 515
Чакайте си, чакайте си, ще има да чакате, всичко е толкова наредено относно участниците че незнам...

# 29
  • Мнения: 740
Малко подробности? Кой, защо и как е наредил? На какъв принцип? Кой е с преимущество?

Общи условия

Активация на акаунт