Публично кърмене

  • 3 918
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 586
Аз  щях да се учудя, ако имаше само положителни реакции. Не може всички да сме умни Wink
хихи, и шали май действа с рефреша  Laughing

# 16
  • Мнения: 456
Това е просто БЕЗ КОMЕНТАР!!!!! ignore2  На фона на освободените хора тук и на това как искрено се радват на бебетата, а да не говорим на майка, която кърми в парка или в някой търговски център, написаното просто ми изглежда меко казано отвратително. Но тъй като не си струва какъвто и да е коментар, пак повтарям --- без коментар!!! offtopic

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Както написах и там...не е лесно да си консерва, а да си тъп е още по-трудно, но това им го спестих Twisted Evil
Бу, тези отзиви са показател, че следващото показно кърмене трябва да се случи в най-скоро време...
И си мисля, че след 10-я път вече на никой няма да му пука, щото ще им омръзне да си чешат езиците с нас newsm08
Така, че - с циците напред newsm10

# 18
  • Мнения: 863
Цитат на: Jade
Както написах и там...не е лесно да си консерва, а да си тъп е още по-трудно, но това им го спестих Twisted Evil
Бу, тези отзиви са показател, че следващото показно кърмене трябва да се случи в най-скоро време...
И си мисля, че след 10-я път вече на никой няма да му пука, щото ще им омръзне да си чешат езиците с нас newsm08
Така, че - с циците напред newsm10

 newsm10  newsm10  newsm10

# 19
  • Мнения: 7 430
Цитат на: boo
ooooh! Не знам как успях да напускам еднакви мнения - уж само рефреш натисках! Сега освен във фанатизъм и в спам ще ме обвинят! Rolling Eyes


  newsm08 и аз само веднъж натиснах, но имам няколко мнения - не си само ти бу smile3503

И аз се ядосах на това, което са писали "някои"...Чудя се дали наистина го мислят това..."Да бе що за тъпотия", "....но чини ми се голяма глупост туй с масовото кърмене", "Трудно мога да се сетя за по-голяма простотия"
Аз бих се засрамила от това....задавам си въпроса - тези жени майки ли са??? newsm12

# 20
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
БУ, ти нали знаеш че ние сме с тебе. Ти и още една майка да има с тебе на твоето мнение е напредък- с малки крачки но напредък. А тук сме много майки с тебе-така че напредъкът е по- осезаем. На мен ми направи страхотно впечатление, че въпреки военните действия които са се развивали във форума по отношение на кърменето, повечето майки заровиха томахавката и те поздравиха. Това е НАПРЕДЪК. Мисле че тези успехи трябва да те радват и да не обръщаш внимание на Консерви както каза Jade. Някой хора се променят и това говори добре за тях, други не се променят- но това е само за тяхна сметка. Аз повече се ядосах на Монитор и яко ги насолих и понеже предполагам не съм била само аз- до сега не са ми отговорили Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 280
Цитат на: Jade
Бу, тези отзиви са показател, че следващото показно кърмене трябва да се случи в най-скоро време...


Да, Бу!! Точно такава си мисля и аз, че трябва да е ответната реакция на нелепите коментари на тези жени!!
Имаш 100% подкрепа и в мое лице за всяко подобно начинание, в което повеждаш хубавите, гордите майки!!
А негативното мнение хич да не те интересува!! Не си струва дори да влизаш в спор с подобни....
Продължавай да действаш позитивно!! newsm10

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Аз съвсем позитивно си казах какво мисля... сигурно майките им няма да ги пуснат да си играят вече с мен, но какво да правя - понякога и моите здрави нерви сдават багажа  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 228
Винаги се намират противници на абсолютно всичко - обикновено само заради идеята "да оплюем дружно нещо". Особено ако това нещо е различно и неразбираемо за тях. Не си струва човек да се ядосва заради хора, за които кърменето е равно на показване на цици. А за изпускането на нервите - от постингите ти не личи такова нещо, напротив - много са си умерени и интелигентни.

# 24
  • Мнения: 385
Винаги съм искала да съм различна от другите. Странно е, че кърменето ме прави различна, защото в един нормален живот това е толкова естествено. Но пък чувствайки се различна, гледам с насмешка на "онези там". Това е моята препоръка към, и ти гледай с насмешка.

# 25
  • Мнения: 307
Изобщо да не ти дреме Боо за тези ....да не ги назовавам както ми се иска!  Аз не мога да си представя, ако не кърмя  навън...какво ще правя?!?  Тук разстоянията са толкова големи ...не мога да ти4ам към вкъщи всеки път. А следващото ни дете  ще  е кърмено в БГ един ден ...ние ще сме там след известно време запостоянно.  Съответно ...аз ще съм от тези които кърмят навън....нека някой да дойде да ми каже нещо, ще му стопя лагерите  на момента!!! Признавам си ...и аз се ядосах много на тези писателки във оня  форум....

# 26
  • Мнения: 3 161
Какво ще кажете за следваща среща в София? Борисовата градина, събота? И ще поканим журналистите от 24 часа и Монитор?

До скоро!

# 27
  • Мнения: 488
Еййй, че се вбесих и аз!!!   #2gunfire
Те ще ми казват къде да си кърмя детето и кое било прилично или не....айде, да пътуват!
Ама хич не виждам смисъл да наливам мозък в някакви кухи глави, нека гният в невежество! Не ми се занимава с разправии, има толкова хубави неща за правене... Grinning
Момичета, който има нужда да разбере какво сме направили и каква е целта, ще го разбере и тогава ще има смисъл... не можем да мислим за всички, които си избиват комплексите, особено в нета...
Бу, не се ядосвай  Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
Мда, много патки има Hands Fist
Аз в знак на подкрепа вчера за първи път през живота си кърмих в градинката.Голям цирк стана, ама нейсе Laughing

# 29
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ами да, не може 100% да са "ЗА"..както и не може 100% да са против- това всички го знаят, нищо ново.
Няма нужда от нерви за очевидни неща.
Но честно си казвам- да видя банда майки в заведение, в което мисля да седна- няма да се случи. Директно си заминавам. Кърмете си. Но тази показност е малко прекалена, според мен.  33uu  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт