На 8 месеца, но не иска нищо да яде, освен от гърдата

  • 940
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
и при нас стоеше този проблем много дълго време .. да не кажа и до сега ... яде храна само, когато мен ме няма или просто , за да я опита ... в останалото време е на кърма ...и в момента е на цицата - за 4 път от сутринта  Crazy

# 16
  • Мнения: 134
Споко! Simple Smile И ние сме като вас, а доскоро и аз се бях леко психясала. Сигурно не ти е лесно, особено ако има около теб хора, които се пулят "Ама как така нищо не яде?"  В притеснението си и аз прибягвах до глупости в стила на "няма злояди деца, има родители които не искат да се правят на маймуни" /кой пък мозък инициативен го е измислил това  Shocked/ и се маймунях, но без резултат. В крайна сметка изчетох внимателно темата за педагогическото захранване и сега караме по тая схема, не че яде кой знае колко, но поне проявява искрен интерес към храната и с желание си отваря устичката за разни дребни парченца от моята чиния. Във връзка с последното аз минах на по-често и здравословно хапване като винаги бебка е в мен или покрай мен, за да ме гледа. Само за две - три седмици положението се променни коренно, сега щом ме види да нося някаква чиния или купичка на масата почна сама да се предлага да я вземам. Много харесва трохички козе сирене, сдъвкана ябълка и круша, а пък задушените броколи колко я впечатлиха, чак се изненадах.
Та така, съветвам те да опиташ педагогическото захранване, желая ти успех и важното е да не се притесняваш, не познавам никой на мойта възраст, който да е още на кърма или на пасирана храна Wink

Общи условия

Активация на акаунт