Имате ли странни навици ???

  • 9 298
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Като лежа, си "тактувам" с крак. Вежди също скубя, като малка гризях нокти.
Абе, неврози.

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
И аз имам навика да броя - лентите на щорите, редовете плочки до тавана в банята, топчетата в супата и ... Ако не мога да спя - припомням си списъка на съучениците си /в класовете/ - по номерА. Ако не се сетя как се казва някой, подкарвам азбуката и си изреждам имена със съответната буква.Имам и още, ама ще спра, че ще си направите грешни изводи  Wink

 ooooh!, ти да не си другото ми аз newsm78 това с броенето направо ме побърква понякога, ама кво да прайш Wink

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Как се казваше това с броенето, компулсивно-обсесивно разстройство ли?  Laughing

# 18
  • Мнения: 3 537
1. Гриза си устата от вътрешната страна.Понякога до кръв Rolling Eyes
2. Когато не мога да заспя броя "овци"...една овца, две овци и т.н, много бавно ,което ме унася и на към 100-тната овца заспивам Laughing
3.Понякога си гриза кожичките около ноктите

# 19
  • Мнения: 2 978
1. Гриза си устата от вътрешната страна.Понякога до кръв Rolling Eyes
2. Когато не мога да заспя броя "овци"...една овца, две овци и т.н, много бавно ,което ме унася и на към 100-тната овца заспивам Laughing
3.Понякога си гриза кожичките около ноктите


Аууу няма да си играя повече с теб Naughty

# 20
  • София
  • Мнения: 114
Олеле, и аз броя. Като ми стане скучно да броя така нормално, почвам четни-нечетни. Също - хващам последните думи, които съм казала/чула/прочела на някоя реклама и се опитвам да ги групирам в групи с равен брой букви, като не става точно, включвам и препинателните знаци. Sunglasses

# 21
  • Мнения: 2 700
Аз пък ако ям нещо вкусно съм била ръмжала тихичко, казва мъжа ми. Подсъзнателно сигурно се усещам дали сме сами или има някой и в компания не го правя, но сутрин вкъщи чувам ежедневно "Спокойно, няма да ти го изям" Embarassed
А като съм нервна си хапя крайчеца на устните.

# 22
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
"вземам" някоя дума от изречение и започвам да броя буквите й на пръсти като си свивам пръстите, после продължавам със следващата дума от изречението ...

# 23
  • Мнения: 211
Спя с две възглавници - една под и една върху главата ми. Ако нямам втора възглавница, трябва да си завия ухото.  Grinning

О, да, и аз така, може цялата да съм отвита, но на главата задължително трябва да имам нещо  Simple Smile
И аз съм същата ooooh!
Това дали не е някакъв вид страх newsm78 По-точно, чувствам се ужасно, когато ухото ми не е завито.
Гледам номерата на колите и се старая да ги запомня, правя асоциации с номерата на колите на познати..
Държа си зъбите стиснати толкова силно, че ме заболява ченето най-редовно. Нощем да не говорим...
Гризенето на кожичките не ме е подминало и мен и много се мразя за това.
Почесвам се, където не ме сърби..
Имам и навика като чуя нещо, дума например, да я изписвам във въздуха с пръст. Хората ще кажат, че имам нервни тикове!
И аз броя глъдките си абсолютно винаги.

# 24
  • Мнения: 1 224
Пък аз когато седна да гледам нещо,било то някой филм или просто да блея в телевизора,не спирам да си мърдам пръстите на краката. Друг навик ми е , преди да си измия ръцете,да си мажа крем или да си слагам шампоан , винаги първо го помирисвам,после се цапотя Simple Smile  Rolling Eyes Също така, не мога да спя с отвити крака,защото имам чувството , че някой ще ме издърпа от леглото  Joy

# 25
  • Мнения: 17 407
Въртя си косата, хапя устни, по нам колко пъти проверявам нещо си, склонна съм многкратно да обуя и събуя чоропогащник- все обсесивно- компулсивни "работи" Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 401
Охо имам и още как. Първия, за който се сещам е, че в заведения винаги забърсвам приборите и  ръбовете на чашите със салфетки ... хмм  Laughing 

# 27
  • Мнения: 211
Охо имам и още как. Първия, за който се сещам е, че в заведения винаги забърсвам приборите и  ръбовете на чашите със салфетки ... хмм  Laughing 
Това не е странен навик Naughty
Това е напълно необходим навик Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 171
Ако видя изпусната щипка за пране под някой балкон я взимам. ::

# 29
  • Мнения: 17 407
КАто каза щипки- като простирам, си подбирам  щипките задължително с еднаква форма( много рядко и цвят Mr. Green)

Общи условия

Активация на акаунт