ВРАЦА - 5

  • 20 866
  • 283
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 98
Хоп, записвам се и аз в темичката  Grinning
Здравейте! Аз съм врачанка по душа и месторождение, но за съжаление сега живея в София. Откакто се роди сина ми Сашко обаче честичко пребиваваме във Враца за по 2-3 седмици и много бих се радвала да си организираме срещичка по някое време, ако позволява времето.

# 211
  • Мнения: 2
Е здравейте и от мен ,
Честит имен ден на всички именници. Да ти е жива и здрава щерката Тони и само безгрижни игри да има.И на Шани също Честито.

# 212
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
! Аз съм врачанка по душа и месторождение, но за съжаление сега живея в София.

Привет, колежке!   bouquet

Гъсето и на теб, здравсти!   bouquet

Тук е много уютно  Hug ще се чуствате ОК, надявам се ...  Simple Smile

# 213
  • Мнения: 2 425
Добро утро на всички  Flutter
Какво хубаво слънце е навън, а какъв студ е Sick Некви меци напъват на прозореца  Laughing

# 214
  • Мнения: 337
Добро утро и от мен.

Зори, добре дошла  bouquet
Не е студено навън Бейби. Така ти се струва. Много е приятно времето. Следобяд мисля да изведа звездата на разходка.

# 215
  • Мнения: 2 425
Може би така ми се е сторило понеже съм била на топличко.

# 216
  • Мнения: 2 425
Оооо днес ще се излиза  Joy  Няма начин да пропусна малко свеж въздух  Hug

# 217
  • Мнения: 556
Има ли мами които са ходили при д-р Петкова,тъй като аз мисля да при нея да ходя.Ще се радвам,да чуя отзиви за нея.

# 218
  • Мнения: 98
Да питам, има ли албумче със снимчици на бебчетата, както в отчетните по месеци? (Дай ми на мен да гледам снимки на бебоци  Laughing )

# 219
  • Мнения: 2 425
Не знам да има, но ако искаш ей я на моята кукла
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=149966&view=1&photo=409

# 220
  • Мнения: 1 101
Аз ходих при Петкова докато бях бременна и след раждането. Раждах  в нейната смяна - бях без уговорка и съм щастлива че попаднах точно на нея и особено на правилната акушерка. Доволна съм от нея в общи линии. Тази седмица дори отоново ще я посетя, че на останалите гинеколози нямам никакво доверие.

# 221
  • Мнения: 17
Аз също родих при д-р Петкова. И съм невероятно доволна от нея и не бих я сменила с  друг лекар. Един ден,ако имам второ дете пак бих отишла при нея. За мен тя е най - добрия лекар и като специалист и като човек.

# 222
  • Мнения: 159
Ходих при Петкова на преглед- направи ми изключително добро впечатление, но тя не работи във врачанската болница (поне това ми информацията от юли месец тази година). Аз ходих при Махинова, хубавото при нея беше, че когато видя, че нещата излизат извън контрол просто каза, че не може да се справи и да ходя в София. Но ако сега ми се наложи да избирам бих избрала Партовска, и при раждането бих си платила. Това е мое мнение- не съм запозната във Врачанската болница как стоят нещата.

# 223
  • Мнения: 1 462
Петкова наистина не работи във Врачанската болница и това беше една от причините да избера Партовска. Тя работи в болницата. А и вече има ценоразпис като в нормалните болници, тъй че уговорката е легитимна  Wink

П.С Има ли някакво значение кой ще пуска нова тема или да пускам  newsm78

# 224
  • Мнения: 2 425
Добро утро, а то наистина е добро. Hug Тези дни някой ни обича като ни дава такова разкошно време Party

Общи условия

Активация на акаунт