Зимата на вратата чука, АВГУСТинчето в космонавта гука

  • 12 830
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 721
Нели,честит имен ден и на твоето татенце  bouquet
Гале,чести имен ден и ма мъжлето  bouquet
Мерси за пожеланията! Hug

# 16
  • Мнения: 223
Добро утро!Ние спахме на пресекулки тази нощ, но все пак дори и болен спа - мрънка, диша като малко драконче... Сега пак киха, закашля се, изморен е, но аз съм малко по-спокойна! Благодаря ви. Велева, Мариетка, сложих му и Стеримар - много бях чела все за него, но не съм вземала. Пробвах го на себе си - отпушва ме чак до пъпа.
Интересното е, че аз себе си от такива сополи и кашлици не се лекувам никак. Дори се смея като някой вика на сополите си "болест". Майка ми пренебрегва такива неща. Но защото към Яворчето съм такава!
Благодаря ви за милите нощни думи и помощта
Жужка, ти не си захранила на 40 дни, миличка. Моято педиатърка соковете ги нарича "десерт" Hug, а не захранване. Виж каква е мила. Малко врабче с десертче и с мама мързелушка, на която новата теория и пасва добре на мързелушкането. Освен това на една моя приятелка бебето каките(на 4 и 6 годинит) го захраниха с паста Балкан още във втория месец JoyТова е захранване
Поздравявам именниците ви у дома и нашите малки именници тук! Да им е светло из пътя.
Честито и на тримесечковците (нали се родихте на нашия термин Whistling - щастливи ще сте)

Ние сме си запалили свещ у дома, за да призовем светлото у нас и висока подкрепа.

Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 12:07 от Тиги-Мигъл

# 17
  • Мнения: 361
Dimiani, ще излизаме ли?
Трябва да ходя до бебешкия магазин.

# 18
здравейте и от мен.
аз май маааааааааалко ще ви с разсърдя, че не сте ме записали в новата първа страница, ама малко. Дано в другата тема да не ме пропуснете. Аз бях с термин 19.08; Антония се роди 2.500 и 45 см
Честито н именниците и на рожденниците и на месечковците. Нека всички за са здрави и послушни.
Сладкишче много са ти вкусни почерпките - БЛАГОДАРЯ
А за майчинството да ви се похваля имам най-готините счетоводители на света. Още с подавнето на документите в НОИ и след 10 дни-пари.
Всичко зависи от навременното подаване на документите.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 721
Ади,не знам за сега няма да излизаме!Ако реша ще ти се обадя bowuu
Златомира,не се сърди още в тази тема ще бъдете добавени Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 843
Днес си имаме двоен празник! Анжела има Имен Ден и става на три месеца!


Честит празник на всички празнуващи!    bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 389
Честит имен ден на празнуващите, и на месечинките  bouquet
 Марти  е много неспокоен ,спи по 30 мин и се събужда почва да мрънка това е и ден и нощ , сага се обадих на майка ми и тя ходи до една жена която бае- бил урочасан,надявам се сега да се успокои
Ех и мой та свекърва е същата, но като си помисля,че и ние ще бъдем свекърви/ живот и здраве/:))

# 22
  • Мнения: 1 380
Днес си имаме двоен празник! Анжела има Имен Ден и става на три месеца!


Честит празник на всички празнуващи!    bouquet  bouquet  bouquet
Перси не знаех че и Анжелите са именници днес???
Хайде да ви слушат именниците.

# 23
  • София
  • Мнения: 843
Опс нещо се бъгна,затова  наново! Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 380
Перси сетих се Анжела, от ангел , а нали сега е Архангелов ден. ooooh!
Взехте ли си от новите памперс с лосиончето от Алое. многооо хубаво миришат. Мъжо снощи се прибира с един пакет памперси и вика: Ми това моми4е на щанда с пелените във Фантастико такава промоция направи, че ми беше неудобно да не купя. #Crazy hahaha Joy hahaha
Ама съм много доволна.

# 25
# 26
  • Мнения: 1 216
Добро утро от мен!
През нощта два пъти се хранихме и аз  днес си поспах до към 10ч30. Баткото е зациклил на Пинко и гледа на ДВДто. Малчото кротуваше в легълцето. Добри деца.
Честити месечета на малчовците!
Честит имен ден на именяците. Аз съм Милена и също ви черпя по случая с усмивки и добро настроение  Grinning  Heart Eyes  Party  Crazy  Whistling  Joy  Wink  hahaha  Mr. Green   bouquet
adriana d, много силна беб Ивон. Каменчето се надига, но чак в такава поза не съм го хващала.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 721
ООооо........... Ади мерси много! Много сме готини всичките Heart Eyes Party Mr. Green пу-пу Crazy

# 28
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Добър дееен!

И наш'то гардже има имен ден днес според някои! Аз знам, че е на 30.05, но дир.бг е на друго мнение.....та, чувствайте се почерпени. Честито на всички за всичко!!!

# 29
  • Мнения: 195
Честито на всички именници и на месечинките!!!






и аз днес имам имен ден bowuu smile3521  bigdance2

Общи условия

Активация на акаунт