Зимата на вратата чука, АВГУСТинчето в космонавта гука

  • 12 845
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 222
Ето малко снимки, защото предходните нещо не излизат~

Персиян-Матей на 2 месеца

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=167057&photo=8
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=167057&view=1&photo=9
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=167057&photo=10

Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 19:19 от PIVANOVA

# 76
  • Мнения: 423
Ох, не знам ве4е Sad Не е да не му стига кърмата, защото като се дръпне, как хвър4и не е истина...пробвах и със смяна на гърдите - няма резултат. това ми го прави от болницата, което ме навежда на мисълта, че има нещо общо със стафилококовата инфекция, (която според мен хванахме там)макар 4е тези бактерии ги намериха в урината.а АМ като му давам заспива с шишето в устата. 120 мл ги ядем 1 час в най добрия слу4ай.ей сега от 6 часа яде с паузи(през които спи като заклан) и току що му извадих шишето от устата - изял е само 60мл.  ooooh!

# 77
  • София
  • Мнения: 5 752
Сонита,аз много го харесах това име Heart Eyes и 1 час преди да родя казах: Това ще е Peace Иначе е  на един футболист Райън Гиг Flutter Кажи на вашия приятел ,че има страхотно име  Mr. Green Blush
А Райън все ми изглежда различен на снимките,на коя малък на коя по голям Mr. Green често виждам прилика и в други бебчета Flutter
baby_illy,далечко си ни Confused Rolling Eyes
Ади и нашта става за след това  Peace но тва педерастче  Mr. Green те е успало Laughing

# 78
  • Мнения: 243

Знам  Tired Ама като се стопли времето си запазвам една среща за по биричка  Joy Знам че няма да ми откажеш  Peace

# 79
  • Мнения: 361
Бейби Или, благодаря  bouquet
Ами заповядай в нашата компания, ние сме всеки ден заедно с Тони и бебе Райън.
А по интересното е, че сме излизали в една компания, живеем супер близо, познаваме едни и същи хора, но се запознахме във форума чак когато забременяхме Joy

Ивон сега си е захлупила лигавника на лицето и се залива от смях, какъв кеф самооооооооо Joy Joy Joy

# 80
  • Мнения: 243
Бейби Или, благодаря  bouquet
Ами заповядай в нашата компания, ние сме всеки ден заедно с Тони и бебе Райън.
А по интересното е, че сме излизали в една компания, живеем супер близо, познаваме едни и същи хора, но се запознахме във форума чак когато забременяхме Joy

Ивон сега си е захлупила лигавника на лицето и се залива от смях, какъв кеф самооооооооо Joy Joy Joy

И аз благодаря за милата покана  Hug само че , както каза Димяни, "малко" сме далече. Ние с теб не можахме да се засечем в Шейново, нали уж бяхме с един термин, пък то каква голяма разлика стана. Ама важно е че бебочетата се родиха живи и здрави и сега растат обичани  Heart Eyes Мойто диване пък не признава лигавник. Той обича легнал да си похапва и всичко се стича по бузката и директно на леглото - слагам кърпичка отдолу-лигавника не ми върши работа Naughty Ама важното е да хапва малкия бонбон  Peace

# 81
  • Мнения: 3 595
Силви уморена и объркана съм за да давам съвети, но защо не питаш в кърмаческия  newsm78

# 82
  • София
  • Мнения: 5 752
baby_illy,не отказвам бира да,може и друго по силничко hahaha Mr. Green
Ние папаме задължително с лигавниче, че като е повечко гладен дърпа като невуждал и му се стича  Crazy и трябва на ден по 5 пъти преобличане.и

# 83
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Ха здравейте банда   bouquet
 Аз най- накрая се наканих да пипе че чак срам ме хваща дето не съм писала от панти век Hug
 Тааааа ние сме добре ама доста се пооплаших, че малко ни се въспалиха ушичките но вече сме добре  Peace
 В понеделник го карах при педито да го прегледа и го сложих на кантара и познайте  Shocked 7300г с дрехите и махам 300 и какво се получава  Rolling Eyes 7000г ужас  ooooh!ама лекарката каза, че не е дебел а едър и ме успокои  Flutter
 За лапането на ръчичките няма отърване да знаете... ще отиде така до годинката докато не се научат да лапат каквото им падне  #Crazy ... все бутам биби ама не през нея се слагат и двете ръце с цел да се набутат целите в устата  Sick
 Теди за паспорта... ние извадихме на Валката. Ако не сте му направили адресна регистрация отиваш в общината и там попълваш едно заявление на негово име. С това заявление подготвяш един брой снимка, копие и оригинал на акта за раждане, 2 лични карти на родителите, бележка, че си платила 7лв такса за издаване на паспорта  newsm78 и май това е... ааааааааа най- важното попълваш ония формуляр за паспорт дето и ние сме попълвали големия  Peace Ама внимавай и чети внимателно преди да започнеш да пишеш защото има много уловки  Peace а и да пишеш сънтиметрите на бебето, че ги искат а аз не бях ги написала че как да ги пиша като ние бяхме 60см а сега сигурно сме повече  newsm78 ама нищо там пиши  Laughing

 Айде момичета, и да се готвите за голямата война с окрасата на елхата, че аз вече се чудя как ще стане номера  newsm78 , след 10 дена трябва да окрасяваме  Laughing ще падне война  Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 423
Силви уморена и объркана съм за да давам съвети, но защо не питаш в кърмаческия  newsm78
досега 4етох разни неща там и само се отчаях още повече Sadще изчакам утре да излязат пробите на кърмата и така ще реша какво да правя и ще питам
Иви, златна си, много ти благодаря за подкрепата newsm51

# 85
  • Мнения: 3 595
Ама аз нищо не съм направила  Embarassed
Мисля си, че може да е или от стафилококите, ако нещо се вихрят в стомахчето му или има криза на растежа  Rolling Eyes Всички случаи се зареди с много търпение, любов и нежност и предлагай колкото можеш и каквото можеш Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 1 745
Ох,едва успях да ви изчета и вече заспивам на стола.Малката спинка вече от половин час и аз отивам да лягам.
А само да се похваля,че за месец и 4 дни само на кърма сме порастнали с 4 см. и сме качили 1,300 кг. ,че нали първия месец бяха "само" 800 гр. та се притеснявах.
А и за Пентаксима да ви дам линк,на който му трябва нека провери  http://www.oapteki.com/pharmatel/oa.htm Аз утре също ще се обаждам,че и на нас ни трябва.Дано има.  Praynig
И честит имен ден на всички малко със закъснение и честити месечинки.   bouquet

# 87
  • Мнения: 223
Яворчето ни разказа играта от рев - безутешен. Оставих го на татко му и се мушнах в банята. Не си спомням бях ли си мила очите, ама стихове му четох. Команди ме яко лъвчето - телевизията го дразни, една картина го дразни. Не иска играчите, а само да му говоря. Но като ми хване пръстите и небрежно си ги помачква, заспивайки, погледне ме през едни извиващи се мигли, отпусне си едната бузка върху мен ... цялата умора си отива. Само да не се мъчи така
Ребусче, не знам защо се меся, ама ми е мъчно за теб. Утре дано са отрицателни резултатите. Обаче като каза, че след хранене още хвърчи кърма, то ме навежда на нещо друго. При мен също е така. Първо не повярвах, че си цвърчи така сама. После разбрах, че Явор се дави от това. А когато е изморен не може да издържи. Тогава го слагам на другата гърда (там кърмата е по-малко и е мека - както Лони ти е писала има разлики техни си). Та искам да кажа - може, ако са ОК изследванията, да пробваш да цедиш малко преди да кърмиш, за да омекне гърдата и да не цвърка. Радвай му се на гушко и манджата скоро ще стане ясно каква да е.
А сега видях, че има ядливо злато. Ами нашите лъвове може и злато да ядат в бъдеще!

# 88
  • Мнения: 243
Като си говорите за снимки и документи се сетих че и аз имам една питанка. Как забога се прави снимка за зелена карта на двумесечно бебе  newsm78 #Crazy newsm78

# 89
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
така, днес отивам в магаът Памперс, да ги пробвам.
Отивам в къщи, изваждам един и брейй, то много джиджани, едни синички с едно симпатично слонче отпред, а и тънки, абе Либерото- грозното, ряпа да яде. Сложих Памперса, Йована яде и легна.
Събуди се опикана до ушите. Познайте къде е сега цялата опаковка, новозакупени памперси и кой се наложи в бурята пак да търчи до магазина.  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт