Юлските деца, чакат Надето /здрава/ у дома

  • 11 558
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 326
Ние сме на гости на баба му в Д-град. За това поропуснахме срещичката с Пиги и малката сладурка, но следващия сме на линия.

Дидка какво заиграване само се катери, прави бели иска да пипа техника какавато и да е.  Shocked Тук обаче нали е ново място и има непознати "боклуци" се заигра днес с една кутия пълна с дунапренени ролки на баба му. Laughing Е много му се видяха интересни.
Иначе у дома като го хване вече беса почваме да оправяме леглото вадим възглавници,  олекотени аз ги нагласям пред раклата и той ги бута. Вика едно бууу  hahaha Опъваме кривалото и .... Криси се качва на леглото с боен вик И-пи И-пи бяга и скача по него. Но покрай това оправяне и вечер като се събуди ако ми е излязал чаршафа ме кара да си го опъвам иначе няма мира.  Crazy

Тиция и аз си помислих че това е филийка  Embarassed

На мен пък не иска да ми помогне с гледането на КРиси Cry Много бил палав, искал само мен и никой го не иска. Трудно се съгласяват даже и за час да го гледат. Той затова си е винаги с нас де.  Naughty

Джорджи бързо оздравяване  Hug

# 226
  • Мнения: 867
Добър вечер и от мен, сколасах накрая!
Аз пък днес съм кулинарка, решила съм да спретна романтична вечеря, че от забързано ежедневие не ни остава време един за друг. Heart Eyes За предложението за брак ще разказвам друг път че е по-скоро смешно или трагично отколкото романтично.

Иска, какви приключения при теб! Леле, леле. Обаче аз ти се чудя на търпението мен да ме разигравата не два месеца, амаи две седмици да видиш какво представление ще спретна. така ми смениха един телевизор за нов, че и по-скъп. Naughty

Ивка, ех, много тъжно така. Къде живее баба му на Цецко?

# 227
  • Мнения: 39
Първо да започна с това, което забравих вчера - Иси календара е страхотен  newsm10
Да ви се похваля - днес получих най-приятното и очарователно събужване. Мъжо тръгна много рано сутринта в командировка, а Лъчко много се будеше и го взех при мен да спи. Към 8ч. както си спя, усещам едни мекички и топлички ръчички се увиват около врата ми и ме гушват силно. Отварям очи, а той с голяма усмивка и греещи очичкии пак ме гушва, и пак.... Направо се разтопих.... Heart Eyes
Нани - и при вас е боло голяма романтика Joy
Дидка81 - и аз се чудя с какво да го занимавам. Той се заиграва сам, но му писва и се залепя като марка за мен, искам  да играем заедно, но той не ми харесва игрите. Онзи ден извадих да хвърлям един голям кашон, а той се навря вътре и няма излизане. Та ми хрумна идеята да му спрутна 1 къща от кашона и сега съм в процес на "строеж" Wink Ако се получи ще пратя снимка.
А относно заприването вечер - откакто няма големи разходки и ирги на вън, стана трудна работа... Аз продължавам да го слагам да спи към 9ч., но той изпива млякото и се започва една борба в леглото с завивката, възглавницата... но не го вземам, оставам го сам да си заспи. И така- малко борба, малко мрънкане и накрая заспива към 9.30ч.
Кулинарките стават все повече, а аз все повече нямам желание да готвя и домакинствам newsm12

# 228
  • някъде
  • Мнения: 4 962
Де-си, строхотно събуждане Hug- искам и аз така Rolling Eyes! Но поне вече като се събуди и не почва  с рев baby_neutral -  преди по най-бързият начин го обличах и бегом в кухнята да правя една бърза попара ooooh!- а сега се събужда, лежим си някоя и друга минута, понякога и по пловин час, ставам, обличам го спокойно и отиваме заедно да правим закуската Simple Smile

Моят сладур вече си отваря вратите ooooh! - стига на пръсти до бравата и натиска и отваря, даже и външната ако не е заключена Shocked

Много съм нервна напоследък Rage и ми е криво че си го изкарвам на Алекс, но пък и той е едно мрънкащо малко човече yahoo_49

Днес свекито е купила от новите памперси и да видим какви ще излезнат Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 20:54 от didka_81

# 229
  • Мнения: 1 193
Само минавам  smile3533

# 230
# 231
  • София
  • Мнения: 309
Здравейте и от мен!
De-si-и аз наскоро се сетих как като бяхме малки си правехме къщички със сестра ми-най-често от възглавниците на креслата. GrinningСега обаче продават много интересни къщички-тип палатка във различна форма,ето какво купих на малкия:
http://images20.snimka.bg/004511340.jpg
http://images20.snimka.bg/004511339.jpg
Много е удобно-събира му и голяма част от играчките,така че не се наложи да му купувам и кош за тях.
Днес пак бяхме в едно хубаво клубче-новоооткрито-чистичко,красиво,аниматора всъщност е възрастна жена/пенсиониран педагог/много забавлява децата,а те търчаха след нея и викаха,,бабооооооо,,.Между детския кът и масичките на родителите има стъклена преграда,така че малките да имат визуален контакт с мама и тати и да не изпадат в паника,не че им липсвахме де..
На масичките имаше списания,които разгледах на спокойствие!
Това е засега при нас.
Попова-и аз съм правила същата рецепта-стана много вкусно.И аз много използвам Готварския-голямо разнообразие е.
Иси-кофти емоции при тебе.. SadДано скоро ви оправят печката,а най-хубаво ще е да я заменят с нова.На свекър ми само така му върви-развали му се телефона-смениха му го с нов,фритюрника му изгоря-пак,вместо да го поправят му дадоха нов и сега е много доволен-зависи явно откъде си го взел.Успех!

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 21:43 от didito.

# 232
  • някъде
  • Мнения: 4 962
Забелих пацоранатааааа newsm44 newsm44 newsm44
но сега ме е страх да пипна там Rolling Eyes
чела съм че ако се забели може да се заклещи и да не се върне после обратно и като видях че излезна с бързината на светкавица я върнах обратно Crazy

# 233
  • София
  • Мнения: 309
Дидка81-споко-ако е зачервена-намажи с дефламол! Peace
Жоржицелувки и да оздравявате! Hug

# 234
  • Мнения: 324
didito - от къде си взехте къщичката, изглежда много забавна? И къде се намира новото клубче? Пусни линк, ако има.
Дидка - малко на патерици да честитя за годишнината от предложението - дълъг семеен живот ви желая, изпълнен с любов и разбирателство.
Калоян почна сам да се заиграва, взима си нещо от коша и си играе. Все още най-много обича щипките, (имаме вече две кошнички) слага ги в камиони, купийки, кофички, реди ги в/у каквото се сети. Скоро му взехме едни чашки, които се редят една в друга или една в/у друга като кула и с тях се позаиграва.
Ветта - играта на компа е супер. Калоян много я хареса, особено като излезе пепе (пеперудка).
Ели - и аз като теб творя за базара, после ще покажа. Ети и мен запали, макар че още миналата година ми се искаше да направя нещо, но беше невъзможно с Калоян на ръце.
 Hug

# 235
  • Мнения: 845
 newsm03 Майтап-истина, но моите неща, които съм сътворила за Базара, ако се продадат за по 50 стотинки ще имат поне 50 лв.-да не говорим, ако сложат по 1 левче-значи 100 лв.  smile3506Така, че съм амбицирана много да помогна на сирачетата   newsm47
п.п. ако някой няма лесни идейки наум, аз се ровя доста из нета и мога да предложа помощта си Hug

# 236
  • Мнения: 314
От доста време не съм писала,ама изчетох всичко.Първо: честито на ималите повод да празнуват тези дни.  bouquet
didito: и на мен много ми хареса тази количка,казвай от къде е. Hug
Иси:календара наистина е страхотен,трябва и аз да сложа снимки,ама все не остава  време. Сложиха ни кухнята миналата седмица,видях обаче че на абсорбатора 1-та лампичка е изгоряла,ами късмет.Дали са ми го продали така,дали при транспорта се е случило.Ще пробваме да я сменим,ако не стане ще ходя и аз да се разправям.
Днес дойдоха за щорите да свалят размери,капарирахме ги.Утре ще ходим до фирмата за кухнята да ни правят оферта за още 2 шкафа,че така няма да стане.Много ме дразни стената от другата страна на прозореца,която стои празна.Чак сън не ме хваща.  ConfusedС такива работи се занимавам тези дни.Бавно и славно напредваме с къщата.
Зоя се заиграва самичка,но много за кратко.Режим нямаме,всеки ден е сам за себе си,идея си нямам кога ще и се доспи,кога ще яде. ooooh!Днес на обяд отказа храна,никне ни най- после долния четвърти зъб след 4 месеца застой и е нетърпима.Хубаво поне ,че по цяла нощ си спи,а ако се събуди е за кратко.На мен никой не ми помага,не че се оплаквам де,само споделям.Нашите баби хич и не искат да я гледат горката.Едната пак е сърдита за глупости,другата замина днес на почивка в Египет,абе не случи на баби,милото. ConfusedА си е кротка иначе,няма никакви проблеми с нея,спи,яде,слуша. Mr. GreenДа не казвам,че за 1 път я оставих за цяла нощ преди месец,когато бяхме в Лондон.Ми ще си я гледам и тва е.Не ми тежи,ама ми се иска понякога да имаме малко време за себе си с татито,ама нътц! Tired
Къде ще празнувате НГ? Давайте идеи,ходи ми се някъде,ама ще трябва да става и за деца,че пак никой няма да я иска Зоята.
Лека вечер на всички. Hug

# 237
  • Мнения: 1 341
На мен никой не ми помага,не че се оплаквам де,само споделям.Нашите баби хич и не искат да я гледат горката.Едната пак е сърдита за глупости,другата замина днес на почивка в Египет,абе не случи на баби,милото. ConfusedА си е кротка иначе,няма никакви проблеми с нея,спи,яде,слуша. Mr. GreenДа не казвам,че за 1 път я оставих за цяла нощ преди месец,когато бяхме в Лондон.Ми ще си я гледам и тва е.Не ми тежи,ама ми се иска понякога да имаме малко време за себе си с татито,ама нътц! Tired
Къде ще празнувате НГ? Давайте идеи,ходи ми се някъде,ама ще трябва да става и за деца,че пак никой няма да я иска Зоята.
Лека вечер на всички. Hug
Ей това все едно аз съм го писала. С тази разлика, че едната ни баба не е в Египет на почивка, а на работа в чужбина. Тя има огромното желание да гледа Ема, но няма възможност. Другата се ослушва и хич не й пука, кое, как, защо и дали....но и по-добре, все пак е свеки.
Относно НГ....ние май няма да ходим икъде. Едни цени, едно чууудо  ooooh! , всички места с по-поносими цена са заети много отдавна.Ако останем в Сф, и да излезем на кръчма, пак не става, няма кой да гледа Ема.  Tired Та така, май скучничко се очертава да бъде НГ за нас.
Дидито, дай линк за клубчето, че цяла зима май по такива места ще се ходи.
Дидка, браво за пишоната. И Ема от няколко дни се научи да си отваря вратите вкъщи, и сега вече няма спасение.  Crazy

Хубав ден от мен.

# 238
  • Мнения: 2 484
Ети и ние имаме над 100 лв в щипки(ако 1 бр е 1 лв),да не говорим за странични неща като кутийки и фигурки от тесто!Тук се амбицираха и приятелки комшийки и творим с пълна пара,даже  Grinning ме изпреварват

Ето нещо даже още не са довършени някои но има време!http://www.snimka.bg/album.php?album_id=193067

Последна редакция: сб, 17 ное 2007, 09:54 от Eli83

# 239
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Дидито,а аз искам да те питам пъзела на земята от къде е ?

Момичета  smile3501 и аз искам да участвам в коледния базар ,но с тези диванета освен вечер след 11 друга възможност нямам.Май ще се включа догодина Sad

Общи условия

Активация на акаунт