Юлските деца, чакат Надето /здрава/ у дома

  • 11 530
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Добър ден и от нас!

НАН  Hug

Снощи тъкмо гледах и слушах таткото на Криско,когато Галко е взел шишето лакочистител,отворил го е(въпреки че нарочно го затегнах) и го надигнал  Confused Направо ми пречерня като го видях.Душа го-  устата му мирише на ацетон  Rolling Eyes

Ух,та в такива приключения бяхме снощи... Embarassed

 Ренито Shocked  Галко е добре,нали?!Фил миналата седмица се сресваше с четката за тоалетна,а тя е накисната в разтворена белина!Беше се омазал целия! SickОткачих! #Crazy

# 31
  • Мнения: 1 298
yanac  #Crazy гадост.И на нас ни е мерак да играем с въпросната четка,но досега не сме се сресвали  Rolling Eyes
Да нищо му няма.

Ние имаме още един инцидент през лятото.Баба му решила да го намаже с Аутан против комари и му далада си играе с опаковката.От тези сухите мазила.И тя си бута количката и хич не го вижда в тъмното.Аз ги срещнах и какво да видя-отворил го Гали и нещо предъвква.Направо ми стана зле  ooooh! Само беше кусал.Ама педито каза че нищо му няма,повечко вода да пие.

# 32
  • Мнения: 444
Малее, Рени, какви страхотии разказваш. #Crazy Добре, че нищо му няма на Галко. Praynig
Преди време и Нан разправяше за един инцидент с ножче за бръснене, та направо настръхвам като си помисля какви щуротии им се въртят из главите. Дани веднъж беше докопал едно изхабено червило. Видях го, но бях спокойна, че не може да го изкара нагоре, а и беше празно. Да, ама той взел и един молив за устни, бърка вътре и лапа. Беше се оклепал за секунди целия. Какво миене падна, бърках му в устата със салфетки, мих го, ама червилото е мазно и едвам го изчистих. После пиеше вода от шишето със сламка и цялата се оцветяваше. И така...ама обриви нямахме от червилото, а от храната ... #Cussing out

# 33
  • Мнения: 326
Ей големи пакостници си имаме ние юлските мами.  bowuu Важното е всички инциденти да завършват без особени проблеми. Пораснаха децата и започнаха с пакостите.  Rolling Eyes Важното е да са живи и здрави а ние очите на 40004.

Аз вчера бях дететгледачка на едно момиченце на година и един месец. Гледах ги заедно с Криси за около 2-3часа.  Flutter И понеже момиченцето не може да ходи му извадихме проходилката. Но тя не е влизала в така екстра и първоначално не я искаше. За сметка на това Криси се влюби в нея. Първо искаше да влезе вътре, но незнаеше какво да прави и само си натискаше копчетата отгоре и нали ми е танцувален си танцуваше. След около 30 мин му омръзна и се размърда и хоп тя тръгна. Но му опираха крачетата, че вече е висок. След още 2-3 мин проби му дойде гениалната идея - вдига си прохото с две ръце и тича, като Флинстоун.  Joy Joy Joy. И от вчера си имам "проходило" бебе само в прохото седи - влиза, излиза, обръща го, носи го, тика си го отзад като количка. Голяма игра и забава.  hahaha hahaha hahaha. Най-после си намери интересна играчка  Hug

Ето ви и една снимка на двамата сладури те от малки много си се обичат и гушкат  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 845
Привет и от мен! Днес съм вече много зле. Едвам гледам, ама до сега творих неща за Коледния базар в Русе. Дано ги харесат момичетата Simple Smile
Ренка-как е Галко днес? То пакости много ще има. Само да не са много големи и дечицата да са здравички.
Венци един път пък ми взел лака и го изтървал и съответно шишето се е счупило и лака на земата ooooh! Цялото телце беше сребристо и аз се шашнах, но не беше пил. Simple Smile
Ох, не ми се пише. Боли ме главата. Tired Ще опитам да си легна, ама Венци дали ще ме остави да си почина Sad  По-късно пак ще ви навестя Wink

# 35
  • Мнения: 2 481
Точно вчера татито ни извика като на умряло че Юл докопа едно лакочистителче и той пищи идваааай бързо,тичам тя си го държи,той ми вика ч ще го отвори да го крия и спорихме че не може да го отвори!Ама тез малки пипащи ръчички май щях да могат! newsm78  Рени пази го много щом е фен на тез неща,чак и от вътре да се маже за комари  ooooh! ooooh! ooooh!

Ети не се преуморявай!

 NaughtyАаа ние в тоалетната още не влизаме!Ще си ходим с памперса до 1 клас,тоалетната е за мама и тати и за бабЪ Confused

А Юл яде сама, с една лъжичка за кафе такава малка и гребе и се храни! Mr. Green

Та така!

# 36
  • Мнения: 72
Zdraveite:)
NAN skoroshno vazstanoviavane, nadiavam se operaciata da e minala leko i uspeshno.
Az ve4e poludiavam s tezi dvete bebeta. Neznam dokoga ste mi izdarjat nervite. Dnes kato se pribrahme ot kuhniata vidiah, 4e kotlona e vklio4en i tendjerata s qdeneto e zagoriala. Az dnes ne sam priparvala do pe4kata, nai-veroiatno Viki q e vklio4ila. Tq otdavna pipa kop4etata, no dosega ne gi  e vartiala. Pak dobre, 4e beshe vklio4ila na nai-slabata stepen ina4e neznam kakvo stiah da nameria.
Mamita pomagaite sas saveti za otpushvane na nos. Beb4eto otkakto se e rodilo my se zapushva nosa. Kogato beshe na 20 dena dori imashe leka hrema,na 45 dena ni prieha v bolnicata - razvihme bronheolit. Nema da vi kaja kakav ujas e tam. Kakto i da e sled kato izliazohme ot bolnicata na sledvastia den otnovo zapo4na da i se zapushva nosat. Pravia postoianno promivki s fiziologi4en raztvor, pravia inhalacii s laika, slagam kapki, koito sadarjat bronxin, gentamicin,adrenalin i t.n. Maja s Nisita i pak my se zapushva nosa. Vodih q pri dvama razli4ni lekaria i te kazvat, 4e e absolutno zdrava i da vnimavam da ne i se zapushe nosleto. Kolargola vobste ne ni pomaga. V momenta ot nosa i izlizat gasti beli sopoli, no te sa si takiva ot dosta vreme nasam. V kashti poddarjam 18-20gradusa. Nema kak da e alergia , zastoto nie sme samo na karma.
Ina4e dnes vremeto e strahotno, jalko 4e ste se razvali prez po4ivnite dni.
Pozdravi ot nas:)

# 37
  • Мнения: 867
Ети какво ти е? Грип ли? Точно след като ти е най-зле ще мине на следващия ден.

Хора, опасните неща на високо, че това си е много страшно. Чувала съм за починали дечица след нагълтване с хапчета или препарати. Слагайте козметика, почистващи и перилни препарати и лекарства в нал-вискоия шкаф.

Рени хранят ги. Лора яде много бързо, лапа като пате и затова я хвалят че хем всичко си изяжда хем е готова за 5 мин. А иначе има желание сама, много ясно, но аз нямам търпение да и давам и да я чакам. А и се омазва яко.

Видях на Иската календарите в работен вариант, прелест са!!!!!

Сливия, изследваха ли го за стафилококи?

# 38
  • Мнения: 39
Здравиете и от мен!
НаН, стискам палци за бъзрото ти възстановяване!
Ха-ха и ние сме си харесали четката за тоалетната, но докато се докопа до нея и му я отнемам. Така че, не е успял да сътвори нищо с нея. За сметка на това, вчера цял ден бяхме в майка ми и Лъчко беше в стихията си, нали има много повече неща за бутане #Crazy Вечерта апартамента беше като след торнадо.  Joy
Споделете, на какви игри си играете с вашите малчовци?
Искам заедно да играем, но той не ми обръща внимание нито на книжките,нито на песните, когато започнем да строим кула от кубчета, той само ги събаря. Май не ме иска за другарче в игрите hahaha hahaha hahaha
 Незнам с какво да привлека вниманието му? Чудя се вече и какви играчки да купувам, все се заиграва с неща, които най-малко съм предполагала че стават за игра. Сега е на тема "всичко, което вдига мноооого шум ми е любимо"
Изчезвам, че шума от клавиатурата му пречи да спи спокойно.
Приятен ден на всички и по-малко инциденти и болни дечица да има!  Peace

# 39
  • Мнения: 39
забравих - и много усмивки разбира се!  bouquet

# 40
  • Мнения: 1 341
Здравейте момичета.
Гледам пишете за пакостите на малчовците. И при нас не е по-ралично. Програмата ни е пълна, Ема умира за Берта (кучето), като се събуди първата й работа е да отиде при нея. Сутринта я налага с една лъжице, пищи скубе я, мачка я, катери се върху нея, абе пълен цирк.
Онзи ден, чувам, че от кухнята се тропа с прибири... чак недоумях откъде ще ги е докопала, а то какво....Ема отворила миялната, седнла на вратата и вади вилиците.  ooooh!   Joy Добре че нямаше ножове. И още много много подобни изцепки.

Днес отивам да взема кухнята и какво мислите....няма храна за Ема  Shocked, всички си взели и за нас няма, а аз съм си платила за целия месец! Донесли са по-малко, и аз съм ощетената. Тази от пункта ми казва..." и какво да правим сега "...., а и тя има вина, защото не й е за първи път и пак не си е пребройла колко са й докарали. та така, само неприятности. В понеделник ще си взема парите и повече няма да се занимавам с глупости.  Naughty

Днес се чух с Мария (джорджито), разбрахме се утре да се видим в някой детски клуб. За този които аз имах предвид не ми вдигат телефона. Ще звъня пак, за да видя дали имат РД, и кога е свободно, за да отидем ние. Ако ли пък не ще мисля нещо друго. Довечера ще пиша пак, час и място на срещата, който иска да дойде.

Айде махам се, че цял роман изписах.


Щях да забраавя, Силвия и аз бих ти препоръчала да й вземат секрет на малката Ема да не би да има някаква бактерия.

# 41
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 077
Да знаете, че не ви изпускам от поглед Naughty

Майка все мели да лягам, но не ме свърта Crazy

Искам да кажа на тези, които се колебаят на мен ли да помогнат или на семейството от Русе, пратете на тях. За още няколко ходения до Варна и някои лекарства аз все ще намеря пари, а на тези хорица постоянно им трябват Confused
Всеки сам си решава и нека тези мои думи не стават повод за коментари Wink

Офф, лягам #Cussing out

# 42
  • Мнения: 1 298
Силвия н,момичетата са ти писали.Щом не спират секретите направете изследване на носов секрет.Най-добре.Иначе помага кърма в нослето  Wink Понеже убива бактериите.Но ако смяташ да ходите за секрет по-добре недей да капиш преди това кърмата.

Ети на Галко нищо ми няма,споко.Препуска цял ден,играе.Чак в 15ч. заспа.Скорошно оздравяване.

За жалост не можем да се включим в събираните средства,понеже сме с 2 кредита в момента и няма как   33uu
Може би като минат празниците...

# 43
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Днес щеше да е операцията на Пиги- някой знае ли как е минала?

# 44
  • Мнения: 845
Пиги-идвай и кажи как мина....
Ето с какво се занимавах два дни: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=190428&photo=4 Дано да ги харесат и купят хората Praynig Нали е за благотворителност.... иска ми се на много деца да помогна, но не ми е добре - направих 50 кибрита с коледна аранжировка и 20 ангелчета мънички и 6 големи от тесто, 1 Дядо Коледа. Гоги като ги видя поиска и той за в къщи, но ще почака, като оздравея. Още ми е същото. Ама много разчитам на думите на Синеоче, че това е пика и утре ще съм по-добре Praynig
И Венци обича да си играе с четката на тоалетната, но само бърка в нея Sick Затова през ден я чистя с Доместос Tired

Общи условия

Активация на акаунт