Какво обличате под космонавта?

  • 2 929
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 663
Нормални дрехи. Така, ако се наложи да отидеш някъде, където е топло, махаш космонавта и детето е облечено прилично. На дъщеря ми съм слагала дори роклички с чорапогащник. На сина ми - дънки, блузка и жилетка.
И аз така

# 16
  • Мнения: 14 133
Панталонче, чорапки и пуловерче му слагах .

# 17
  • София
  • Мнения: 1 124
Нормални дрехи. Така, ако се наложи да отидеш някъде, където е топло, махаш космонавта и детето е облечено прилично.
и аз така  Grinning

# 18
  • Мнения: 240
Под космонавта обличам, както стой и в къщи - боди и отгоре гащиризонче.

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
Такова нещо никога не съм и обличала Peace

# 20
  • Мнения: 1 217
Тъй като космонавта ни е доста дебел,слагам на Калоян само чоропогашник и дълго боди и някаква блуза, и
отгоре космонавта.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 271
Боди, пуловерче, джинси - на синчето ми, сега и на малката пак така.

# 22
  • Мнения: 4 411
както е облечена в стаята -нормални дрешки

# 23
  • Мнения: 3 695
Не съм й обличала космонафт досега, но иначе под якето е с боди с дълъг ръкав и блузка. Надолу- чорапогащник и дънки (панталонче).  Peace

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Както си е облечена в стаята.

# 25
  • Мнения: 3 069
Слагала съм боди с дълъг ръкав и блузка- леко ватирана + чоропогащник.

# 26
  • Мнения: 9 973
според времето и преценката ми smile3503

# 27
  • Мнения: 508
Не съм й обличала космонафт досега, но иначе под якето е с боди с дълъг ръкав и блузка. Надолу- чорапогащник и дънки (панталонче).  Peace

И Марти е така. Имаме космонавт, но още не съм и го обличала. Като му дойде времето, пак по същия начин. Боди, блузка-памучна и чорапогащник, без панталон

# 28
  • Мнения: 872
Аз слагам боди без крачоли и отгоре едно цяло боди с крачолчета. Искам да си купя кенгуру, но се чудя сега дали е разумно да го извеждам с кенгуру и космонавт, в сми - дали няма да му е студено. В количката е завет ав кенгуруто не....
Какво мислите? Thinking
Ако няма вятър ,не мисля,че ще му е студено.То зависи и от температурата на вън,де.

# 29
Боди и върху него или цяло гащеризонче или половинки, но ако е много студено, за сега сме само с якенце

Общи условия

Активация на акаунт