Основа за грим ?

  • 29 020
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 323
В момента ползвам базата на Орифлейм,харесва ми ефекта от нея,определено мога да кажа че съм доволна.Изглажда кожата,изравнява тена,това прави,след нея лицето ми е много по гладко и съответно ФДТ го нанасям по лесно.Други не съм ползвала освен тази сега и нямам база за сравнение,така че за Орифлеймската Peace.

Споделям мнението на Карчева, много съм доволна, не ми тежи на лицето, въпреки че съм с комбинирана кожа. Крема е бяло-прозрачен, но на лицето не личи, не променя тена, само запълва някак неравностите и неприятни пори. Така фдт ми изглежда гладък, и не ми седи на ,,сухотевинки,,  Laughing

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
И моята е с лек розов отенък, но на мен това ми харесва. Моята е Clarins, Instant smooth- perfecting touch ( не си мислете, че знам "заглавието" наизуст, винаги ми е в чантата и си го преписах  Grinning). В малко червено бурканче е и е доста икономична. Разлика има , матира ми лицето много добре и след това грима се задържа без да мръдне по-дълго време.

И аз сьм сьс сьщата основа. Много сьм доволна.  Peace

# 17
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
В момента ползвам базата на Орифлейм,харесва ми ефекта от нея,определено мога да кажа че съм доволна.Изглажда кожата,изравнява тена,това прави,след нея лицето ми е много по гладко и съответно ФДТ го нанасям по лесно.Други не съм ползвала освен тази сега и нямам база за сравнение,така че за Орифлеймската Peace.

Споделям мнението на Карчева, много съм доволна, не ми тежи на лицето, въпреки че съм с комбинирана кожа. Крема е бяло-прозрачен, но на лицето не личи, не променя тена, само запълва някак неравностите и неприятни пори. Така фдт ми изглежда гладък, и не ми седи на ,,сухотевинки,,  Laughing

Просто няма какво друго да кажа. Както използвам основата за лице, така използвам и основата за очи на Орифлейм. Доволна съм! Peace

# 18
  • Мнения: 1 243
Тази основа за очи база за грим ли е тъй да се каже? За да не се размазва грима?  newsm78
Понеже имаше наскоро тема за база за грим на Артдеко, която била много добра и мислех да си взема, но ако и орифлейм имат такава, бих предпочела тяхната. Ако е съото - плс някой да пусне снимка да видя как изглежда..
  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
Тази на Орифлейм е за цялото лице. Grinning

# 20
  • Мнения: 469
Основата за грим на LUMENE е много хубава, аз лично не съм я ползвала защото ми идва малко скъпичка, струва около 15 лв, но много мои колежки са възхитени от нея.

За клепачите аз използвам основата на Арт Деко - тя е леко като восъчна и прави цветовете на сенките малко по-наситени, но сенките върху нея са бетон - издържат цял ден. Слага се съвсем малко и е около 6 лв.

# 21
  • Мнения: 1 243
Тази на Орифлейм е за цялото лице. Grinning

Ама, Карч, бетонира ли сенките да не мърдат цял ден? Wink Я пусни една снимчица на туй чудо, да знам да го потърся в каталозите.   bouquet

# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Тази на Орифлейм е за цялото лице. Grinning

Ама, Карч, бетонира ли сенките да не мърдат цял ден? Wink Я пусни една снимчица на туй чудо, да знам да го потърся в каталозите.   bouquet

Има и основа за цялото лице и само за очите!Това са две различни неща!
Ето го:   - за очи

  - основа за цялото лице

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Агата, от теб мога ли да си поръчам тази крем основа за лице?

# 24
  • Мнения: 880
Основата за грим на LUMENE е много хубава, аз лично не съм я ползвала защото ми идва малко скъпичка, струва около 15 лв, но много мои колежки са възхитени от нея. 
И аз съм от възхитените Peace Страхотна е!Прави кожата перфектна.Ето я тук: http://www.parfumi-market.net/product_info.php?cPath=73_84&p … df38a939e8eb2c608И

# 25
  • София
  • Мнения: 5 289
Агата, от теб мога ли да си поръчам тази крем основа за лице?
Можеш,можеш. Laughing

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Агата, от теб мога ли да си поръчам тази крем основа за лице?
Можеш,можеш. Laughing
Значи поръчвам  Grinning

# 27
  • Мнения: 2 323
Дай на лични Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3 830
База за грим на Erno Laszlo, Phyto или на крем на Garnier, което си е дневен крем и основа за грим. 

# 29
  • София
  • Мнения: 5 289

Ама, Карч, бетонира ли сенките да не мърдат цял ден? [/quote]
Тц,не душко не бетонира ич,поне този който е за цяло лице,за сенките не действа никак,явно затова си е създадена специална основа за сенки. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт