www.promod.eu - 13

  • 13 500
  • 523
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 201
момичета искам да предложа нещо,ама сериозно,вече направо ми е неудобно от теди и съм решила ако искате да и вземем това.гледам вече се събираме към 10момичета,ще преведем по 5лв  не са кой знае колко,аз в понеделник превеждам да знаете

И аз го намирам за много добра идея и ще се включа PeaceЩе преведа и аз в понеделник Party

# 16
  • Мнения: X
Аз се чудя това дали да не си го взема, но не знам по-скоро като връхно ли е или може да се носи като сако?

# 17
  • Мнения: 1 236
Моми4ета,моля ви се Praynig,хайде да отложим поръ4ката за сряда Praynig Praynig Praynig.Чак във вторник ще имам възможност да пратя пари4ките,а съм си харесала много ето това:
http://www.promod.fr/nouveautes/manteau-en-velours-rase-reflet-g … 39883N9O32Z1.html
Ще преведа пари4ки и за Теди,ама не разбрах тя сама ли ще си го поръ4а?

# 18
  • Мнения: 375
Момичета, аз съм за  Peace Теди, освен това имаме много да я черпиме, честно казано аз ако трябваше да се занимавам незнам дали щях да успея, а тя се оправя чудесно   bouquet Обаче става ли а го отложим за четвъртък, защото и аз като Здравчето във вторник ще мога да преведа парички.  Praynig

Здравче, много е сладко палтенцета  Party И аз съм му хвърлила око. Чакам отзиви за якенцето и снимки най вече  Blush

# 19
  • Мнения: 142
момичета искам да предложа нещо,ама сериозно,вече направо ми е неудобно от теди и съм решила ако искате да и вземем това .гледам вече се събираме към 10момичета,ще преведем по 5лв  не са кой знае колко,аз в понеделник превеждам да знаете

Аз още първата си поръчка не съм получила - открих ви в началото на месеца, но ще участвам и аз. Теди как ме търпи не знам  Embarassed
Дори това е малко за това което тя прави за нас  Heart Eyes  Hug

# 20
  • Русе
  • Мнения: 659
момичета искам да предложа нещо,ама сериозно,вече направо ми е неудобно от теди и съм решила ако искате да и вземем това .гледам вече се събираме към 10момичета,ще преведем по 5лв  не са кой знае колко,аз в понеделник превеждам да знаете

Аз още първата си поръчка не съм получила - открих ви в началото на месеца, но ще участвам и аз. Теди как ме търпи не знам  Embarassed
Дори това е малко за това което тя прави за нас  Heart Eyes  Hug

И аз съм ЗА  bouquet

# 21
  • Мнения: 589
И аз се включвам, даже вчера точно това си мислех, че трябва да й направим някакъв коледен подарък. Милото момиче, изтормозих го ...

Аз днес дадох на мъжа ми да пусне пари, ще му кажа да добави още 5 лева.

# 22
  • Мнения: 589
А всъщност по 5 лева ли ще събираме?

# 23
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
ами не знам точно колко сме,до сега май 5 сме съгласни,сигурна съм,че и стели и вече петя и имашеи други редовни ама не се сещам ще се включат,айде по 5 а пък който има възмоност може и по повечко Hug

# 24
  • Мнения: X
Да дам отчет:
Ето това е хубаво и топличко, материята е стегната, цветовете са същите. Нещо обаче не ми харесва как ми стои и ще го връщам. http://www.promod.fr/promotions/long-gilet-a-pattes-boutonnees-g … 3220067602N1.html
Това изобщо не е хубаво, лигава гадна материя, кройката е лоша.Седи като торба. Не ми харесва и ще го връщам и него. Не го намирам - една туника 2 в 1 в кафяво, обсъждахме я в предната тема.
Имам и една блузка с къс ръкав , която е прекрасна и беше супер евтина, но не я намирам в саита.

# 25
  • Русе
  • Мнения: 659
Аз в понеделник ще мога да пусна пари

# 26
  • Мнения: 1 236
Сбъдващи мечти,дала си само един линк и не мога да разбера кое ще връщаш и кое остава за теб? newsm78
Аз съм съгласна и в 4етвъртък да е поръ4ката,само да не е вторник,какво ще кажете?
Предлагам да преведем пари кой колкото може,знам 4е има моми4ета за които 5 лева са съма и други за които са нищо,така 4е по-добре всеки да прецени колко,сигурна съм 4е ще се съберат много пове4е отколкото е жилет4ицата! PeaceА също съм сигурна,4е Теди като се вклю4и и из4ете вси4ко това,ще ни откъсне главите!!! Laughing
Аз си 4акам днес якенцето,ще снимам дове4ера,обещавам!
Стели,днес ти пращам и колието,да знаеш,утре ще е при теб!

# 27
  • Мнения: 1 236
Ето това мисля да го поръ4ам номер 36,ако не ми стане ще се намерят ли желаещи да го вземат?Ще го намаля на 150 лева Embarassed
http://www.promod.fr/nouveautes/manteau-en-velours-rase-reflet-g … 39883N9O32Z1.html

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
dilandii, ще пиша като получа колието! Палтото е сладко!
Аз още не съм си харесала палто....тъжна съм заради панталона, а и бебо беше болен 2 дни и нямах настроение за пазаруване!

За събирането по 5 лв - няма проблем! Аз и без това всеки път превеждам по толкова отгоре!
Тедито и без това заслужава и то много! Пък и да издам една малка тайна.....скоро има РД! Hug

# 29
  • Мнения: X
Това според вас като сако ли се носи или като връхна дреха http://www.promod.fr/promotions/veste-ceinturee-laine-bouillie-n … 001N17O32Z1.html?

Общи условия

Активация на акаунт