Ноемврийчета 2005 No. 5 - Рождени дни!

  • 11 958
  • 274
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 288
мисля си обаче, че или трябва да поръчаме храна/менюта за всички или за никой. не знам, така едното дете яде, другото не  Thinking за мен финансите нямат значение, така че каквото решите.

# 31
  • Мнения: 1 608
Аз пък не разбрах.  Embarassed
Тортите ок 35лв. Менютата 5,5-8лв./вариации на сандвич, баничка, сок, грачка, без играчка, пуканки, без пуканки/. Престой 5лв 2часа.
За менюто ми е все едно. Сок ще си поиска/навик/, за хранене 100% няма да остане време.
Примерна сметка 5лв+6лв+2,7лв/така смятат грубо тортите/.

# 32
  • Мнения: 911
Аz съм ЗА торта, ПРОТИВ меню. Щом ще работи ресторанта, който е гладен, може да поръчва. Но на мен вече ми идва малко нанагорно с това ядене по никое време на Малик.

# 33
  • Мнения: 9 903
и аз предлагам само торта. Води и соци така или иначе трябва да купуваме, ще си искат. А от менютта я хапнат 2 хапки, я не. по-добре да си дивеят.

извинения към всички мами, които нямат отношение към сф сбирка, че пълним сума ти страници с организационни подробности Simple Smile

# 34
  • Мнения: 3 089
и аз така мисля  Peace

направих чудесен тиквеник  bowuu

# 35
  • Мнения: 1 608
Ново преброяване!!
Присъстващи - Били, Майчето, Юка, Никси, Сердика, Тити за меню - 2, за торта -6;

Вие пишете, аз по-късно ще обобщя пак, че ще използвам времето докато Гошко спи за работа.

# 36
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
извинения към всички мами, които нямат отношение към сф сбирка, че пълним сума ти страници с организационни подробности Simple Smile
Тити, аз си крада идейки за коледното парти, което организираме за карловските форумски деца, щото тука няма клуб и е по-трудно организацията, че трябва да изтърпят и 20-30 беснеещи деца в някой ресторант. Така че ми е интересно и следя развитието с внимание

# 37
  • Мнения: 1 253
И нас ни бройте. Торта - да (тя Ния я яде, я не), менюта-нямам претенции, но познавайки си чавето едва ли ще яде. Иначе и ние сме в групата на лесно губещите апетит и майка ми само ми мрънка, че заради ходене насам натам уикендите само съм разваляла на Ния храненето. Ами какво да направя, хапне някой боклук и после забрви за друго ядене.

# 38
  • Мнения: 941
и мен ме бройте, торта да, за меню нямам претенции, и без туй ще я храня нещо иначе ще изкривее, та както решите, нали има ресторант, а тя като почне искам бон бон, искам сок, и тн, все ще се хапва

# 39
  • Мнения: 1 541
ЧРД на Гогата на мама Никси! Да ви е жив, здрав и много радости и гордост да си носите взаимно  Heart Eyes

И аз съм ок за 11 в Неделя  Peace Торта е добре да има, защото нали уж е общ рожден ден. Нещо весело с надпис ЧРД Ноемврийчета например....Иначе силно се надявам Нана да пропусне яденето на торта, а и аз съм тенденциозно закръгляща се, така че ще съм пас. Но е важно да имаш възможност да ядеш, ако искаш  Wink
Меню- ако са пици или нещо подобно, поне според мен, няма смисъл от такива. Може би да си поръчаме едно- две солени плата (мини сандвичи, кашкавалчета- не панирани обаче- или нещо подобно) за лесен достъп, пък всеки от там нататък да си поръчва каквото иска от ресторанта.

Днес установих колко сме зависими от бабите/ гледачките си- имахме страхотни планове за вечерта, чакани от толкова време, но понеже в последния момент се оказа, че няма кой да ни гледа детенцето, всичко се провали  Crossing Arms Много ми е криво, ама...... А беше време, когато само трябваше да решиш какво искаш да правиш или къде да ходиш и "речено, сторено" така да се каже  Laughing
А как мечтая за цял ден пред телевизора с 3 двд-та и голяяяяма пица  Whistling Ще си го поискам за подарък за рождения ден  Twisted Evil

Еххо, и Иван кашля като магаре от снощи! Не знам какъв е този вирус, но май малцина са още здравите  ooooh! Либексинът е много добър при такава кашлица  Peace Дано скоро оздравеете  Heart Eyes



Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 16:02 от *MILADY*

# 40
  • Мнения: 1 608
Тя и Юка, по-долу предложи нещо за хапване. Става, аз съм - за.
А това  hahaha
аз съм тенденциозно закръгляща се
искренно ме разсмя. Joy Joy Joy

# 41
  • Мнения: 479
Бройте ни и нас с Васи.

Аз съм за торта и без меню. Но виж от платата може да поръчаме.
Васи досега никога не е яла от менютата, но от хапките добре си похапва.

За парите няма значение.

# 42
  • Мнения: 1 253
аз съм тенденциозно закръгляща се
искренно ме разсмя. Joy Joy Joy


Изпревари ме  Mr. Green

Сетих се нещо, което дикутирахте чорапогащник слагам и то от доста време. Не, че аз нося де Wink цяла зима ходя с 3/4 чорапи, но аз не стоя дълго време навън Wink

# 43
  • Мнения: 1 541
Ааа....смеете се вие, ама като се погледна в огледалото как съм втасала като козунак на мен ми се реве  Crossing Arms Laughing Ама като нямам филтър на устата последните седмици (уж заради измислената ми депресия Sunglasses ) само шоколад нагъвам- тук бонбонче, там хапка тоблеронче и накрая "бау" пред огледалото  Twisted Evil

Чорапогащник слагам на Яна винаги, когато ми се стори хладно (тоест в повечето случаи, когато е под 22 градуса  Twisted Evil ). Иначе все ми се струва, че ще и замръзнат крачетата под панталоните....А баща и само ми се подиграва, че я навличам, ама нали не я гледа той като е болна  Rolling Eyes

Нана продължава да кашля и да и тече носа. Чудя се да викам ли лекарката да я види или да си остана само с телефонните консултации  Thinking Ех, как искам да оздравее за една нощ.... Crazy


# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 392
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ГОГАТА И НИКСИ!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт