Ноемврийчета 2005 No. 5 - Рождени дни!

  • 12 002
  • 274
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 152
ЧРД на сладката Кейти! Юка, да ти е все така похапваща  и послушна.
Кити, фъстъци не обича. И не яде дори и сладки или в шоколад. Но за орехи умира. Особено пресни като бяха, изяждаше по 10 на ден, най-малко. И само викаше - дам огаче. Дори на баба си по телефона каза - Пеци, пати огаче.

# 61
  • Мнения: 3 100
чрд на кейти!
да е здрава и да слуша повече, отколкото петра и камен взети заедно  Rolling Eyes


моите деца днес ще ме съсипят. петра реве и се тръшка от сутринта, а камен е спал едва 50 минути, считано от 7 насам. излишно е да казвам, че и двамата не искат да спят сега. което значи, че днешният следобед ще бъде отвратително дълъг, врещящ и шумен.

били - писах на кукла лс. тя също каза, че ще дойде. сложи още една въпросителна и за нея, моля.

сердика - дано сте намерили някое читаво лице в токуда. и да, после пиши!

# 62
  • Мнения: 2 587

ядки не съм се престрашила да давам, защото от лакомия и бързане понякога не дъвче добре и гълта Embarassed;



Същата лакомия е и Виктория.Бърза да глътне та да вземе следващото(не за всичко е така,манджите ги дъвче по два часа) и така както го е глътнала така си и излиза после (на ядки) като помежду двете плаче от болки в коремчето.Затова давам само млени,но така не са и толкова вкусни.
Чоропогащник още не съм обличала.Ако сега й сложа при минус 20 как да я облека,а да не излиза не става,че няма на кого да я оставя.То затова и на нея "у наше село" й викат "голото бебе".

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КЕЙТИ!  ura
ЧЕСТИТО И НА ИМЕННИЦИТЕ ДНЕС!  bouquet

# 63
  • Мнения: 911
Днес какъв светец е, че има имен ден?
Бяхме в Токуда, доволна съм дотолкова, че поне не предписват антибиотици беz преди това да видят кръвната картина. Искаха да ни хоспиталиzират поради опасност от белодробен спаzъм, но zасега откаzах. Та така, ще видим как ще се раzвият нещата.

# 64
  • Мнения: 9 914
Св. Мина. Може би и Мини на кукла празнува, да е жива и здрава!

Сердика, хич не звучиш успокояващо. Кога ще стане тази кръвна картина? Как е Малик в момента?

# 65
  • Мнения: 911
Ами тя кръвната картина стана zа половин час и тогава се раzбра, че ще има нужда и от антибиотик. Диагноzата му е остър ларинготрахеит. Иначе Малик си е геройчо както винаги, само дето е много отпаднал и все му се zатварят очите, та сега най-после се прибрахме и го сложихме да се наспи. Най-много го иzмъчва кашлицата, която явно е много болеzнена, zащото всеки път си и поплаква.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Средика, това, което пишеш, направо ме плаши,то аз съм си паника де Embarassed надявам се детето да се оправи бързо.
Роската от снощи се опитва да мине на хрема, от която покашля, но аз предполагам, че е от зъби - от няколко дни ппроплакванощем, тигърът му е в устата почти през цялата нощ, а и спи на колене, много лиги му текат Confused на обяд забелязах, че единият кучешки долу му е пробил кожичката малко; сигутрно и затова е кисел вчера и днес.
между другото само ние ли сме столкова малко зъби - горните кучешки скоро пробиха, а долу - не newsm78
Да е жива и здрава Мини! Да слуша много мама кукла и бебето Hug

# 67
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Ненин Ден Ден Кейки!, или Честит Рожден Ден, Кейти! казва Ваньо, а аз се присъединявам към поздрава   bouquet

Сердика, желая бързо оздравяване на Малик!

# 68
  • Мнения: 1 288
благодаря на всички за пожеланията!  Hug да ви е сладко:

# 69
  • Мнения: 1 541
ЧРД на Кейти   bouquet Много умна, здрава и щаслива млада дама да бъде и много да я обичат и глезкат мама и тати!!!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И НА МИНА  Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 11 830
Честит Втори Рожден Ден на Кейти!!! Да расте здраво и щастливо дете!
Включвам се малко късно, но чак сега успях.. Юка, да разкажеш после как сте изкарали празника!

Честит имен ден на празнуващите!

Сердика, стискам палци Малик бързо да се пребори, и наистина е "горой", както казва Юлиана.
Надявам се и всички останали ноемврийчета и техните родители да са здрави цяла зима, че да се радваме на снега. Днес търсих шейна за Юлиана, само обикновени дървени намерих и се чудя..

Ядки - опитвала е еднократно сурови кашу, бадеми, орехи (и в тиквеник веднъж). Може би ще започна да й предлагам по-често. Кестени се опитвам да й пробутам вече няколко пъти и варени, и печени, но не иска, а аз ги обожавам, смятам, че ще й харесат, защото са близки по вкус с картофите, но тя прсото не желае дори да ги опита, явно й е странно.

Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 21:27 от Сисии

# 71
  • София
  • Мнения: 44 407
Честит имен ден на Мина и на Вики на ice и на Jmoto ако днес празнувате на малката имен ден - да ви е жива и здрава  Mr. Green

Честит Рожден Ден на Кейти!!! Здраве, щастие и мама и тати много да я слушат Heart Eyes

Сердика - дано Малик бързо да се оправя и всичко да мине по най-лекия възможен начин... Hug Hug Hug Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 1 253
Сердика направо се стреснах като прочетох постинга ти. Ния е от понеделник, вторник с хрема, която доста я мъчи. От време на време преграква и гласът й. Днес беше особено кисела преди обяд, но след като следобяд започнаха да й капя капките, които винаги ползвам май нещата се подобриха. Сутринта обаче беше световно мрънкане и дране, направо излезнах извън нерви.
Сподели какви са симптомите при Малик, че аз малко на самолечение го карам този път, защото освен хрема други проявления няма. Само се моля да не започне да кашля. че просто идея си нямам как ще й давам сиропи....
Аз самата все още се влача с хрема, кашлица и прегракнал глас. От този следобед май има някаква промяна, но да видим....

# 73
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честит рожден ден на Кейти! /на патерица/
Честито и на празнуващите именици! /пак на патерица/
След съботния ураган, до късно снощи нямахме кабелна и нет, ау, колко криво е без придобивките на цивилизацията.
Сердика, бързо оздравяване, наистина звучи доста стряскащо. Hug
Ядки-яде фъстъци, орехи обожава, кашу, бадеми, май всичко, което съм се сетила да й купувам.
Мартина прключи засега със зъбоникненето. Онзи ден бяхме на консултация и реших да проверя колко са й зъбите, учудващо преброих 20 броя. Последните два даже не съм разбрала кога са поникнали.

# 74
  • Мнения: 2 723
На патерица Честит рожден ден на Кейти, да расте здрава, умна и понякога послушна   bouquet

Сердика, бързо оздравяване на малкия герой.

Ядки не давам никакви, той Гого все е с някакви алергии, баси.

Общи условия

Активация на акаунт