Сбъркано име?!

  • 6 363
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 463
Той моето не е обърквал, може би защото все ме нарича  с някакви галени имена, но аз неговото веднъж обърках и не знам защо стана така. Беше в началото на връзката ни и го нарекох с името на едно бивше гадже, които отдавна бях забравила.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Теди, мисля си, че е нормално да объркаш едно име с друго, особено ако и двете имена участват в ежедневието ти. Аз например понякога наричам сина си с името на баща му. Или се обръщам към мъжа ми с името на детето. В момента няма други мъже в ежедневието ми и при положение, че по цял ден редя ту едното, ту другото име е съвсем нормално да се объркам. Езикова грешка. Същото е и при мъжа ти, предполагам. Ако цял ден казва само Ани, Ани, а вечер Вили, Вили, то понякога може да се извърти езика.
Детенцето ми също като постои малко повече с баба си в хола идва после при мен и ми казва "бабо". Не му се сърдя.
И ти недей. Случва се понякога. Виж, ако в някой по-интимен момент ти обърка името, тогава май ще има за какво да се замислиш.

# 17
  • Мнения: 512
Името му не съм бъркала, но в моменти на афект на 2-3 пъти ми се е случвало да му кажа "мамо" Shocked Shocked Shocked
 Sick Sick Sick
 ooooh! ooooh! ooooh!
После голям смях пада, не знам просто как ми се оплиташе езикът... Thinking

# 18
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Добре ,че беше тая тема да ми 'светне',че го прави, за да не ми обърка името случайно...  Thinking
Joy Joy Joy

Tedy_Daneva, това че момичето ще се жени не означава че не би могло да има нищо между тях! Не ти вкарвам бръмбари в главата, просто не може да му имаш 100% доверие, не само на него а на който и да е! Казвам го пак от личен опит! Peace

# 19
  • Мнения: 3 537
Името му не съм бъркала, но в моменти на афект на 2-3 пъти ми се е случвало да му кажа "мамо"
 После голям смях пада, не знам просто как ми се оплиташе езикът... Thinking
И на мен ми се е случвало това, както и без да искам да се объщам към него с името на детето. Joy
Други обърквации иначе не е имало както ит моя ,така и от негова страна Grinning

# 20
  • Мнения: 2 723
Името му не съм бъркала, но в моменти на афект на 2-3 пъти ми се е случвало да му кажа "мамо"

 hahaha
Ужас и на мен ми се е случвало  Whistling

# 21
  • Мнения: 463
Цитат
Ужас и на мен ми се е случвало   
 
Това ми звучи даже сладко. Grinning

# 22
  • Мнения: 366
Аз само веднъж му обърках името и от тогава, вече няколко години си имам проблеми.

# 23
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Името му не съм бъркала, но в моменти на афект на 2-3 пъти ми се е случвало да му кажа "мамо" Shocked Shocked Shocked
 Sick Sick Sick
 ooooh! ooooh! ooooh!
После голям смях пада, не знам просто как ми се оплиташе езикът... Thinking
Да!
А пък му казвам "Георги" (името на сина ми)  Laughing  Laughing
Голям смях пада после... Crazy

# 24
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Веднъж, беше още първата година от връзката ни, ме нарече с името на бившата си. Тогава обаче вместо да ме натъжи или нещо такова, така ме хванаха бесните, че нямах време за сълзливи емоции. Естествено, извинението беше изразено с действия, и то така, че нямаше как да не ми мине бързо.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 390
В началото на няколко пъти ме наричаше с името на бившата си, но отшумя  Wink

# 26
  • Мнения: 2 092
да  hahaha,в началото на връзката ни на за няколко дни 2 пъти ми каза вместо Ирина Ивелина Sick #Crazy,е-не ми стана мн приятно ,но го обърнах на майтап,и се почуства по-гадно,отколкото,ако бях се нацупила Mr. Green,/има позната с такова име,а също аз наричам така моя приятелка,която се казва Ива/
Може и да е "грешка на езика",защото мн често като говори за сестра ми се бърка и казва Теодора,вместо Добромира, /сина ни е Теодор/

# 27
  • Мнения: 116
Ние сме заедно от 10 години и не помня някога да е бъркал името ми с друго. Между другото рядко ме е викал по име, предимно се обръщаме един към друг с някакви измислени галени имена, но ако някой път се случи, определено ще ми е мноооооооооого гадно Cry

# 28
  • у нас
  • Мнения: 443
Не ми се е случвало но ние си имаме наше общо име със специфично звучене, от английски и даже когато сме някъде на др. място се опитваме да не правим впечатление и да се наричаме с нашите имена, след 2 обращения единия от нас се изпуска и неминуемо правим впечатление.

# 29
  • Мнения: 1 558
Случвало ми се е, едва ли му е било приятно, но не ми го е правил проблем...................той сбърка ли ще му до натяквам цял живо Mr. Green!

Общи условия

Активация на акаунт